Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Luz, nie ja dałem i nie ja decyduje, poprostu typowy błąd forum jest przeważnie taki że wywala dwa posty pod rząd, wtedy oczywiście nikt warna nie da ( sam miałbym pokaźną kolekcje ;) ) , a że dany moderator zobaczył dwa takie same pytania w sporym odstępie czasowym to dał punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Posty z tym samym pytaniem były 3, żaden nie był pod rząd - znam ten problem, bo już kasowałem takie posty Evo

Jeden Twój post skasowałem, potem czytałem kolejną stronę wątku i znowu to samo pytanie :?

Z resztą za pytanie czy stosować IPĘ na cleaner to powinien być warn z automatu, nawet po jednokrotnym zadaniu takiego pytania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, powstał pokój pogaduch dla zepsutych do szpiku kości. rekrutacja odbywa się przez publiczne zjedzenie glasura i popicie cleanerem lederzentrum w wersji stark. :lol:
Julian, próbujesz obrócić to w żart...ale problem w tym, że to nie jest śmieszne. Już same okoliczności powstania i kryteria/dobór skałdu grupy Master jest delikatnie mówiąc dziwny. A teraz jeszcze ukryty dział Master! - dział dla wybranych? Powoduje to podział na lepszych i gorszych użytkowników. Na każdym forum jest ukryty dział dla Moderatorów i Administratorów - to normalne, ale nie ma innych ukrytych działów. Oliwy do ognia dodała wypowiedź Partnera Forum, który napisał aby Moderator zastanowił się nad relacjonowaniem swoich poczynań w dziale Master. To co, mają to być relacje dla wybranych?! :/:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, Czytasz forum i nie znasz kuluarów powódek dla których EVO nie ma już ochoty na dzielenie się swoimi poczynaniami?

Jest dział MASTER - co tam się dzieje... same perełki, tajne kody... kilka postów na krzyż. ;)

 

Co do ukrytych działów na innych forach, to wszystkie jakie znam mają działy klubowiczów, weteranów itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko Piotrek sobie tak życzy, to nie widzę w tym absolutnie nic złego. nie widziałbym również nic złego w tym, gdyby swoje relacje czy uwagi rozsyłał via PW do wybranych użytkowników, a ja bym się w tym gronie nie znalazł, choćby ze względu na osobistą antypatię (o której akurat w tym wypadku, mam nadzieję, mówić nie możemy).

Istnienia przestrzeni dla bardziej kameralnej rozmowy nie nazwałbym też niczym złym, zaś zarzut tworzenia elitarnych gron czy towarzystw wzajemnej adoracji jest niedorzeczny, zwłaszcza zważając na umiarkowaną aktywność ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zybercik, Wywalamy tego na potęgę. A ile potem krzyku, wysłanych PW i innych żali, dlaczego mój temat zniknął. A potem i tak zakłada kolejny taki sam :wallbash:

 

Zgłaszać takie tematy wykrzyknikiem po prawej stronie oraz nie odpisywać w nich - to jedyne wyjście. Niestety zauważam trend, że nawet zaawansowani użytkownicy chętnie się udzielają w takich tematach :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę rozumiem założycieli tematów. Forum jest pełne wątków tasiemców które chyba jednak są ciężkie do przeszukania/wyszukiwania odpowiedzi i to jest przyczyną zakładania nowych tematów. 3/4 wartościowych rzeczy jest w temacie "krótkie pytanie(...)". Dalsze sklejanie tematów pogorszy sprawę IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się rzeczywiście robić zamieszanie, wczoraj kolejne tematy dodałem do ignorowanych, o godz 17 wszystko do zera przeczytane, a i tak dziś o 8:40 komunikat o przekroczeniu maksymalnej ilości postów...

 

Dokładnie, codziennie rano mam tak samo :( Przydało by się jednak zwiększyć ten limit dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym zakładowac nowego tematu bez pozytywnego rozpatrzenia władzy;) dlatego mam mała propozycje nowego tematu a mianowicie,

nazwa tematu- PATENTY

cel tematu - w tym temacie można by umieszczac tylko i wyłacznie patenty np na sun gana zrobionego z suszarki czy wkretarki, pianownica z kwazara czy nawet nasmarownie polerki. Na pewno znalazło by sie jeszcze kilka ciekawych propozycji 8-) . Co myslicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną samoistnego i niestety coraz częstszego "wywalania" mnie z forum tj. przeglądam jakiś temat, dochodzę do końca strony, chcę przejść na następną, a tu wyskakuje, że mnie wylogowało, tak samo przy pisaniu PW czy odpisywaniu w temacie, klikam wyślij, a tu "zonk" muszę się zalogować od nowa. :dontknow:

Problem pojawił się jakieś 2-3 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.