Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#ff3366]zephi[/ref], forum istnieje już tyle lat, że prawdopodobnie większość pytań (i odpowiedzi) już tutaj padła - wystarczy poszukać. Jeśli nie padła... zawsze możesz zadać je w temacie "krótkie pytanie - krótka odpowiedź" lub znaleźć temat o podobnym zagadnieniu i tam kontynuować wątek. Masz rację, limit za dużo nie pomaga, bo lenie i spamerzy i tak klepią posty bez zastanowienia w istniejących już tematach, albo piszą po 3 razy to samo w różnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie większość pytań (i odpowiedzi) już tutaj padła

 

Największe złudzenie forumowicza ;) Każda rysa czy ubytek jest inny. Wierzę w potrzebę indywidualnego podejścia - w przeciwnym razie po co forum? Wystarczyłby poradnik :)

 

- wystarczy poszukać
lub znaleźć temat o podobnym zagadnieniu i tam kontynuować wątek

 

Wyszukiwarka w phpBB to smutny żart programistów, a odgrzebywanie tematów to wróg #1 moderatorów :P

 

Jeśli nie padła... zawsze możesz zadać je w temacie "krótkie pytanie - krótka odpowiedź"

 

Zadam, zobaczymy jak szybko podpadnę za zdjęcia i ścianę tekstu.

 

Masz rację, limit za dużo nie pomaga, bo lenie i spamerzy i tak klepią posty bez zastanowienia w istniejących już tematach, albo piszą po 3 razy to samo w różnych

 

O tym właśnie mówię. Zarabiam na życie pisząc aplikacje internetowe, stąd wiem, że takie limity (podobnie jak reguły tworzenia haseł) niestety do niczego dobrego nie prowadzą. Nie trzeba mnie uczyć korzystania z forów internetowych :P Specyfika tematyki nakazuje spodziewać się w większości pytań, więc ograniczanie możliwości nowych kont nieuchronnie wpływa na forum negatywnie - w postaci spamu, lub zmniejszonego ruchu. To nie jest dobre, chyba, że chcecie mieć tu detailingową elektrodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj nie mogę się zalogować poprzez tapatalk przychodzą mi powiadomienia o nowych postach ale każda próba logowania kończy się komunikatem "login | błąd sieci sporobój ponownie później" ale korzystając z przeglądarki jest wszystko okej. Dodam że już próbowałem czyścić dane aplikacji jak również resetowałem hasło a aplikacja jest oczywiście zaktualizowana i inne fora działają. Czy jest​ jakieś rozwiązanie tego problemu czy poprostu trwają jakieś pracę i zwyczajnie trzeba zaczekać? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie Forum..

Od wczoraj nie moge sie zalogowac z telefonu z Tapatalk ciagle prosi o haslo i po podaniu jest komunikat "aktualizacja forum" cos komus wiadomo na ten temat??

 

Też mam ten problem. Na laptopie normalnie mogę się zalogować a na tapatalk komunikat "aktualizacja forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.