Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem aktualizacja nie wyszła na dobre. Trudno jest się odnaleźć w tematach. Po kliknięciu w nazwę tematu odsyła do pierwszej strony. Trzeba szukać na początku nazwy tematu kropki i dopiero wtedy odsyła do ostatniego nieczytanego postu. Forum stało się mniej przejrzyste i osobiście straciłem ochotę do zaglądania na nie. Zmiana ogólnie jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Piotrek napisał:

Jest dostępny drugi styl, powinien bardziej przypaść Ci do gustu ;)

Zmienić możesz gdy zjedziesz na sam dół strony

 

Faktycznie, szukałem opcji w profilu i na górze strony, tam nie zauważyłem. Drugi styl jest zdecydowanie lepszy, dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakiś dział w którym wrzucę na przykład zdjęcia z prania foteli z 126p ? Zdjęć nie jest dużo bo bodajże tylko 8, więc słabo zaśmiecać dział Wash&Wax  :D Jak nie ma to może taki dział stworzyć ? Ewentualnie jakiś temat? Z pewnością nie tylko ja mam jakieś fotki z małych prac przy niekoniecznie autach, a jakichś elementach wnętrza na przykład :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Administrator napisał:

@faraon3021https://kosmetykaaut.pl/profile/1625-faraon3021/content/ i w zależności co potrzebujesz, wybierasz posty lub tematy.

Tak dziekuje. Tyle ze dalej nie widze np postow, ani nawet tematu o wyborze lustrzanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, kita33 napisał:

Przestałem dostawać powiadomienia o nowych postach. Nic nie zmieniałem w ustawieniach.

Ustaw sobie wszystko tutaj - https://kosmetykaaut.pl/notifications/options/

Sporo osób, które nie logują się od dawna na forum, miało pretensje o dostawanie powiadomień i musiałem globalne ustawienia zmienić. Po konwersji sporo wątków z automatu, zostało dodanych do obserwowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.