Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]Tomas22[/ref], przepraszam, że nie odpisałem ostatnio, ale jestem zajęty ostatnio. Jeśli przez zapchaną skrzynkę nie mogłeś odebrać PW, to musisz kliknąć opcję uwolnij wiadomości. Na pewno będzie wyświetlana gdzieś w panelu z wiadomościami.

 

[ref]tegies[/ref], najpóźniej jutro wieczorem powinny powiadomienia działać. Pewnie znów zresetowania wymaga funkcja mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], a gdzie znajdę ta opcje uwolnij wiadomości ? Bo n8e mogę namierzyć. Te wiadomości po prostu wyparowaly. A kurde dostałem bardzo ważna wiadomosc :(

 

 

 

juz znalazłem :) dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Slovak :good: po prostu nie raz wertuje forum i mi się to bardzo sprzydawało, a minęło trochę czasu jak miało być poprawione ;)

 

Hej

 

Nie działa u mnie opcja "przejdź do strony" np. w temacie który ma sporo stron chce przeskoczyc do jakiejś strony i nie działa. Próbowałem na różnych przeglądarkach i dalej to samo komputer mam Macbook air

Uruchomiłem dodatkowy styl, który jest dostosowany do najnowszej wersji phpBB 3.1.10 - ucp.php?i=174 pod nazwą Simplicity (Gray).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

675996 Gardor pisze:

Hej

 

Nie działa u mnie opcja "przejdź do strony" np. w temacie który ma sporo stron chce przeskoczyc do jakiejś strony i nie działa. Próbowałem na różnych przeglądarkach i dalej to samo komputer mam Macbook air

 

Uruchomiłem dodatkowy styl, który jest dostosowany do najnowszej wersji phpBB 3.1.10 - ucp.php?i=174 pod nazwą Simplicity (Gray).

 

 

Dzięki :good: Jest ok mimo że styl "elegance" bardziej mi pasował ale jakoś przeżyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Swoop[/ref], większość for z których korzystam, ma limit 100-200 prywatnych wiadomości i żadnemu użytkownikowi to nie przeszkadza. Jest to według mnie wystarczająca ilość na prywatne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak :good: po prostu nie raz wertuje forum i mi się to bardzo sprzydawało, a minęło trochę czasu jak miało być poprawione ;)
Uruchomiłem dodatkowy styl, który jest dostosowany do najnowszej wersji phpBB 3.1.10 - ucp.php?i=174 pod nazwą Simplicity (Gray).

Dzięki, wszystko hula :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

676369 Dzięki, wszystko hula :good:

Bardzo fajnie, nad stylem Elegance nadal pracuję, ponieważ sporo się zmieniło od czasu jego wdrożenia na forum.

 

Wgrana została dzisiaj aktualizacja wtyczki, która automatycznie zamienia link w treść ze 150 portali społecznościowych. Poniżej linki z Facebooka, Twittera raz YouTube.

 

https://www.facebook.com/13810072291138 ... =3&theater

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu pełny edytor i podgląd nie mam opcji dodania załącznika :o

W jakim dziale? Załączniki są dostępne tylko w działach z relacjami ;). Mam takie same uprawnienia jak Wy i wchodząc w pełny edytor, mam zakładkę załączniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W luźnych na przykład, chciałem dodać zdjęcie do kalendarza.

Załączniki są tylko dostępne w wybranych działach, są to - Wash & Wax, PSB i PSB - Najlepsze projekty. W niewymienionych działach załączniki są niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677290 Panowie chcę np przejść kilka stron wcześniej , klikam na "wykonaj" i nie idzie . Adblock wyłączony i to samo :roll: Działa u was normalnie ?

Pisałem o tym kilka postów wyżej, uruchomiłem specjalnie kolejny styl. Obecny wymaga sporej aktualizacji, łącznie do wyboru są 3 style forum ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

676712 Powoli wszystko się zrobi, jak to mówią nie od razu Rzym zbudowano ;)
677301 Slovak, :good: mi się ten najbardziej widzi i przy tym zostaje :)

 

Nowa wersja stylu jest już wgrana, pojawi się niedługo nowe rozwiązanie w zamian za menu na skróty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

Zniknęły mi pola logowania na głównej stronie oraz info o ilości nieprzeczytanych postów (styl elegance).

Dodatkowo, klikam teraz w 'czerwony' (zawierajacy nowe posty) temat i otwiera się na pierwszym poście zamiast jak do tej pory na ostatniej stronie z nowym postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677482 Zniknęły mi pola logowania na głównej stronie oraz info o ilości nieprzeczytanych postów (styl elegance).

Dodatkowo, klikam teraz w 'czerwony' (zawierajacy nowe posty) temat i otwiera się na pierwszym poście zamiast jak do tej pory na ostatniej stronie z nowym postem.

Styl został zaktualizowany, ilość nieprzeczytanych postów oraz przejście do ostatniego nieprzeczytanego postu zostało już uruchomione.

 

ka_aktu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.