Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.05.2018 o 21:15, Administrator napisał:

@Pływak skrypt forum jedynie zmniejsza zdjęcia przekraczające limit wymiaru 1280x1280px i rozmiaru 0.49MB, więc może to delikatnie wpływać na jakość zdjęć. 

Każde foto wklejane na forum traci delikatnie na kolorach i kontraście. Wcześniej tego nie było dopiero po aktualizacji u siebie zauważyłem problem. Występuje on u mnie na FF i Chrome innych nie sprawdzałem ale sprawdzę jeszcze przeglądarkę MS.

Aby nie być gołosłownym. Po lewej foto z forum po prawej otwarte obok w nowym oknie z serwera źródłowego. Wklejam jako kod aby odpalić z nowym oknie z serwera:

https://i.imgur.com/MoZUGYm.jpg

 

Ma to ktoś jeszcze u siebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zmienić 10 postów (możliwość pisania na giełdzie) na miesiąc rejestracji + 50 postów. Potem rejestrują się ludzie pokroju bisiora... natłuką w 30 minut 10 postów (polecam przejrzeć) i nie czytając regulaminu wrzuca temat do sprzedam w dodatku bez fot. To nie allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fredi88 napisał:

Polecam zmienić 10 postów (możliwość pisania na giełdzie) na miesiąc rejestracji + 50 postów. Potem rejestrują się ludzie pokroju bisiora... natłuką w 30 minut 10 postów (polecam przejrzeć) i nie czytając regulaminu wrzuca temat do sprzedam w dodatku bez fot. To nie allegro...

Popieram 😄

przynajmniej do zakładania tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Administrator napisał:

@Fredi88, nie będziemy zmieniać zasad przyznawania dostępu do działu giełda. Użytkownik @bisior44 otrzymał dożywotnią blokadę. 

Już nie pierwszy raz rejestruje się ktoś, nabija 10 postów byle gdzie w kilka minut po czym fanty lądują na giełdzie. Myślałem, że zamysł był aby nie robić z forum allegro. Po drugie te 10 nic nie wnoszących postów zostaje na forum no bo nikt nie usunie posta "dobrze wykonana praca" lub "wspaniały efekt" bo w końcu w jakiejś relacji jest on na temat :lol: Jeśli ktoś by miał jakiś okres czasu bycia na forum to po prostu nie chciałoby mu się czekać. 10 postów nabije (bo inaczej tego nazwać nie można) sobie każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.