Skocz do zawartości

Fireball - testerzy poszukiwani


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Cześć! Tym razem chcielibyśmy, abyście przetestowali nasz dressing do opon JANUS. To niezwykły dressing, którego wykończenie jest różne w zależności od oświetlenia! Zawiera SiO2 i ekstrakt z perły. Kto chciałby podjąć się przetestowania tego produktu? Zależy nam na fajnych zdjęciach efektu działania 🙂 

Zasady:

1. Aby zgłosić swój udział, należy zamieścić link do przeprowadzonego przez siebie testu produktu.

2. Wysyłamy pełnowymiarowy produkt (500ml) i oczekujemy od Was przeprowadzenia rzetelnych testów oraz zrobienia foto- lub videorelacji.

3. Pierwsze relacje powinny ukazać się do miesiąca od otrzymania przesyłki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardzo dawno nie bawiłem się w testy okraszone relacją czy to foto czy video a też myślałem nad zakupem JANUS'a więc jeżeli mi się uda to chętnie przetestuję ten dressing.

Poniżej link do mojej relacji z przed lat również produktu do kół tyle że do felg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pimps napisał:

Czekam z niecierpliwością na relacje Kolegów gdyż mało o tym dressingu jest w sieci na czaję się na niego 🙂

Hmmmm. Mam mieszane uczucia co do niego. 

1. Aplikacja jest upierdliwa z uwagi na jego żelową konsystencję. Najlepiej mi się aplikuje kolistymi ruchami. Wówczas mam pewność, że jest wszędzie równomiernie rozprowadzony. Ale ponieważ konsystencja jest żelowa skubany jest bardzo wydajny.

2. Zapach to jego naprawdę mocna strona - bardzo przyjemny.

3. Wykończenie - po przetarciu mikrofibrą jest miła dla oka satyna.

4. Trwałość - i tu póki co dla mnie duży minus. Jedno mycie Tire&Rubber Cleanerem i po "Januszu". BlackWater od ADBL lepiej sobie z tym radzi bo o ile po pierwsym myciu też już nie ma pełnego efektu wizualnego to jest jeszcze dobre hydro.

 

Czy "Janusz" jest wart tych 100zł? Trudno mi powiedzieć: z jednej strony na plus wydajność, zapach, wygląd opony po aplikacji, a z drugiej na minus upierdliwa aplikacja i słaba trwałość (póki co jestem już po kilka aplikacjach na tych samych oponach). Obecnie do bieżącej pielęgnacji wolę używać ADBL-a ale "od święta" chętnie będę nakładał "Janusza".

"Janusz" przed przetarciem mikrofibrą:

IMG_20220402_134226.jpg.dc941b517d881ef15164368e39efed22.jpg

IMG_20220402_134329.jpg.77b0834debc33fd84c5e0fa749fdc216.jpg

 

"Janusz" po przetarciu:

IMG_20220402_135121.jpg.94c7f9d755f987320893a4767ab02aa3.jpg

IMG_20220402_135226.jpg.a418f46788555a84642f8b16934f2a68.jpg

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx WIELKIE dzięki za Twoją opinię. Jeżeli dobrze zrozumiałem to wydaje mi się że nie kupisz go drugi raz jak Ci się skończy? Na Twoich fotkach jak dla mnie fajnie wygląda po przetarciu i kurczę skłaniam się aby go zakupić. Mam coś koło 10 różnych dressingów i jakoś jak się coś nowego pokazuje to myślę o zakupie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pimps napisał:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to wydaje mi się że nie kupisz go drugi raz jak Ci się skończy?

Nie wiem. Jak już wspomniałem mam trochę dylemat z nim i nie potrafię jednoznacznie przechylić szali na którąś ze stron.

Z drugiej strony przy takiej wydajności jaką ma, to będę go miał i miał ...😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@xadamx Dzięki za relację! 

Choć traktowanie dressingu Tire Cleanerem, aby sprawdzić jego trwałość wydaje się dosyć nietypowe, bo jednak od tego typu produktów oczekujemy, że dobrze doczyszczą oponę i usuną poprzednie dressingi, aby przygotować oponę na aplikację nowego produktu 🙂

@Streat Czy jest możliwość przeniesienia tej relacji do poniższego wątku, aby był porządek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, FIREBALL napisał:

Choć traktowanie dressingu Tire Cleanerem, aby sprawdzić jego trwałość wydaje się dosyć nietypowe,

Źle zostałem zrozumiany. Tire cleaner nie dlatego był stosowany aby sprawdzić wytrzymałość produktu. Po prostu takie moje spostrzeżenia podczas jego zastosowania zarówno na Waszym dresingu jak i konkurencji 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Dystrybutor

Cześć! Mamy dla Was kilka próbek wosku BRAZIL WAX 15ml do rozdania. Kto chciałby przetestować ten produkt i podzielić się wrażeniami? 😀

IMG_1385.jpg.e7595b2d71a05d52ea3d9a1731847995.jpg

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w tym temacie. Do zgłoszenia dodaj link do jednego z przeprowadzony przez Ciebie testów produktu.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.