Jump to content

Fireball - testerzy poszukiwani

FIREBALL

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć! Poszukujemy osób, które chciałby przetestować naszą hydrofobową nano powłokę Ultimate Nano Coat oraz podzielić się swoimi wrażeniami z użycia na forum 🙂  

Zasady:

1. Aby zgłosić swój udział należy zamieścić link do przeprowadzonego przez siebie testu produktu (przy wyborze będziemy brać pod uwagę jakość przeprowadzonych wcześniej testów).

2. Wysyłamy pełnowymiarowy produkt (250ml) i oczekujemy od Was przeprowadzenia rzetelnych testów oraz zrobienia foto- lub videorelacji.

3. Pierwsze relacje powinny ukazać się do miesiąca od otrzymania przesyłki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 czerwca.

• Dystrybutor

@Domel Tak, to ten produkt.

@Streat Wystarczy cleaner, jednak warto posiadać garaż, ponieważ po aplikacji powinniśmy przechować samochód w garażu przynajmniej przez kilka godzin, a najlepiej przez 24h.

Ultimate Nano Coat to hydrofobowa nano powłoka, która posiada w swoim składzie SiO2.  Nie jest to powłoka ceramiczna, nie trzeba przeprowadzać przed aplikacją korekty lakieru. To produkt typowo letni, ponieważ jego trwałość to około 4-6 tygodni, chociaż czasem potrafi poleżeć dłużej. 

Więcej informacji możecie znaleźć w artykule na naszej stronie:

https://www.fireballpoland.pl/2020/02/jak-prawidlowo-stosowac-ultimate-nano-coat/

• Lubię to 2

• 4 weeks later...

Przepraszam, ale nie mogłem się jeszcze pobawić produktem, plany zmieniło mi auto... tak, musiałem lakierować element i czekam, aż lakier usiądzie.

Mam przeznaczone miejsce na ten produkt i myślę, że pod koniec tygodnia coś od siebie dodam do tematu.

Pzdr

• 1 year later...
  • Dystrybutor

Cześć! Poszukujemy osób, które chętnie podejmą się przetestowania naszego quick detailera PIROUETTE 🙂 To produkt na bazie SiO2, który świetnie sprawdza się do pielęgnacji powłok, jak również do zabezpieczenia jałowego lakieru. Jest prosty w aplikacji i bardzo wydajny. Nadaje powierzchni świetny połysk i bardzo dobrą hydrofobowość. 

Zasady:

1. Aby zgłosić swój udział, należy zamieścić link do przeprowadzonego przez siebie testu produktu.

2. Wysyłamy pełnowymiarowy produkt (500ml) i oczekujemy od Was przeprowadzenia rzetelnych testów oraz zrobienia foto- lub videorelacji.

3. Pierwsze relacje powinny ukazać się do miesiąca od otrzymania przesyłki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego.

• Lubię to 2
  • Super 1

@FIREBALL Oczekujecie "prezentacji" produktu z przebiegu aplikowania, wrażeń odnośnie efektów wizualnych, psiknięcia wodą z atomizera zaraz po aplikacji w celu sprawdzenia hydrofobowości, czy testu dlugodystansowego ?

1. D@ViD ; przykładowy mój test:

21 godzin temu, FIREBALL napisał:

quick detailera PIROUETTE

Jak jest orientacyjna wytrzymałość? Tzn ile myć neutralnymi środkami wytrzyma?

Nie ukrywam, że mam już tego QD-ka ale czekam na wiosnę aby wypróbować, a mam jeszcze troszkę poprzednika, którego sobie chwalę.

• Dystrybutor
8 godzin temu, D@ViD napisał:

Oczekujecie "prezentacji" produktu z przebiegu aplikowania, wrażeń odnośnie efektów wizualnych, psiknięcia wodą z atomizera zaraz po aplikacji w celu sprawdzenia hydrofobowości, czy testu dlugodystansowego ?

Najlepiej obu 😉 Chcielibyśmy, aby testerzy podzielili się wrażeniami z aplikacji produktu, sprawdzili jego właściwości oraz, jeśli mają możliwość, to przeprowadzili test długodystansowy 🙂

4 godziny temu, xadamx napisał:

Jak jest orientacyjna wytrzymałość? Tzn ile myć neutralnymi środkami wytrzyma?

4-6 tygodni, czasem dłużej 🙂

• Okay 1