Skocz do zawartości

Fireball - testerzy poszukiwani


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć! Poszukujemy osób, które chciałby przetestować naszą hydrofobową nano powłokę Ultimate Nano Coat oraz podzielić się swoimi wrażeniami z użycia na forum 🙂  

Zasady:

1. Aby zgłosić swój udział należy zamieścić link do przeprowadzonego przez siebie testu produktu (przy wyborze będziemy brać pod uwagę jakość przeprowadzonych wcześniej testów).

2. Wysyłamy pełnowymiarowy produkt (250ml) i oczekujemy od Was przeprowadzenia rzetelnych testów oraz zrobienia foto- lub videorelacji.

3. Pierwsze relacje powinny ukazać się do miesiąca od otrzymania przesyłki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Tak, to ten produkt.

@Streat Wystarczy cleaner, jednak warto posiadać garaż, ponieważ po aplikacji powinniśmy przechować samochód w garażu przynajmniej przez kilka godzin, a najlepiej przez 24h.

Ultimate Nano Coat to hydrofobowa nano powłoka, która posiada w swoim składzie SiO2.  Nie jest to powłoka ceramiczna, nie trzeba przeprowadzać przed aplikacją korekty lakieru. To produkt typowo letni, ponieważ jego trwałość to około 4-6 tygodni, chociaż czasem potrafi poleżeć dłużej. 

Więcej informacji możecie znaleźć w artykule na naszej stronie:

https://www.fireballpoland.pl/2020/02/jak-prawidlowo-stosowac-ultimate-nano-coat/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam, ale nie mogłem się jeszcze pobawić produktem, plany zmieniło mi auto... tak, musiałem lakierować element i czekam, aż lakier usiądzie.

Mam przeznaczone miejsce na ten produkt i myślę, że pod koniec tygodnia coś od siebie dodam do tematu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Dystrybutor

Cześć! Poszukujemy osób, które chętnie podejmą się przetestowania naszego quick detailera PIROUETTE 🙂 To produkt na bazie SiO2, który świetnie sprawdza się do pielęgnacji powłok, jak również do zabezpieczenia jałowego lakieru. Jest prosty w aplikacji i bardzo wydajny. Nadaje powierzchni świetny połysk i bardzo dobrą hydrofobowość. 

Zasady:

1. Aby zgłosić swój udział, należy zamieścić link do przeprowadzonego przez siebie testu produktu.

2. Wysyłamy pełnowymiarowy produkt (500ml) i oczekujemy od Was przeprowadzenia rzetelnych testów oraz zrobienia foto- lub videorelacji.

3. Pierwsze relacje powinny ukazać się do miesiąca od otrzymania przesyłki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego.

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIREBALL Oczekujecie "prezentacji" produktu z przebiegu aplikowania, wrażeń odnośnie efektów wizualnych, psiknięcia wodą z atomizera zaraz po aplikacji w celu sprawdzenia hydrofobowości, czy testu dlugodystansowego ?

 

1. D@ViD ; przykładowy mój test:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FIREBALL napisał:

quick detailera PIROUETTE

Jak jest orientacyjna wytrzymałość? Tzn ile myć neutralnymi środkami wytrzyma?

Nie ukrywam, że mam już tego QD-ka ale czekam na wiosnę aby wypróbować, a mam jeszcze troszkę poprzednika, którego sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, D@ViD napisał:

Oczekujecie "prezentacji" produktu z przebiegu aplikowania, wrażeń odnośnie efektów wizualnych, psiknięcia wodą z atomizera zaraz po aplikacji w celu sprawdzenia hydrofobowości, czy testu dlugodystansowego ?

Najlepiej obu 😉 Chcielibyśmy, aby testerzy podzielili się wrażeniami z aplikacji produktu, sprawdzili jego właściwości oraz, jeśli mają możliwość, to przeprowadzili test długodystansowy 🙂

4 godziny temu, xadamx napisał:

Jak jest orientacyjna wytrzymałość? Tzn ile myć neutralnymi środkami wytrzyma?

4-6 tygodni, czasem dłużej 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.