Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Używał ktoś Rituals? Warte tej kasy?
Używam, dla mnie jest ok. Kupuję do swojego i żony auta ten w różowym pudełku zapach mleka ryżowego i kwiatu wiśni, taki troszkę damski ale mi się podoba, żonie też.


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest w żelu. Na pierwszy raz musisz kupić komplet, to jest tzw. Drewienko w nawiew i do tego masz wkład żelowy (o ile dobrze pamiętam to 2) który w to montujesz. Ja po pół roku jeszcze czuje w swoim zapach, może nie jest tak intensywny ale czuć,mam zamontowane w nawiew gdzie leci tylko zimne powietrze, a jeżdżę VW t4 i nie służy mi to auto jako typowo rodzinny, czasami przewozi różne rzeczy co nie zawsze pachną fiołkami, ale też nie śmierdzą nie wiadomo czym.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Podoba mi sie zapach Fresso Paradise Spark. Na drewienku trzymał się długo, chyba ponad miesiąc albo i dłużej. Kupiłem psikacz o tym samym zapachu, ale cokolwiek nie popsikam, trzyma bardzo krótko. Mam pytanie - jakiego rodzaju patenty za zapachy trzymają się najdłużej? Idealnie, gdyby był taki, który ma tani refill i długo trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dopsikiwanie Fresso nie ma sensu. Flakon ma zawsze trochę inny zapach, ale bardzo ulotny. Vinove długo trzyma ale jesienią/zimą, kiedy podgrzewasz ten polimer.

 

@GLOSSY CAR - kupiłem przedwczoraj zestawik, jak ogarnę w weekend auto to postawię wisienkę na torcie, czytaj drewienko w nawiew. 😄 Wybór padł na figę, w zasadzie to figa, irys, goździk i sandał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 31.01.2024 o 09:32, Strus napisał(a):

Jakieś nowe odkrycia na wiosnę w temacie zapachów? 
Na zimę mam Vinove ale brak pomysłów na okres kiedy nie grzejemy i nie ma ciepłego powietrza z kratek

Mam, ale to w swoim czasie, zdeklasowało wszystko co używałem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2024 o 21:39, Robak napisał(a):

Kala: denim, drzewo sandałowe, orientalno-korzenny. Trzy cuda zapachowe. Co ważne bez alergenów i substancji drażniących. Same naturalne składniki.

Dodałem wszyatkie 3 pozycje w pojemnosciach 250ml do koszyka na alle ake chyba zaczekam na sprawdzona pozycje od @DZIADZIA👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

IMG_7953.jpeg.887ce4ff8a28082a72ae6a337cc27aec.jpeg

IMG_7954.jpeg.a96e7326aaaefeaad84180265a86327e.jpeg

 

Man - typowy męski zapach. Coś pomiędzy vinove Rome i Scentway New York. Generalnie całkiem całkiem. 
 

Friends - miało być Mango/brzoskwinia. I jest. I to jak. 
Tyle tylko że tego raczej w aucie nie widzę. 
 

zapachy oddają bezbłędnie to co o nich mówi producent. 
co do trwałości w aucie - sprawdzę i dam znać. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.