Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz sam nie wiem, jedni piszą ze StripperScent im pachnie dlugo inni że jeden dzień

 

Klika osob testowalem z SC i z 5-6 osob tylko jedna wyczuwala delikatny zapach po 4dniu od aplikacji (w powietrzu oczywiscie), poniewaz sama tapicerka gdzie bylo psikniete pachnie dluzej ale to trzeba nos w tapicerke wsciubic i wachac... :evil: Dla mnie cos pachnie jak czuc w powietrzu a nie jak musze obwachiwac dana czesc tapicerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w aucie mam skórę, więc kupiłem dwa zapachy Liquid Leather na przetestowanie. Co prawda jeszcze ich nie zakładałem, ale na chwilę obecną mogę powiedzieć, że zapach jest bardzo intensywny. Leżą sobie w szafce i jak ją otwieram to mam wrażenie jakbym znalazł się w sklepie obuwniczym. Zatem kwestia gustu, zobaczymy czy taki zapach będzie pasował do tego samochodu. Tymczasem nie używam żadnego zapachu, staram się często czyścić wnętrze a wtedy pozostaje jedynie ładny zapach Poorboy's Natural Look, którym pielęgnuje plastiki. Wkrótce napiszę jak się sprawdzają zapachy skóry.

 

1zapach.jpg

 

 

2zapach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gixxerjunkie, gdzie kupowałeś te zapachy ?:)

Ja dałem ten zapach do samochodu w grudniu i dalej go czuję... juz ledwo co ale czuję.

Na alledrogo dostaniecie je po 25zł. Właśnie zamówiłem 5 sztuk bo.... uważam że raz na 3 miesiące zmienie sobie wisiorek na kratce VATowskiej, za tylną kanapą :P

Ale.... jeżeli ktoś może sobie pozwolić to polecam: Leather Essence COLOURLOCK - zapach skóry.... To jest klasa sama w sobie. Jest to dosyć duża kwota jak na zapachniacz i osobiscie tego specyfiku mi szkoda jak by do samochodu... w domu go dałem do kanapy skórzanej i.... na wieczór jak siadam to odlatuje dosłownie w krainę starych baśni czytanych przez dziadka :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

vanquisz, w sumie racja :-) bo neutralizatora i tak rzadko się używa, a miałem okazję przewieźć ostatnio psa do weterynarza i niestety został po nim delikatny zapach. Przejadę się na ozon + kupię jakiś odświeżacz bo nie mam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, Jak dla mnie dobry sprzęt do wytwarzania ozonu to sprzęt powyzej 1500zł. Tańsze to zwykłe zabawki. Neutralizator zapachu- gdzieś na forum był test środka ale nie pamiętam nazwy. CG cherry też polecam. Mi trzyma do tygodnia, 1 l starcza na baaaardzo długo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj skończyłem perfumki Senso od Dr Marcus. Był to mały, 50ml spray o zapachu "For Him". Ich nazwa sugeruje przeznaczenie i rzeczywiście, zapach wody toaletowej dla mężczyzn. Mi to bardzo przypomina "Fahrenhaita". Utrzymuje się jakieś 3 dni ,ale jeśli jest używany systematycznie czuć w aucie przyjemna woń na długo.

Kupie chyba znowu bo mi się podoba. I w sumie niedrogi jest.

Obrazek

 

Mozę ktoś wie gdzie w W-wie można kupić ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić CG cherry. Świetny zapach i przy aplikacji po 2 psiuknięcia pod 4 dywaniki, pachnie około 2tyg:)

Używam go czasem ale nie jestem zbytnio zadowolony po zastosowaniu , bardzo przyjemnie pachnie ale trwałość mi średnio pasuje , nawet w bagażniku sedana był tylko kilka dni wyczuwalny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że każdy ma inny gust ale czy miał ktoś z forumowiczów okazje przetestować, wąchać ;) te zapachy: CG stripper/cherry/lemon/citrus/pine. Najczęściej był polecany chyba Cherry, a może coś jeszcze warte zakupu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.