Skocz do zawartości

Binder Ultimate Tire Coating Wax


smerf91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ADBL Tire Cleaner - tak jak Vampir - jest bronią ostateczną. Wylałem go już z 20 litrów - zaaawsze wyciąga coś jeszcze. Przerobiłem też sporą liczbę opon śmietnikowych - możecie hejtować - PRICKBORT też wyciąga z opony to co Tire Dressing nie podoła 🙂  Ale zabawy nim na gumach polecam tylko doświadczonym osobom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Domel napisał:

ADBL Tire Cleaner - tak jak Vampir - jest bronią ostateczną. Wylałem go już z 20 litrów - zaaawsze wyciąga coś jeszcze. Przerobiłem też sporą liczbę opon śmietnikowych - możecie hejtować - PRICKBORT też wyciąga z opony to co Tire Dressing nie podoła 🙂  Ale zabawy nim na gumach polecam tylko doświadczonym osobom.

 

@Domel na pewno Tire Dressing? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

tylko doświadczonym osobom

Dlaczego? Ja używając nanfelunku psikalem po oponach ale nic negatywnego nie zauważyłem. 

Ps: dla mnie całkiem spoko do opon też jest środek od RRC (bez śmiechów) 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, damiano2007 napisał:

Dlaczego? Ja używając nanfelunku psikalem po oponach ale nic negatywnego nie zauważyłem. 

Ps: dla mnie całkiem spoko do opon też jest środek od RRC (bez śmiechów) 😜

Dziwne już akcje widziałem w życiu i różnych "szczęśliwców", lepiej to napisać niż potem być pod ostrzałem 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gardor napisał:

Opona jest stara czy taki niestety ma "look" ? 

Opona chyba z 2014/ 2015 r i to jest jej ostatni sezon zimowy razem z stalówkami.
 

8 godzin temu, maciek-drummer napisał:

miałem kiedyś takie opony w służbowym aucie, Kelly, że Ty Grzechu nie boisz się na nich jeździć?

Jak mam je od 5 lat tak serio złego słowa o nich nie moge powiedzieć. Siostra ma również w swoim Fordzie, dwóch znajomych z pracy to samo i z kim bym nie rozmawiał tak na swoim przykładzie polecają te opony.
 

2 godziny temu, Tomek1419 napisał:

masz może porównanie tego dressingu do shiny garage b2b polymer?

Bezpośredniego porównania nie robiłem, ale mam B2B na stanie więc wrzucę przy okazji

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.10.2019 o 08:02, Domel napisał:

Ultimate aplikowało mi się o wiele łatwiej przypomina mi Funky Witch albo SG Coco

Bo wizualnie to jest praktycznie kropka w kropkę SG Coco.

 

 

Pozwolę sobie z tego miejsca podziękować @BINDER za udostępnienie wosku do testu, który niniejszym prezentuję poniżej.

 

Produkt jest w zestawie z profilowanym do opon aplikatorem bliźniaczej firmy Fireball.

IMG_4186.JPG.c53e400010d313c199c3705b85959fc6.JPG

 

 

Ma lekki chemiczny zapach. Praktycznie niewyczuwalny w trakcie aplikacji. Jest bardzo gęsty co niekoniecznie upatruję jako zaletę.

 

 

 

Butelka jest szczelnie zamknięta co jest oczywiście plusem. Widać dbałość o bezpieczeństwo.

IMG_4184.JPG.3ce59ba31a8f977323058f650e0fa15f.JPG

 

 

No to lecimy z główną częścią testu.

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Strus napisał:

Martwi mnie właśnie to, że piszecie, że robi się matowy.

Nie znam dressingu, który przez 2 tyg utrzymuje połysk.. Każdy po czasie idzie w mat, a połowa z nich nie jest w stanie dotrzymać kroku pod kątem wytrzymałości do Bindera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.