Skocz do zawartości

Jaka powłoka ceramiczna dla początkującego


Ernest86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym was zapytać jaką powłoke polecacie na pierwszą spotkanie z nią. Żeby była jakaś łatwniejsza w nakładaniu oraz docieraniu. Myślałem o FX PROTECT EVOLUTION COATING 9H albo NANOLEX SI3D SET

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ernest86 napisał:

Cześć, chciałbym was zapytać jaką powłoke polecacie na pierwszą spotkanie z nią. Żeby była jakaś łatwniejsza w nakładaniu oraz docieraniu. Myślałem o FX PROTECT EVOLUTION COATING 9H albo NANOLEX SI3D SET

Z góry dzięki

AQUA ceramic 9h, na początek w sam raz, bezproblemowa pod każdym względem👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał (tak jak ja) nauczyć się kładzenia powłoki niskim kosztem zanim zaopatrzy się w docelową powłokę to polecam aukcję 8084445147 na allegro. K2 wyprzedaje starą wersję Gravon Lite, ledwie 40zł 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał (tak jak ja) nauczyć się kładzenia powłoki niskim kosztem zanim zaopatrzy się w docelową powłokę to polecam aukcję 8084445147 na allegro. K2 wyprzedaje starą wersję Gravon Lite, ledwie 40zł
CarPro 60zl za 10ml.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens aplikowanie na świeżo położonego FX Protect Vision dodatkowego zabezpieczenia w postaci FX Protect Top Coating?  
Jeżeli tak, to po jakim czasie można aplikować Top Coating na Visiona?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, flipers napisał:

Czy jest sens aplikowanie na świeżo położonego FX Protect Vision dodatkowego zabezpieczenia w postaci FX Protect Top Coating?  
Jeżeli tak, to po jakim czasie można aplikować Top Coating na Visiona?
 

Myślę że nie ma żadnych przeciwwskazań, top coating czy vision wydają się być podobne w działaniu, ani jedno ani drugie nie wiąże się na takiej zasadzie jak twarda powloka, tylko bardziej jako produkt osłaniający tą powloke typu boster, odżywka, Qd, do powlok. 

Magia właśnie takich zabaw polega na tym aby eksperymentować, i doświadczać na sobie.  Zrób taką kanapkę i daj znać 👌😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dając Top Coating na Visiona bardziej zależy mi na tym, by go zabezpieczyć przed wilgocią w pierwszych 24h po nałożeniu, ponieważ niestety auto nie będzie mogło zostać w garażu na noc, musi stać pod chmurką. Ma to sens czy odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 minut temu, lodowa napisał:

cześć 🙂 chce zaaplikować żonie na czarne suzuki swift powlokę i zastanawiam się na gyeon one lub CarPro CQuartz  
czy możecie pomóc w wyborze  ?

Cquartz UK 3.0 jest łatwiejszy w aplikacj niż one, 10ml wystarczy na swifta i zostanie, koszt 60zł 🙂 trwale, łatwo, klasa połysk, bdb hydro 🙂

 

PS ponoć Tevo S36 też robi robotę ale cena razy dwa 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

UK 3.0 bardzo łatwa w aplikacji (trzeba byc geniuszem zeby tam cos zle poszło) przy czym tak jak pisze @ghost mała buteleczka starczy ci na to auto wiec masz tanio i fajnie

Ja osobiście bym poszedł w Aqua 9h. Fakt wychodzi drożej ale tez wygląda dużo lepiej według mnie sam efekt końcowy. Mysle ze warto dołozyc te pare zł i dac juz cos lepszego jak UK3.0

Jesli możesz to dołóż jeśli nie to kup UK3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 14:28, oskarr17 napisał:

Panowie a co powiecie o Williams Racing Ceramic Coat PLUS? Łatwa w użyciu, dobra? mało opinii... swego czasu dużo osób to kładło

Swego czasu rozmawiałem z gościem ze studia, który kładł tylko Williams'y. W późniejszym czasie włączył do oferty inne powłoki i mając porównanie powiedział, że wszyscy się rozwijają i robią co raz to lepsze powłoki, a Williams niestety nie idzie z duchem czasu. Może niewiele to wnosi do tematu, ale info z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.