Skocz do zawartości

Powłoki - realna trwałość


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Qukie napisał:

@menior Też o to kiedyś pytałem. Powinna być informacja w ulotce o nie warstwowaniu produktu.

Nie ma nic na ten temat,u jednego sprzedawcy znalazlem takie zalecenie co mnie zastanowilo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, pablo15005 napisał:

Ktos sprawdzal jak ma sie otwarty vision po kilku miesiacach? Zawsze otwieram nowy i sie nazbieralo połówek... 

sprawdzałem, nie ma sensu go kłaść, lepiej jest zużyć cała butelke na jedno auto, dać na grub bo po tygodniu stania taki vision bedzie miał fajne hydro do pierwsze mycią, bardzo szybko spada hydro i ogolnie słabo wiąże sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, menior napisał:

Nie ma nic na ten temat,u jednego sprzedawcy znalazlem takie zalecenie co mnie zastanowilo 

Nie u sprzedawców tylko prosto od producenta. Polecam punkt #5 😉

https://fxprotect.com/wp-content/uploads/sites/3/2018/11/VISION-COATING-C-12-instrukcja-aplikacji.pdf

 

XcMVyt9.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A wiec tak kropelkowania brak ,tafla jakas tam jest ,odtykalem go szamponem clentech ,w innym watku radza mi resetem,co sadzice czym jeszcze sprobowac odetkac ,apc sour,wsr ,resetem?No i na masce ws duzo .Dzwine ze p 3 miesiacach go zjadlo...

Planowalem essence i reolad lub essence +i reload pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rzemo napisał:

Spróbuj resetem, a jak nie to eraser na rękawice i wypłucz. Może pomóc 😉

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Czyli nie kupowac apc sour tylko reset?A gdzies eszcze czytalem ze w5 z lidla robil hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 07:08, krzysiek555 napisał:

A wiec tak kropelkowania brak ,tafla jakas tam jest ,odtykalem go szamponem clentec

Uk3.0 spokojnie wytrzymuje 18miesięcy przeciętnego użytkowania.

Albo błąd w sztuce aplikacji,

albo w 3 miesiące ktoś zrobił 40tys km

albo jakaś szemrana chemia go ubiła.

 

Grzechu zabił "powłokę teflonową" Fusso 12 za pomocą oprysku Cleantech

Od kiedy użytkownicy są hop do przodu i używają tych wspaniałych kwaśnych produktów. To trwałość LSP drastycznie spadła zamiast pomóc. Pomijając fakt, że kwas sie stosuje punktowo. A nie globalnie w szczeliny podnosząc współczynnik zajścia korozji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ghost napisał:Od kiedy użytkownicy są hop do przodu i używają tych wspaniałych kwaśnych produktów. To trwałość LSP drastycznie spadła zamiast pomóc. Pomijając fakt, że kwas sie stosuje punktowo. A nie globalnie w szczeliny podnosząc współczynnik zajścia korozji

W punkt 👌🏽

11 minut temu, ghost napisał:

Od kiedy użytkownicy są hop do przodu i używają tych wspaniałych kwaśnych produktów. To trwałość LSP drastycznie spadła zamiast pomóc. Pomijając fakt, że kwas sie stosuje punktowo. A nie globalnie w szczeliny podnosząc współczynnik zajścia korozji

W punkt 👌🏽

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No coś nie halo jest dziś ja odtykalem clentech za pomocą fibry oraz piana clentech , jeszcze spróbuje vampirem i jeśli nie ruszy źle musiała zostać położna
Jak sytuacja z powłoka?
Po jakim przebiegu padła?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie, po tym jak mi ostatnio powłoka wyparowała z buteleczki i akurat nie miałem co położyć na auto, chcę zrobić mały zapas na przyszłość z okazji BF. Do tej pory używałem CarPro CQuartz UK i byłem z niego bardzo zadowolony, ale może powinienem spojrzeć na coś innego? Stosuję tylko amatorsko, auto moje, żony, rodziców więc pojemność preferowana to 10-15ml, a i cena nie może być wygórowana.

Na co zwrócić uwagę jak będzie w dobrej cenie, Aqua, Tevo, czy może coś innego jest warte zainteresowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Postanowiłem ze po dwóch latach od pierwszych aplikacji mogę śmiało się wypowiedzieć. 
Moim zdaniem mając na względzie moje 7 letnie doświadczenie mam lidera jeśli chodzi o trwałość. Rozwiniecie wychwalanego na forum max protecta. 
Titan COATINGS. I nie mówię tutaj o moich autach czy moich najbliższych gdzie taki test nie ma sensu. 
mowa o autach znajomych. Połączenie dwóch warstw membrany na podkładzie daje realna ochronę i ciaglę hydro. Odnotowałem największy przebieg Ok 35 tys km w dwa lata i dbanie w szkolnej skali na 3+ a powłoka nadal like brand new. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak zacząłem czytać i oglądać o powłokach typu „lite”, takich do zarzucenia bez trzymania tydzień pod kocem i widzę, że z ich trwałością to tak samo jak z woskami czy QW czy sealantami. U jednego miesiąc a u innego 6. 
i teraz mam dylemat - czy jest sens inwestować te 100-150zł w jedną aplikację gdzie może być Ok a może nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.