Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko w temacie Natty's Red, że w połączaniu z cleanerem Wolfganga spokojnie wytrzymał 8 tygodni i dalej miał się świetnie. Zostaje on u mnie jako wosk letni. :good:

 

a jak Red w porównaniu z cleanerem DJ LP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pracowałem z Lime Prime, poszedłem o krok dalej i kupiłem coś co jest mnie komercyjne. Swojego czasu ciągle się słyszało na forum o DJ LP i LPL jak o IPA przed Coli'm bez korekty, więc wybrałem co innego niż wszyscy. Jak widać był to strzał w 10 :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada RED'a przy coli 915 ?

Można oba porównać ?

A ja mogę je porównać , oba aplikowałem na auto (red leżał od listopada do połowy grudnia a coli 915 właśnie jest już 4 dni . co chcesz wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może pomyślicie o navixax ? jakoś wszyscy o nim zapomnieli ... :idea:
naviwax jest hybrydą, pachnie jak pasta do butów (tak przeczytałem nie używałem) więc jako naturalny wosk na lato nie bardzo, zapach też ma ważną rolę przynajmniej dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada RED'a przy coli 915 ?

Można oba porównać ?

A ja mogę je porównać , oba aplikowałem na auto (red leżał od listopada do połowy grudnia a coli 915 właśnie jest już 4 dni . co chcesz wiedzieć ?

Jak się oba prezentują, czy red's ma zbliżony wygląd do 915 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato zastanawiam się nad Carbonem a tu prawie każdy teraz zachwala NATTY'S czy będzie widoczna przewaga na korzyść Carbona jak bym się na niego zdecydował ?

 

Podpinam się pod pytanie.

 

Jeżeli chcesz fajny tani wosk to natty's a jak cena nie gra roli to carbon... obydwa fajnie pachną, łatwo się aplikują. Jeżeli dałeś się pochłonąć i jesteś woskowo detailingowym maniakiem i każde woskowanie to dla ciebie rytuał to i tak wkońcu kupisz carbona bo nattys już nie wystarczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się oba prezentują, czy red's ma zbliżony wygląd do 915 ?

A wiec dla mnie coli na jasnym lakierze (Ja mam prawie srebrny kolor) wygląda super, ma szklisty wygląd.. ale na ciemniejszym lakierze red wymiata . Z wytrzymałościowa to musimy poczekać bo 915 krótko leży . Ogólnie red jest super w aplikacji dzięki zapachowi ja uwielbiam go wąchać wiec i aplikacja przyjemniejsza. Na lato z budżetowych wosków red wymiata :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dla mnie coli na jasnym lakierze (Ja mam prawie srebrny kolor) wygląda super, ma szklisty wygląd.. ale na ciemniejszym lakierze red wymiata . Z wytrzymałościowa to musimy poczekać bo 915 krótko leży . Ogólnie red jest super w aplikacji dzięki zapachowi ja uwielbiam go wąchać wiec i aplikacja przyjemniejsza. Na lato z budżetowych wosków red wymiata :ad: .

Moje auto jest koloru szarego, zastanawiam się nad zakupem czegoś nowego na lato.

Co raz mocniej skłaniam się ku RED'owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos porownywal Natty's RED z BLUE z tego co czytam to trwalosc taka sama jak u mnie z Blue. A zapach Blue tez niczego sobie :D Nakładalem na cleaner sonusa i wytrzymywal spokojnie 2 miesiace pozniej nie wytrzymalem i nalozylem lusso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos porownywal Natty's RED z BLUE z tego co czytam to trwalosc taka sama jak u mnie z Blue. A zapach Blue tez niczego sobie :D Nakładalem na cleaner sonusa i wytrzymywal spokojnie 2 miesiace pozniej nie wytrzymalem i nalozylem lusso.

pytałem tez o to ale nikt nie odpowiedział

bo chyba zapachem sie tylko nie różnią :P

kiedyś gdzieś ktoś napisał ze to te same woski i efekt ten sam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem tez o to ale nikt nie odpowiedział

bo chyba zapachem sie tylko nie różnią :P

 

Red nie zostawia śladów na plastikach ;)

 

Ja do Blue używam z powodzeniem Stjarny. Swoją drogą zakupiłem galonik a od września zużyłem jakieś 200 ml :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast interesuje Victoria Concours Red i Pinnacle Signature Series II?

Używał ktoś bądź porównywał z Zymolem bądź Swisswaxem? Interesuje mnie przede wszystkim aplikacja a raczej jej przyjemność. Mam Lusso Oro ale nie przepadam za jego zapachem i nie chciałbym trafić na coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.