Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

- pety's 53

- PB red

ja bym zawężał do tych dwóch z wyżej wymienionych

dokladnie

mam lusso i szczerze jakos go nie polubilem, a np PB Natty's Blue bardzo- i czasem bylem az zaskoczony trwaloscia po 2 miesiace spokojnie w lato

teraz kupilem sampla DJ Blue Velvet i zaskakujaco podobnie pachnie do Natty'sa

jednak mam tez ogromna chec wyprobowac Track Claw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track Claw będzie o tyle dobry, że kurzu tak nie złapie. Dla mnie to jest mega bolączka, kiedy auto po godzinie na dworze robi się siwe :c

Używałem Purple Haze Pro latem i efekt b.fajny, miłe pociemnienie lakieru i duży wetlook. W nowym sezonie chyba skuszę się na shielda, titanium jednak zostawiam na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja do tej pory jechałem na sealantach, bo trwała budowa drogi za płotem i auto wiecznie zakurzone. Teraz jest szansa, że będzie minimalnie lepiej więc zaryzykowałem zakup wosku naturalnego.

 

Wybór padł na PB Natty's Paste Wax Red ponieważ:

- łatwo się z nim pracuje i super pachnie

- ma całkiem fajną cenę i jeszcze była promocja ;)

- daje dobre efekty na lakierze ale ja mam srebrne auto, więc pewnie i tak nie zauważę różnicy, dlatego kupiłem go głównie dla zapachu i się nie zawiodłem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się zła emotka wkleiła przy kropelkach :D

Jak pachnie Pete's 53 ? Też był w planach zakupowych, a może nadal jest :mrgreen:

 

Faktycznie, już poprawione!

 

Jak pachnie... ciężko powiedzieć. Ja zwykłem przedstawiać go wszystkim jako "najbardziej naturalny" dla mnie po prostu tak powinien pachnieć wosk. Pachnie podobnie do lusso, ale bardziej zdecydowanie, taki naturalno/kokosowy zapaszek. Ciężko określić, ale ja go wprost uwielbiam, zdecydowanie mój ulubiony i najczęściej używany wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rise and Shine pod Pete 53 używasz oczywiście cleaner dodo LP. A próbowałeś użyć z Chemical Guys cleaner Vertua? Jak sie on sprawuje?

 

Witaj,

 

Nie próbowałem i prawdopodobnie nie spróbuję, bo nie przepadam za produktami CG (oprócz w/w P'53) no i mam zapas Dodo LP na następne 2 lata :ad: W ramach urozmaicenia czasem używamy Lusso RC lub cleanera RaceGlaze, ale wciąż ulubionym pozostaje DJ LP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.