Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Swego czasu kupiłem Numatic George GVE 370-2 i nie narzekam, super sprzęt za rozsądne pieniądze. Mam tylko do Was pytanie: mam wrażenie że słabo mi spryskuje powierznię z dyszy (dokładniej mówiąc z jednej strony bardziej a z drugiej mniej). Czy mozna to jakoś wyrególować, czy trzeba wymienic dyszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z odkurzaczem z filtrem wodnym Karcher Ds 5.800 lun Ds 6.000 jeżeli tak czy może ktoś się wypowiedzieć. Chciałbym się również również spytać czy George GVE 370-2 dobrze sobie radzi w odkurzaniu na sucho i jak u niego z filtracją kurzu. Mój obecny samsung chyba zaczął więcej wyrzucać kurzu jak wciągać :/ Szukam dobrego odkurzacza z dobrą filtracją. Już prawie zdecydowałem się na tego Karchera z filtrem wodnym ale chciałby tez Georga i mam dylemat czy sam Georg mi starczy i zadowoli przy odkurzaniu na sucho czy lepiej dokupić tego z filtrem wodnym. Mam w związku z tym duży dylemat bo oba odkurzacze jednak swoje kosztują. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla alergika ale chciałbym aby odkurzacz dobrze radził sobie przy odkurzaniu na sucho i w miarę dobrze radził sobie z kurzem. Mam dość osadzania się kurzu po odkurzaniu obecnym odkurzaczem który stał się chyba typowym zakurzaczem :D . Jestem juz prawie zdecydowany na Gorga chciałbym tylko aby ktoś kto go używa na co dzień do odkurzania wypowiedział się jak sobie z tym radzi. Czy może być czy jednak lepiej kupić sobie drugi do użytkowania codziennego a Gorga mieć tylko do prania. Zdaję sobie sprawę że pewnie jest dużo gorszy jak odkurzacz z filtrem wodnym ale jak się ma do odkurzaczy z filtrem Hepa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany do Thomasa. Chcę dobry odkurzacz do prania z średnią jakością odkurzania niż odwrotnie. Najwyższej dokupię sobie do Georga upatrzony prze zemnie Karcher Ds 6.000

 

Dodane po 5 godzinach 50 minutach 22 sekundach:

Ok kupiłem właśnie w dobrej cenie Karchera Ds 6.000 z turbo szczotką w zestawie jutro testy gdyby ktoś był ciekaw jak to cudo chodzi chętnie służę. Teraz czas na Georga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tez zdecydowałem się na gorga, tylko w gąszczu informacji straciłem orientację. Która jego wersja jest najlepsza do odkurzania i prania samochodu i dywanow.

 

Prosił bym również osobę dysponującą chemia o to by zaproponowała mi dobry pakiet do prania i czyszczenia samochodu w środku (skóra + alkantara) A ja z przyjemnością go kupie i przetestuje na moim samochodzie.

A może i jakas dobra chemia do prania jasnych i ciemnych dywanów (karpetu)?

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje odkurzacza uniwersalnego, dokładnie chciałbym nim od czasu do czasu wyprać tapicerkę itp. oraz ma służyć do odkurzania auta,garażu itp. po przeanalizowaniu forum wybór padł na Numatic George GVE 370-2, lecz chciałbym sie dowiedzieć czy jest coś lepszego? czym sie rożni wersja GVE 370 od GVE 370-2 ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pierwszym praniu :) Wyprałem dywanik.Efekt jest na zdjęciu i przypomnę ze dywan był prany miesiąc temu wiec powinien być w miarę czysty.Po prawej stronie zdjęcia widać część uprana Georgiem i chemia od kolegi poorboya .Dla mnie efekt rewelacja a odkurzacz to istny potwór :P6eebc54288ae9e96gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenie z Georgem pozytywne, ale mam kilka uwag:

george tylko do użytku domowego lub amatorskie pranie, chcesz zarabiać i mieć zadowolonych klientów? kup dobry sprzęt ( ja myślę o Prochem SX lub coś podobnego )

pranie dywanów z szeroką końcówką to nieporozumienie- efekt moim zdaniem nie akceptowalny- po pierwszym praniu od razu zmieniłem na końcówkę wąską i jeszcze raz przeprałem wykładzinę i wreszcie to naprawdę działa :) trochę bardziej żmudna robota ale efekt niebo lepszy, szeroka końcówka nie radzi sobie z odsysem.

jakość-może są metalowe złączki ale całość nie powala na kolana jak to niektórzy zachawlają

pojemniki- j/w tylko do użytku domowego lub amatorskiego ( jakieś 15m2 i nie obyło się bez opróżniania pojemnika a co za tym idzie rozkładania odkurzacza na elementy pojedyńcze.

Do prania użyłem jako prespray Prochem S709 i do ekstrakcyjnego Prochem S775 efekty na zdjęciach ( jasna wykładzina więc na miniaturce może nie być wiele widać )

Przed ebb79a3ccdbef231

Pocf2594cc5133d785

Trzeba ppm i otworzyć w nowym oknie będzie duże foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.