Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

witam/ panowie poczytałem ale nadal nie jestem pewny:

szukam odkurzacza piorącego - coś z wyższej półki - mam zlecenia na pranie wnętrz aut sprowadzanych z zachodu - wiec szukam czegos konkretnego ?? co polecacie do prania wnętrz ?? czy sw15 hot foam daje rade ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam taniego odkurzacza piorącego, tak za około 500zł. Będę go używać do prania samochodu, nie zawsze swojego, więc będzie używany częściej niż 2 razy w roku. Na oku mam Hyundai VC5750, ponoć bardzo dobry odkurzacz w tej cenie, jednak martwi mnie to, że bardzo ciężko dostać do niego worki. Polecacie jeszcze coś innego w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam taniego odkurzacza piorącego, tak za około 500zł. Będę go używać do prania samochodu, nie zawsze swojego, więc będzie używany częściej niż 2 razy w roku. Na oku mam Hyundai VC5750, ponoć bardzo dobry odkurzacz w tej cenie, jednak martwi mnie to, że bardzo ciężko dostać do niego worki. Polecacie jeszcze coś innego w tej cenie?

 

Mając ten sam dylemat co Ty i te same obawy co do Hyundaia, zdecydowałem się na Karchera SE 4001. Z tym, że jest przynajmniej 200 zł droższy od założonego przez Ciebie budżetu. Trochę tańszy może okazać się Zelmer Aquawelt. Chyba nic sensowniejszego w zbliżonym budżecie nie znajdziesz, ale poczekajmy na wypowiedź kogoś bardziej ogarniętego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

planuję kupić odkurzacz piorący uniwersalny co wypierze dywany i tapicerkę w samochodzie na użytek własny budżet 900-1400.

co myślicie o tych z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Odkurzacz Welmax Turbo Power Cleaner 2400W

Hydra Rain MOD-02

Thomas Aqua+ Pet & Family

Karcher SE 4001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

planuję kupić odkurzacz piorący uniwersalny co wypierze dywany i tapicerkę w samochodzie na użytek własny budżet 900-1400.

co myślicie o tych z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Odkurzacz Welmax Turbo Power Cleaner 2400W

Hydra Rain MOD-02

Thomas Aqua+ Pet & Family

Karcher SE 4001

 

 

W tym przedziale wybór całkiem spory, pytanie czy musi odkurzać na sucho.

- SE4001

- Profi 50C

- George

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem praktycznie nowy na tym forum i poszukuje odkurzacza piorącego

Ogólnie szykuje się na sporą ilość pracy więc szukam maszynki która posłuży trochę.

Wykorzystywać będę ich na myjni którą otwieram a dodatkowo wiadomo wpadnie jakiś narożnik, łóżko itd

Głównie skupiłem się na 2 firmach : Karcher oraz Numatic

Z modeli które są chyba dla mnie mam upatrzone

Zastanawiam się czy między CT 470-2 a CTD 570-2 jest aż taka duża różnica w schnięciu tkaniny ?

Bo jeżeli różnica jest np 24 godzin to pewnie wybór padnie na CTD lecz ta cena mnie trochę nie pokoi bo to jest 4600 zł a na jednej turbinie CT teraz jest promocja i kosztuje 1950 zł

 

Numatic :

GVE370-2

CT 470-2

CTD 570-2

 

Karcher:

Puzzi 10/1

Puzzi 10/2

Puzzi 100

Puzzi 200

 

Proszę o opinie i spostrzeżenia na co warto patrzeć i czy warto aż tak inwestować w czas schnięcia oraz gdzie będzie najlepsza jakoś wyprania materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy George, pomijając kwestię gabarytów, sprawdzi się też przy odkurzaniu domu na sucho? Żonie spodobała się uśmiechnięta buźka, więc trzeba kuć żelazo póki gorące ;)

Sobie kup Georga, a żonie możesz dokupić Hetty :D

205-4871_PI_TPS433406?wid=493&ht=538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po swoim doświadczeniu podpowiem tak na kanapy narożniki i domowe pranie wystarczy karcher 10/1

 

Stacjonarnie robić auta w garażu ten ctd 570 2 fajna sprawa . :good:

 

Mam coś podobnego do prochem galaxy . Tylko mój 2 turbinowy ,lamb ametek 2x1300wat . 130 psi pompa shurflo węże po 4 metry . Dywany ,wykładziny w jakiś szkołach czy innych instytucjach robi się pięknie :D w autach siedzenia wyrywa z korzeniami :kox: żart . Ciśnienie natrysku mam ustawiane zaworem żeby nie chlapalo .

 

Mam także karchera proffi 200 E z podgrzanien wody 1 silnikowy 1600 wat , na porządnej pompie do podania chemi .parametry Idealne na myjnie do prania aut ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy odkurzacza Hyundai VC5750, poszukując opinii o nim natrafiłem na opinie o wyciekającej wodzie przy praniu oraz niskiej jakości rury odkurzacza, czy może ktoś z użytkowników potwierdzić/zaprzeczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy odkurzacza Hyundai VC5750, poszukując opinii o nim natrafiłem na opinie o wyciekającej wodzie przy praniu oraz niskiej jakości rury odkurzacza, czy może ktoś z użytkowników potwierdzić/zaprzeczyć ?

 

 

W tej cenie nie będzie niestety rewelacji. To sprzęt domowy - budżetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

również zastanawiam się nad odkurzaczem piorącym do użytku domowego, wykładziny, kanapa, plus ze 4 auta w roku ;) Odkurzać na sucho nie musi wcale.

Zależy mi na efekcie prac i solidności sprzętu, w ludzkiej cenie.

 

Konkretne pytanie: czy któraś z wersji Profi (podoba mi się, że jest to polski produkt, poza tym piszecie, że jest solidny) sprawdzi się do czyszczenia glazury na mokro, może jakaś konkretna końcówka do tego? Czy lepiej brać Georga; bo z tego, co zrozumiałem, to ma w wyposażeniu standardowym odpowiednie końcówki?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Hyundaiu podczas prania woda nie wycieka ;) ale jakość plastików jest faktycznie średnia, nie jakaś tragiczna, ale po prostu średnia. W końcu to nie jest odkurzacz z wyższej półki tylko z niższej średniej. Do użytku domowego w zupełności wystarczy i nic się z nim nie powinno stać. Ja używam go tylko do prac w garażu od paru miesięcy i nic się mu nie stało ;) Z tą cenę około 500zł naprawdę przyzwoity sprzęcik i do tego mamy już komplet końcówek. Mogę dodać tyle, że w sklepie trzymałem w rękach hyundaia i krachera, i moim zdaniem do moich zastosowań karcher nie był warty wydania dodatkowych 400zł. ;) Wszystko zależy od tego do czego będziesz używał odkurzacza i jak bardzo intensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.