Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak wszczyscy tutaj w wątku szukałem odkurzacza dla siebie. Wcześniej "pracowałem"na Zelmerze 919.0St i myślałem ze jest to dobry odkurzacz do prania zwłaszcza że był to mój pierwszy taki odkurzacz. Co mogę powiedzieć,byłem zadowolony fakt faktem"wyprał" 3 samochody i myślałem ze jest dobrze. Ale po kilku przejazdach widać już było że końcówka ssąca była już przetarta. Ale do sedna. Szukałem innego bardziej profesjonalnego odkurzacza. Założenie było jedno ma to być odkurzacz tylko do prania. Wiec zgłosiłem się do kolegi poorboy,. Bardzo profesjonalne podejście do klienta,można porozmawiac i poradzić się nawet przez telefon. I po zastanowieniu wybór padł na profi 50.1c. Juz po otwarciu pudełka widać za co się zapłaciło. Jest to sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalnie i dobrze wykonany. Pierwsze użycie i jestem w szoku. Myślałem że Zelmer jest dobry,a tutaj? Szok,bardzo dobra pompa dająca ciśnienie do natrysku sprawia że pranie jest banalnie proste. Pompa ssąca to już inna liga. Jak zelmerem musiałem kilka razy przeciągnąć końcówką żeby zebrać proszek tak przy profi 50.1c wystarczą max 3 przejazdy i powierzchnia czysta i sucha. Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrego odkurzacza to z czystym sumieniem polecam Profi 50.1c. Jest to odkurzacz wart swojej ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam dzis odebrałem przesyłke od urzytkownika poorboy , pierwsze wrazenie z odkurzacza george jak najbardziej pozytywne sprawia wrażenie solidnie wykonanego pomimo smiesznego wygladu no i do tego ogrom akcesoriów....oczuwiscie kilka niezbednych gratisów od sprzedajacego tez sie znalazlo ::) co prawda nie testowany narazie ale jak znajde troche czasu to sprawdze i oczywiscie dam znac czy zielony kolega ogarnia temat:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, doradzcie odkurzacz myslalem dac kolo 1000zl ale wiem ze polecacie georga moze te 300zm by mnie nie zbawilo ale moze cos tamiej?

Odkurzacz dowarunkow domowych, pranie dywanow bo mi pies sika a mam sporo dywanow;/ w aucie mam skore...

 

Jaka chemia tania a dobra?

To co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. tak samo jak większość szukam odkurzacza do użytku domowego wyprac tapicerke raz do roku w 2 samochodach i czasem moze jakis dywan... z tego co tu czytam to króluje profi 50.. a co myslicie o karcher 5.100? szukam czegos gora do 1100 zl.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.