Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, przemas.p napisał(a):

To drukarka termiczna 

Jedynym problemem jest to, że (wada wszystkich nadruków termicznych, m.in. drukarek kasowych) druk blaknie z biegiem czasu, w wyniku działania światła słonecznego i światła ogólnie. Ale etykieta powinna być czytelna przez kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 mam taką małą drukareczkę D110, drukuje szybko, bezproblemowo, ale naklejki są małe, wg mnie za małe.

Ale one są już naklejone ponad rok i wyglądają dobrze, niektóre butelki są eksploatowane intensywnie, inne okazjonalnie, na razie nic nie wyblakło, bardziej uszkadza się mechanicznie.

Próbowałem drukować własne etykiety w dużym rozmiarze drukowane na drukarce, po roku wyglądają tragicznie, w dodatku na butelkach Work Stuff za noc się nie chcą trzymać.Pomysł świetny ale papier słaby a i drukarka laserowa też jakości nie ma.

IMG_20240917_093303.jpg

IMG_20240917_093325.jpg

IMG_20240917_093358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eidos71 napisał(a):

Jedynym problemem jest to, że (wada wszystkich nadruków termicznych, m.in. drukarek kasowych) druk blaknie z biegiem czasu, w wyniku działania światła słonecznego i światła ogólnie. Ale etykieta powinna być czytelna przez kilka miesięcy.

Dlatego polecam Drukarki termotransferowe, np Dymo lub Brother.
https://brother-sklep.pl/systemy-etykietowania/drukarki-termotransferowe-pt/

Naklejki wystawione na słońce cały sezon, zamoczone i wszystko pięknie czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, ghost napisał(a):

Dlatego polecam Drukarki termotransferowe, np Dymo lub Brother.
https://brother-sklep.pl/systemy-etykietowania/drukarki-termotransferowe-pt/

Naklejki wystawione na słońce cały sezon, zamoczone i wszystko pięknie czytelne.

Uzywam DYMO od kilku lat - jakośc prima sort. Kupuje tylko nie oryginalne taśmy i ich klej nie jest az tak silny jak oryginalnych taśm no ale na czymś musieli sciac cene 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, mancini napisał(a):

Sexy lady, Fusion, Cherry Blossom, Butter, Ghost.

 

Świetny zestaw!

Mam Sexy Lady, Ghosta, Fusiona i miałem Brazila. Brazil bardzo przypominał mi Ghosta po każdym względem poza zapachem.

Myślę jeszcze o Cherry Blossom ale na razie zwycięża zasada antykonsumpcjonizmu:)

Ciekawi mnie jak porównasz Liberty Waxa z Fusionem. Z założenia to podobne woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusion 2x wiecej carnauby od liberty ( na zimę chce wrzucić na auto właśnie fusiona, to może na jakiś element dodam liberty )

Ghost bardzo fajny wosk, ja myślałem, że będzie mu bliżej do graphena ( gdzieś leży w domu próbka )

U mnie antykonsumcjonizm wytrzymał pół roku 🙂 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, bienek napisał(a):

Mają wypaść z oferty więc robię zapas 🙂 do odszczurzania lub mycia po korekcie super szampony.. nie wiem skąd decyzja żeby przestać je robić.

Dzięki za ostrzeżenie - wie wyłapałem tej informacji. Również uważam że to świetny szampon i uzupełniam zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.