Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zeea napisał(a):

@nervus do wyżej wymienionych zadań, co byś wybrał ? 

Mając narzędzia Ryobi, Ryobi. Nie mając nic. Rooks. Obie maszyny są szczotkowe (tools możliwe że bezszczotkowy jest), różnią się skokiem, regulacją obrotów (rooks ma mikrostyki i elektroniczną regulację obrotów, po wyłączeniu jest pamięć ostatnio używanych obrotów). Moc w obu maszynach zależy od jakości aku. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nervus napisał(a):

Obie maszyny są szczotkowe

Na pudełku Rooks jest "brushless" 🤔

Na stronie producenta też taka informacja: "Narzędzia serii 20V AQ-ONE posiadają mocne silniki bezszczotkowe, napięcie 20V oraz skuteczne zabezpieczenia przeciążeniowe ukryte w akumulatorach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MikeLBN napisał(a):

Na pudełku Rooks jest "brushless" 🤔

Na stronie producenta też taka informacja: "Narzędzia serii 20V AQ-ONE posiadają mocne silniki bezszczotkowe, napięcie 20V oraz skuteczne zabezpieczenia przeciążeniowe ukryte w akumulatorach."

Na targach miałem wrażenie że są szczotkowe. Chyba, że inna maszyna to była 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznik szenilowy 40x60 do osuszania auta, prosto z Chin - miał ktoś już coś takiego? Sprawdzę dzisiaj jak się sprawuje :)

IMG_20240527_143515840.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty scrub pad ten od SCS polecam!

To mój pierwszy scrub pad i właśnie jestem pod wrażeniem jaką robotę on robi i o jak wiele ułatwia i przyspiesza pracę, świetny jest. Zastanawiam się czy to ten konkretny od SCS jest tak dobry, czy np. Work Stuff jest porównywalny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To mój pierwszy scrub pad i właśnie jestem pod wrażeniem jaką robotę on robi i o jak wiele ułatwia i przyspiesza pracę, świetny jest. Zastanawiam się czy to ten konkretny od SCS jest tak dobry, czy np. Work Stuff jest porównywalny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tym mam 3, z każdym kolejnym okazuje się że poprzedni się nadaje do pomiziania tylko. Zacząłem od noname z Ali, ktory teraz służy do przecierania kurzy i docierania nadmiaru dressingu. Następny był Gyeon, który jest spoko, z mniejszymi zabrudzeniami sobie radzi, ale na przykład Plaka to nie zdejmie, chyba że wjedziesz z APC w wysokim stężeniu. Gdzieś w międzyczasie dorwałem rękawicę InnerScrub od Carpro, trochę lepsza od Gyeona się wydaje, głównie stosuje ją jednak do bonnetu. No i wjeżdża na koniec ta od SCS, APC 1:20 od Kocha i daje rade nawet z Plakiem. Świetna na skórze, nie wyobrażam sobie teraz czyścić kierownicy czymś innym. Mogłaby być cała biała, jednak fajnie zobaczyć na tej białej stronie brud, wiadomo kiedy ją wypłukać. Dla mnie top.
  • Lubię to 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten z SCS i w porównaniu do chociażby takiego Deturnera, któremu szew puścił w połowie pierwszego użycia, jest przepaść. Bardzo lubię z nim pracować i gdyby ktoś się zastanawiał czy warto, to zdecydowanie potwierdzam. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 26.05.2024 o 07:38, D@ViD napisał(a):

Maszyna Rooks OK-03.4309

Spikniemy się kiedy, to porównamy ją sobie face2face z ryobi. Jestem bardzo ciekawy. Przypomne Ci żeby wziąć ją na jakis event 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.