Skocz do zawartości

CleanTech - pytania i odpowiedzi


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
3 godziny temu, Gesiu_15 napisał:

@cleantechco to zależy. Ja do np Tire And Rubber, APC, Bug Remover, deironizer i Tar glue używam Canyon. Do QD, QW, interior QD itd lepiej się sprawdzają atomizery z mniejszą dozą produktu np ADBL nowe atomizery z pomarańczowa rączka, są bardzo dobre. 

2 typy atomizerow to zły pomysł. Sklepy nie ogarną, który kiedy dawać więc musimy się zdecydować na jeden. Chs3a z tego co pamiętam ma regulację dozowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
48 minut temu, cleantechco napisał:

regulację

W QD i QW za dużo babrania sie. Pisalismy o tym w temacie GoodStuff Gloss. Skret koncowki i strzal, a w tych canyonach trzeba ustawiac, robic probne strzaly. Zrobicie jak uznacie za stosowne, uzytkownicy zweryfikuja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco wg mnie najbardziej uniwersalne są te atomizery

pol_pl_Standardowy-atomizer-na-gwint-28m

Stosuje je m. in. Shiny Garage ale spotkałem też wśrod innych producentów chemii nie koniecznie samochodowej. Canyon ok... ale przy półlitrówkach np. FW wygląda śmiesznie. Jest za duży w porównaniu do butelki. Ten wyżej wg mnie to dobry atomizer, przede wszystkim uniwersalny. Daje tyle produktu ile chce. Jeśli musicie dać 1 to właśnie ten bym wybrał.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sT3VE napisał:

SG jest tandetnie plastikowy, 

Nie zgodzę się. Tandetnie plastikowe były te co miał goodstuff w starym wydaniu czy FW. Te takie mega oszczędne... sg jest solidny. Solidniejszy niż np atomizery z Detailers magic które pod względem ilości podawanego płynu najbardziej mi leżą. SG mi żaden nie padł. DM szwankował przy płynie do szyb. Stary FW rozlatywał się w dłoniach. Oczywiście chłopacy wybiorą sami mam nadzieję że dobrze 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te atomizery co są w Elite Detailer są naprawdę fajne. Dziś miałem doczynienia z tym atomizerem przy produkcie na owady. Mega fajnie się aplikuje. 

Te atomizery co ma SG i mówi o nich @Fredi88 też twierdzę że są mega fajne. SG je daje do butelek 500ml. Mam jedną pusta butelkę od SG 500ml mam w nim rozrobiony interior cleaner i naprawdę przyjemnie się tym pracuje. 

Szedł bym w te dwa typy 🙂

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Panowie i Panie, a co sądzicie o Canyon T95? Używaliście może? Chcemy aby atomizery były idealne dla Was, a nie dla nas 😉 

one wyglądają jak zwykły spryskiwacz, jednak wykonanie jest oczywiście bardzo dobre.

 099109_01.jpg.3a592a35a919ab7d9afc11edea8f51d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Strus napisał:

Te włoskie co to nie pamiętam teraz jak się nazywają. Te na G 😂

Chodzi ci o GULA ? 

@cleantechco idzcie w atomizery GULA 🙂 Są teraz nawet już spieniające. Kolega @Domel je ostatnio testował 🙂 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, cleantechco napisał:

Panowie i Panie, a co sądzicie o Canyon T95? Używaliście może? Chcemy aby atomizery były idealne dla Was, a nie dla nas 😉 

Orientujesz się w jakich produktach można je zobaczyć ? Może mam ns stanie ale musiałbym pogrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że TS5 od Gual'a będzie git. Mam taki przy chemii z elite detailer i fajnie się nim pracuje.

A 6 szt. pianujących Guala od DETAILiNK jest w drodze do mnie.

I jeszcze lukam, przy płynie do szyb od DETAILiNK też Guala mam.

Ten wasz z tym  długim cynglem totalnie mi nie siadł, mało tego przy dwóch waszych IC ciekł mi od góry nie był szczelny.

Ogarnęliście butle, etykiety - ogarniecie trigger'y i będzie OK.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
11 godzin temu, Domel napisał:

Orientujesz się w jakich produktach można je zobaczyć ? Może mam ns stanie ale musiałbym pogrzebać.

Nie mam pojęcia 😞

11 godzin temu, V1RU$ napisał:

Myślę, że TS5 od Gual'a będzie git. Mam taki przy chemii z elite detailer i fajnie się nim pracuje.

A 6 szt. pianujących Guala od DETAILiNK jest w drodze do mnie.

I jeszcze lukam, przy płynie do szyb od DETAILiNK też Guala mam.

Ten wasz z tym  długim cynglem totalnie mi nie siadł, mało tego przy dwóch waszych IC ciekł mi od góry nie był szczelny.

Ogarnęliście butle, etykiety - ogarniecie trigger'y i będzie OK.

Ts5 a nie ts3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, cleantechco napisał:

Nie mam pojęcia 😞

 

 

Poznaje po tym trójkąciku na górze i pół księżycu na końcówce. Chyba Soft99 w deironie je ma. Miałem je na 100%. Pogrzebię i sprawdzę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, cleantechco napisał:

Nie mam pojęcia 😞

Ts5 a nie ts3?

Kurde może TS3 - nie znam ich nazw dokładnie i czym się różnią. Ale chyba EliteDetailer i Detailink ma TS5 i on jest w 2 wersjach zwykły i pianujący.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
51 minut temu, V1RU$ napisał:

Kurde może TS3 - nie znam ich nazw dokładnie i czym się różnią. Ale chyba EliteDetailer i Detailink ma TS5 i on jest w 2 wersjach zwykły i pianujący.

Całkiem inne triggery jeśli chodzi o mechanizm chociaż wyglądają podobnie. Z tego co widzę mają raczej ts3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • Moderator
W dniu 18.11.2019 o 20:11, cleantechco napisał:

Panowie i Panie, a co sądzicie o Canyon T95? Używaliście może? Chcemy aby atomizery były idealne dla Was, a nie dla nas 😉 

one wyglądają jak zwykły spryskiwacz, jednak wykonanie jest oczywiście bardzo dobre.

 

Tak, te atomizery ma np Soft99 i Farecla:

 

Ten w odmrażaczu rozpylają fenomenalną mgiełkę.

2019-11-20-21-30-00.jpg


2019-11-20-21-30-14.jpg


2019-11-20-21-31-19.jpg


2019-11-20-21-32-27.jpg

Nawet podpisane Canyon.
2019-11-20-21-32-55.jpg


2019-11-20-21-34-00.jpg

 

Generalnie bardzo dobre atomizery, ale też zdarzają się wadliwe. Jeden mi cieknie w Tire Dressingu od Farecli. No ale jeden na 20 nie ma tragedii zawsze się może zdarzyc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.