Skocz do zawartości

CleanTech - pytania i odpowiedzi


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Ostatnimi czasy troszkę zaniedbywaliśmy forum ale czas na poprawę! Czasu nadal mało ale postaramy się być w stałym kontakcie z Wami. Dlatego też powstał ten temat, tutaj możecie zadawać wszelkie pytania dotyczące produktów, przyszłości, przeszłości np.:

-Nie wiesz jak używać, któregoś z naszych produktów?

-Efekt różni się od tego, którego się spodziewałeś?

I wiele wiele innych. Kto pyta nie błądzi, najwyżej głupie pytania pozostawimy bez odpowiedzi 😛 


PS. Ja się zabieram do uzupełniania listy dystrybutorów oraz tematów związanych z produktami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Z newsów:

Aktualnie pracujemy nad paroma produktami.

Jedna z premier tuż tuż (myślę, że w przyszłym tygodniu w sklepach partnerskich będzie już dostępna)

Kolejna premiera zapowiada się na koniec czerwca - może ktoś chętny na testy wstępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, menior napisał:

Ja do testow sie zglosic nie moge bo za daleko jestem 😀 ale gdy jestem w kraju to mam wasz sklep partnerski pod nosem wiec moze i tak sprobuje cos,fajne opakowania kusza 😊

Dzięki za docenienie opakowań! 😄 
Testuj i dawaj znać co się podoba, a co nie 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

@cleantechco Mieliście już jakieś informacje od kogoś, w sprawie uszkodzonego triggera?

Kupiłem wasz Tire & Rubber Cleaner 1l i atomizera w ogóle nie podaje mi "mgiełki", tylko sikiem prostym pryska - obojętnie na co przełączę.

Wczoraj dotarł do mnie Leather QD 500ml - Atomizer ten sam. Testowo psikłem w umywalkę i ładna mgiełka jest.

Swoja drogą te atomizery zostają u Was na tą chwilę, czy są to jakieś przejściowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, david2888 napisał:

@cleantechco Mieliście już jakieś informacje od kogoś, w sprawie uszkodzonego triggera?

Kupiłem was Tire & Rubber Cleaner 1l i atomizera w ogóle nie podaje mi "mgiełki", tylko sikem prostym pryska - obojętnie na co przełączę.

Wczoraj dotarł do mnie Leather QD 500ml - Atomizer ten sam. Testowo psikłem w umywalkę i ładna mgiełka jest.

Swoja drogą te atomizery zostają u Was na tą chwilę, czy są to jakieś przejściowe? 

Jakiś czas temu pisałem o T&R że atomizer ok. Ale siadł. W T&R zamawianym dla kolegi ciekł, nie szło na tyle dokręcić aby była szczelna butelka. Zamieniłem na inne i ok.

Myślę, że powinni zmienić te atomki. Bo zawartość butelki kozacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak pracujemy nad tym ale potrzebujemy jeszcze chwilę czasu. Do rozwiązania są następujące tematy:

1. Triggerki  - myślimy poważnie nad canyonami chs 3A robionymi pod nasze butle z naszym logo 

2. Niektóre produkty wsysaja butle, testujemy nowe rozwiązanie być może uda się bardzo szybko to rozwiązać 

3. Wciąż niektóre produkty mają stare etykiety - do końca roku mamy nadzieję że do końca roku wszystkie  500ml I 1l butelki będą miały nowe etykiety 😉

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cleantechco napisał:

Tak pracujemy nad tym ale potrzebujemy jeszcze chwilę czasu. Do rozwiązania są następujące tematy:

1. Triggerki  - myślimy poważnie nad canyonami chs 3A robionymi pod nasze butle z naszym logo 

2. Niektóre produkty wsysaja butle, testujemy nowe rozwiązanie być może uda się bardzo szybko to rozwiązać 

3. Wciąż niektóre produkty mają stare etykiety - do końca roku mamy nadzieję że do końca roku wszystkie  500ml I 1l butelki będą miały nowe etykiety 😉

1. To by było super ! Bo do Waszej butli z IC podpinam Trigger CHS3A i jest petarda !

2. Tego nie miałem jeszcze na szczęście.

3. Mam IC w nowej butli ale stara nalepka - już odłazi w expresowym tempie, trochę mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

@cleantechco dobrze ze w planach macie zmianę atomizerów. 

To raczej pewne ale testujemy różne możliwości.  Może Wy nam podpowiecie, które triggery lubicie najbardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco to zależy. Ja do np Tire And Rubber, APC, Bug Remover, deironizer i Tar glue używam Canyon. Do QD, QW, interior QD itd lepiej się sprawdzają atomizery z mniejszą dozą produktu np ADBL nowe atomizery z pomarańczowa rączka, są bardzo dobre. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.