Skocz do zawartości

CleanTech - pytania i odpowiedzi


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Teraz, cleantechco napisał:

Przetestuj je też pod kątem trwałości 🙂 

Ten w Tire Dressingu zaczął cieknąć przy 1/3 butli - ale może to być tez awaria mechaniczna po upadku butli. Nie wiem, nie pamietam, różne mi rzeczy latają po garażu dlatego mam koc na aucie dla ochrony 😉

Rapid'a wylałem już litr i zero problemów. Ten sam atomizer jest w Luxury Gloss Soft99 którego wylałem z 3 litry i nie było problemów. Generalnie są potrzebne testy wielu ludzi. Moja opinia nic nie znaczy. U mnie na razie tylko z jednym jest problem. Atomizer poznałem po tym trójkąciku i końcówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie również dodam ze Guala TS5 na chwile obecną wg mnie jest jednym z lepszych atomizerów na rynku.
Przelałem już z nim kilka dobrych litrów wheel cleaner'a i nie zamierzam nic zmieniać w takiej kombinacji. Fajna solidna mgiełka, żadnych przecieków, osobny trigger z sitkiem, sama ergonomia również na duży plus.

20191120_184640.jpg.73746c0cfc3fda50d346dd989b4cb479.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Domel napisał:

Ten sam atomizer jest w Luxury Gloss Soft99 którego wylałem z 3 litry i nie było problemów.

Potwierdzam. U mnie tez atomizer od Luxury itp od Softa jest również w TOP3 najlepszych.
W sensie samej mgiełki jest rewelacyjny.
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeszcze w toku 😄 To dlatego, że bardzo ciężki kontakt jest z Gualą 🙂 I nie chodzi nawet o cenę, dostępność, warunki czy cokolwiek... wymiana informacji trwa już od lipca, a my nadal nie znamy konkretów. Pewnie stanie na Canynonie T95. Jeszcze je testujemy pod kątem przeciekania bo sam sprysk jest świetny.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Dystrybutor
15 godzin temu, JakubBe napisał:

@cleantechco na czym stanęło? Bo właśnie dostałem do waszego IC 500ml taki atomizer

15832516635641452833750435496539.jpg

Jeszcze jedno pytanie, wszędzie na grafikach i w sklepach butelka IC jest przezroczysta, do mnie przyszła "mleczna". To norma?

Tak butelki są wszystkie mleczne hdpe. Na zdjęciach mamy wizualizacje  pet (stare) ale lepiej się je fotografuje. 

Co do triggerow , czekamy bo terminy są bardzo długie na to aż nam je wyprodukuja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 4.03.2020 o 09:26, mizakrze napisał:

@cleantechco

Hej, kiedy można spodziewać się w ofercie Waszych pędzelków?

 

O widzę jakieś przecieki  😉 pracujemy nad tym, pierwsze modele powinny pojawić się niedługo. Stawiamy w 100% na polską produkcję oraz na własne pomysły usprawnienia, nie chcemy kopiować 1 do 1 pędzli konkurencji bo się dobrze sprzedają, chcemy Wam dac coś troszkę innego  .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś czytałem, że zasadowe preparaty niszczą wirusy, więc mam pytanie. Kupiłem ostatnio Zestaw CleanTecha - APC, Inside Cleaner oraz zestaw do skór. APC i Inside Cleaner mają zasadowe pH, zatem mogę go używać do "dezynfekcji" klamek, klawiatury, myszki, itp., zarówno w aucie jak i na biurku?! Dobrze myślę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kedar napisał:

Gdzieś czytałem, że zasadowe preparaty niszczą wirusy, więc mam pytanie. Kupiłem ostatnio Zestaw CleanTecha - APC, Inside Cleaner oraz zestaw do skór. APC i Inside Cleaner mają zasadowe pH, zatem mogę go używać do "dezynfekcji" klamek, klawiatury, myszki, itp., zarówno w aucie jak i na biurku?! Dobrze myślę???

pH 11 – odczyn zasadowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor
W dniu 7.05.2020 o 11:54, Grzechu23 napisał:

Pytam tak orientacyjnie, jak tam temat atomizerów?
Na czym stanęło? Canyon T95?

Aktualnie przez koronawirusa ciężko dostać jakiekolwiek triggery.  Aktualnie bierzemy co tylko jest na rynku bo problem jest ogromny. Canyon ma terminy na produkcję dopiero na grudzień 2020 🙂 ceny także się pozmienialy. W tym momencie tak jak pisałem wyżej staramy się brać wszystko co ma sensowną jakość I czekam na rozwój wydarzeń, mamy nadzieję że uda się sfinalizowac canyony ale wątpię żeby to było wcześniej niż końcówka 2020 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.