Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jedno użycie za mną więc za mało żeby coś powiedzieć oprócz tego że zrobił robotę przy osuszaniu i ma prawie niewyczuwalny zapach.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

A śliskość i hydro? Uwielbiam okrąglutkie kropelki

Wysłane z mojego CPH2125 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śliskość i hydro? Uwielbiam okrąglutkie kropelki

Wysłane z mojego CPH2125 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem wrzucę go na sucho na gruza to się wypowiem

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój powrót do przeszłości, dziś odebrałem drugą butle w karierze po długiej nieobecności na rynku 😉

QD Finale Auto Finesse

Mega przyjemny produkt, aplikacja banalna i to co lubię zostawia mocne przyciemnienie z takim woskowym wykończeniem 👌

PS

Dzięki @Domel

20240407_003408.jpg

20240407_003959.jpg

20240407_010112.jpg

20240407_010158.jpg

  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maciek-drummer napisał(a):

Mój powrót do przeszłości, dziś odebrałem drugą butle w karierze po długiej nieobecności na rynku 😉

QD Finale Auto Finesse

Mega przyjemny produkt, aplikacja banalna i to co lubię zostawia mocne przyciemnienie z takim woskowym wykończeniem 👌

PS

Dzięki @Domel

20240407_003408.jpg

20240407_003959.jpg

20240407_010112.jpg

20240407_010158.jpg

Jest sens go używać na aucie gdzie jest powłoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jedrek1980 napisał(a):

Jest sens go używać na aucie gdzie jest powłoka?

A po co zapychać powłokę carnaubą ? Do powłok masz dedykowane QD. Jeśli jednak chcesz - nikt Ci nie zabroni.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, menior napisał(a):

Speed QD od ADBL ktos sie moze podzielic wrazeniami? 

Nie polecam. Zakupiłem zachęcony pozytywnymi opiniami na YT i teraz kombinuję, jak go zużyć (miksuję go z innymi QD). Produkt absolutnie nie "spray and wipe" - trzeba pracować dwiema MF (pierwszą rozprowadzić po lakierze, drugą polerować), gdyż uwielbia smużyć. Prawie nie dodaje połysku, właściwości czyszczące, lub maskujące również praktycznie zerowe. Poza zapachem nie jestem w stanie podać żadnych pozytywów. Na rynku jest mnóstwo lepszych QD w podobnej cenie. Zaznaczam, że to moja prywatna ocena.

  • Lubię to 5
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Luxury Gloss od Soft99 jest naprawdę przyzwoity w rozsądnej cenie.


Uwielbiam go. Nie mam dużego doświadczenia, ale ciepłe woskowe szkiełko, zapach, "smarowalność" i odparowywanie bez mazów nawet w dużej wilgotności - rewelacja. Przyjemniejszy w nakładaniu od S&B. Gdyby tylko był trochę trwalszy i ładniej kropelkował... (za to niezapchany bardzo ładnie tafluje)

Water Golda kupiłem bratu i był zachwycony, tu trwałość i kropelki są "bez proszenia" Tylko ta cena...

Wyryte w skale z S20 FE 5G




  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dodać swoje 5 gr to polecam na lato na czarne/ciemne kolory Meguiars Quik Wax (czerwona butla). Należy go trakować jako QD a nie szybki wosk natomiast efekt robi mega. Miałem swego czasu dwa czarne auta i naprawdę robił robotę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.