Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest, a takie wytrzymałe, że w Sciro przy 55kkm razem ze sprzęgłem robiłem :mrgreen::lol::mrgreen:

 

Bardzo dużo zależy od stylu jazdy i operowania sprzęgłem :)

 

Uwierz mi, wiem co to sprzęgło ;) Po prostu seria miała 280 niuta, po programie było 410, do tego ciagle rolki, kreski, także te 25kkm na programie uważam za dobry wynik. A ze przy tym okazało się, że dwumasa bije i trzeba robić razem to juz troche przypal. Poza ślizganiem jak wchodził największy niut nie było żadnych objawow, można było go zdławić do 350-370 niuta i jeździć dalej, ale jako ze planowałem sprzedawać to bodajże za 2k kupiłem komplet, zmienili mi i po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kombi/SUV w okolicach 100tys. Jest coś szczególnie wartego uwagi? Preferowana duża ilość miejsca, z tego względu brat myślał np o superbie.

 

Najlepiej doradzcie od razu jaki silnik do polecanego auta. Benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia i Hyundai są brane pod uwagę, tak samo Outlander czy Qashqai/X-trail, jak również rozmawialiśmy też o Maździe CX-5 czy Leonie ST/Octavii.

Bardziej chodziło mi o to by ktoś z własnego doświadczenia mógł coś doradzić, bo na co patrzeć to już wiemy ;)

 

Jakość wykończenia, awaryjność, polecany silnik - takie aspekty bym prosił jeśli ktoś mógłby coś powiedzieć o którymś aucie. Wyposażenie jakieś mega być nie musi, z rzeczy wymaganych kierownica skórzana i czujniki parkowania, dobrze by było z ksenonem, reszta mniej ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kia i Hyundai są brane pod uwagę, tak samo Outlander czy Qashqai/X-trail, jak również rozmawialiśmy też o Maździe CX-5 czy Leonie ST/Octavii.

Bardziej chodziło mi o to by ktoś z własnego doświadczenia mógł coś doradzić, bo na co patrzeć to już wiemy ;)

 

Jakość wykończenia, awaryjność, polecany silnik - takie aspekty bym prosił jeśli ktoś mógłby coś powiedzieć o którymś aucie. Wyposażenie jakieś mega być nie musi, z rzeczy wymaganych kierownica skórzana i czujniki parkowania, dobrze by było z ksenonem, reszta mniej ważna.

Rozumiem ze szukacie golasa? Bo np cx5 zaczyna sie chyba dopiero od 95tys, na dobrze sprasowany cx5 czy tucsona trzeba mieć z 130-140tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, z wymagań kierownica w skórze, czujniki parkowania i dobrze jakby były lepsze lampki niż halogen.

 

Dochodzi jeszcze opcja kombi. Przekonywałem brata do dobrze spasowanego Leona ST FR 1.8TSI z DSG, ale go do tych suvów ciągnie coś :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skypassion zaczyna sie od 137tys. Dodam ze Mazda rabatów nie daje, dorzuca tylko akcesoria.

 

Tak na szybko sprawdziłem volvo i xc70 zaczyna sie od 170tys, wiec Twoje kwoty są z wyprzedaży rocznika?

Nie. Rabat 25% da się ugrać. Siostra właśnie kupiła. Żadna tam wyprzedaż rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie schodzą z ceny, chociaż np z v40 nie chcieli za dużo.

 

Szczerze to z budżetem 100k dopuściłbym suvy, chyba ze pójść w crossovery, suvy bedą z podstawowym silnikiem i biedakiem w środku. Może faktycznie kompakt w kombi z super wyposażeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XC60 też jest 25% rabat na auto konfigurowane pod siebie z bieżącego rocznika ale przy uwzględnieniu zniżki przewidzianej dla danej grupy zawodowej oraz przy uwzględnieniu dobrej znajmości z dyrektorem salonu. Maks 12% jest na nowe XC90 oraz V90 oraz S90 przy tych samych założeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

634399 Kombi/SUV w okolicach

Jest ja osobiście w tej kwocie celował bym w trzy auto : Mazda 6 z 2,5 litrowy benzyniakiem, toyotę Avensis także benzynę i nissana X-traila obejrzyj tę autko w salonie na żywo może akurat któreś ci pod pasuje, miłego turne po salonach

Edit: zapomniałem jeszcze o suvie mazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

634399 Kombi/SUV w okolicach

Jest ja osobiście w tej kwocie celował bym w trzy auto : Mazda 6 z 2,5 litrowy benzyniakiem, toyotę Avensis także benzynę i nissana X-traila obejrzyj tę autko w salonie na żywo może akurat któreś ci pod pasuje, miłego turne po salonach

Edit: zapomniałem jeszcze o suvie mazdy

Sprawdzałeś cenę mazdy 6 z tym silnikiem? Ktoś w ogóle zagłada w cenniki czy walicie wszystko z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś coś słyszał na temat Opla zafiry ? Najnowszy rocznik 2016, silnik bodajże 1.4 benzyna z fabryczną instalacją gazową? Może jakieś informacje jak się to sprawdza, bo ojciec rozgląda się za czymś fabrycznie nowym, pokroju zafiry jeśli chodzi o wielkość, silnik najlepiej benzyna z gazem, i ostatni wymóg automat, auto typowo na taxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.