Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Eryczek oj coś wiem o udrażnianiu rur. Ostatnio przepychalismy stara rurę odpływowa z kuchni... Masakra ze 2 godziny bite walki sprężyną, takim do karchera co ma koncowke rozbryzgująca i nic... Dopiero wrzątek w odpływ, Ludwik i sprężyna przepchaly że woda normalnie lana wężem leci jak szalona a tak to wcale nie schodziło... Gdyby ktoś kiedyś miał taki problem to polecam ten sposób 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrian89 napisał(a):

@adi1509 a jak u kolegi? emoji4.png w ogóle ktoś, coś? Trochę mnie to zdziwiło, wolę się upewnić czy nie dostałem jakiegoś ulepa emoji1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupowałem ponad 2 lata temu, niestety nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 już nie dają kartonów do marolexow. Kupowałem ostatnio 2 - 3l i też były bez kartonów. Podobno do większych są kartony. Pianownica jest w kartonie (przynajmniej była jak kiedyś kupowałem) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można użyć ADBL Tar and Glue Remover bez późniejszego mycia szamponem? Tzn mycie byłoby ale dopiero w garażu. Tak myślałem żeby jechać na bezdotyk, zarzucić TGR, odczekać chwilę i spłukać, lub druga opcja zarzucić TGR, odczekać chwilę, następnie piana i płukanie. Zjazd do garażu i mycie ONR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można użyć ADBL Tar and Glue Remover bez późniejszego mycia szamponem? Tzn mycie byłoby ale dopiero w garażu. Tak myślałem żeby jechać na bezdotyk, zarzucić TGR, odczekać chwilę i spłukać, lub druga opcja zarzucić TGR, odczekać chwilę, następnie piana i płukanie. Zjazd do garażu i mycie ONR.
Myślę, że spoko, ale dla pewności wrzuć po spłukaniu jakieś mocniejsze stężenie APC żeby rozpuściło tara i później wymyj wszystko do porządku. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś jeszcze przykrył to pianą, ogólnie potrzebujesz zasadowej chemii. A przed myciem ONR obficie spryskaj auto jego roztworem.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Za moją namową właściciel ST220 chciałby się pozbyć tego bohomaza z przedniej szyby. Metody inwazyjne raczej nie wchodzą w grę, bo się boi o grzanie przedniej szyby. T&G/chu-sol dadzą radę? Usuwałem stop hybrid go smog (albo jakoś tak) z lexa i to był dosłownie moment, nawet prawie nie został klej ale ten hoonigan siedzi podobno juz kilka lat.846c00f13a495f3c6a4976dd7f6112f0.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Za moją namową właściciel ST220 chciałby się pozbyć tego bohomaza z przedniej szyby. Metody inwazyjne raczej nie wchodzą w grę, bo się boi o grzanie przedniej szyby. T&G/chu-sol dadzą radę? Usuwałem stop hybrid go smog (albo jakoś tak) z lexa i to był dosłownie moment, nawet prawie nie został klej ale ten hoonigan siedzi podobno juz kilka lat

Wyryte w skale z S20 FE 5G




Przednia szyba jest klejona i ogrzewanie jest pomiędzy warstwami a nie jak przy tylnich szybach od wewnątrz auta . Uszkodzeniem ogrzewania raczej nie musisz się przejmować

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też mi się wydaje, ale właściciel widzę wolałby chemią.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Wystaw na słońce niech się nagrzeje , podbierz nożykiem i ściągaj normalnie . Klej ściągniesz scraperem lub samym ostrzem od scrapera . Psiknij tylko czymś żeby poślizg był i zobaczysz jak pójdzie

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Bardziej bym się obawiał mocnej chemii w pobliżu kokpitu

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

No tak też mi się wydaje, ale właściciel widzę wolałby chemią.

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Normalnie usuń jakimś skrobakiem - jest tak jak pisał @przemas.p. Lamele są pomiędzy obiema warstwami szyby. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko - są jakieś przeciwskazania do używania perla w komorze silnika na plastikach? Typu nie wiem, wysoka temperatura, całkowicie pozbawiony sensu pomysl z powodu X czy coś takiego? Troche chce ogarnąć komore silnika dla testu w jednym samochodzie, i troche korci mnie coś tam na plastiki położyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, pablo15005 napisał(a):

@Domeljak ta czołówka wąska przy pracy z lakierem wypada? 

Do korekty za slaba, ale do wnetrza i takiego generalnej pracy przy aucie o zmroku i w ciemnym garazu - super.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.