Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Kuba95 weź go wypierz w wysokiej termperaturze 95 stopni i wyczesz szczotką dla psów

@Kuka Weź sobie cleaner od fireballa  nakładany na mokro i jakiś wosk naturalny z Dodo Juice który można powiedzieć że sam się nakłada i dociera lub jakiś samplerek z HOWa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 14:51, przemas.p napisał(a):

@lol19pl daj znać jak poszła aplikacja . Będziesz działać jak w instrukcji mikrofibrą czy aplikatorem ?

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka emoji12.png
 

Oddaj jeśli możesz. To najgorsza NW jaką miałem. 

Gorsza nawet niż Autoland. 

To kropelki 24h po aplikacji:20230614_200218.jpg.dcee8b86164dc82a13cfe00b194c08df.jpg

Więcej opiszę później w temacie w odpowiednim dziale. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kuba95 napisał(a):

Panowie jest jakiś sposób by zreanimowac kinga? 

 

12 godzin temu, osiolek1204 napisał(a):

@Kuba95 weź go wypierz w wysokiej termperaturze 95 stopni i wyczesz szczotką dla psów

 

@osiolek1204 ty prałeś ten ręcznik w ten sposób i go wyczesywałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem dziś samochód sprowadzony dopiero co z USA. Owady,piana,szampon kwaśny,tarandglue,deiron,Ludwig jako odtluszczcz, cleaner Dodo juice critical finish i już przed cleanerem potwierzchnia była mega teraz ale pomyślałem może po tym może nie jakoś ściernym cleanerze ale jednak cleanerze wkoncu zrobi się śliski niestety lakier nadal jest tępy, szorstki jakby piasek na nim byl taki szorstki jakby nie umyty, ale nic nawoskowalem i nadal to samo lakier szorstki. Tam gdzie samochód był malowany czyli zderzak klapa jest ślisko a tam gdzie oeginal szorstko. Wydaje mi się jakby lakier był trochę zakamieniony, na masce tak widzę jakby, ale czy to przez to byłby taki szorstki ? Co zrobić prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zaczynał przygodę z myciem bez spłukiwania szamponem Optimum No Rinse. Poczytałem trochę i żeby było w miarę tanio i dobrze to doradzacie albo mycie mikrofibrami albo gąbką Soft99 QJUTSU Ultra Soft Sponge. Możecie powiedzieć co lepiej kupić, gąbkę czy mikrofibry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.