Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.06.2024 o 21:11, Rafal9304 napisał(a):

Coś mi gdzieś mignęło, że mają jakiś problem z magazynem ale nic więcej nie wiem. 

wlasnie od ponad 2 tyg probuje sie skontaktowac telefonicznie numer niedostepny, i emailowo zero odp,  a produkt za 189 zl ktory mialem dostac nie mam go, i musialem awarryjnie kupic w stacjornaym sklepie za 215 zl  bo mialem czas tylko 2 dni zeby polozyc powloke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ciągle. Próbować regenerowac, czy od razu wysyłać do PFI obszycia? Zestaw tonujący mam, musiałbym dokupić tylko fettabsorbera. Bez położenia bezbarwnego mam jednak obawy o zasadność tej roboty. Opinie na samym profilu CL są mocno mieszane - jedni zadowoleni, innym farba zeszła po tygodniu. Ktoś użytkował kierę po takim zabiegu przez dajmy na to rok czy pół i mógłby zdać relację? Że zaraz po wygląda dobrze, to ja wiem... 464c0083f2b502585034957b64a5a748.jpg6e539cada401d814dbbf285dc55eeeac.jpga50509d95a13430ff4c81ead7a96a68a.jpged6c33e7096ad8742b8cbda1eb074cfd.jpg

PS. Każda używana wygląda tak samo, albo gorzej.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam coś co zabezpieczy auto na minimum rok, CanCoat wytrzymuje i mnie 6-7 miesięcy, Moonlight podobnie a różnie z nim bywa, Ewocar zrobiłem 4 auta ale ich więcej nie widziałem , w swoim zrobiłem błotnik i po 3 miesiącach było już słabo, głowie się nad 3 produktami Adams Graphene Advenced Spray Ceramic, Artdeshine Repel oraz Nxtzen 365 pro, ale informacji o nich nie wiele.Wiem że można położyć powłoki ceramiczne roczne, ale zależy mi na niskiej cenie aplikacji i szybkości żeby nie bawić się w aplikatory.

Macie jakieś doświadczenie albo co jeszcze może je polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke aktualnie wykańczamy cancouat i właśnie tego Adamsa i spróbuje ads repel...

Adams Graphene Advenced Spray Ceramic fajna aplikacja bo lecisz całe auto i dopiero docierasz. Śmierdzi strasznie a trwałości jeszcze nie znam dokładnie ile posiedzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 18:46, marcineke napisał(a):

Adams Graphene Advenced Spray Ceramic

 

W dniu 30.06.2024 o 20:44, pablo15005 napisał(a):

a trwałości jeszcze nie znam dokładnie ile posiedzi...

Na jednej z grup człowiek, który ponoć to aplikuje od dłużsego czasu twierdził, że do 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 Pytanie na czym Ci zależy, jeśli większa trwałość to ja daję np na 105 ml gotowca:  50ml BSD, 50ml H2O, 5ml ECH2O. Ciekawa rzecz z mixem tym, bo porównywałem ostatnio 3 mixy:

1. BSD + ECH2O (25ml BSD, 5ml ECH2O, 70ml H2O),

2. CCWG + ECH2O (40ml CCWG, 5ml ECH2O, 55ml H2O),

3. AG Sapphire + ECH2O (40ml AGS, 5ml ECH2O, 55ml H2O) 

i powiem szczerze że najlepiej mi się pracowało mixem z BSD, do tego - przyciąganie kurzu - mix 1 i 2 bardzo podobnie, pozytywnie, mix 3 - tragedia - panel z tym mixem po kilku godzinach od zaaplikowania był cały oblepiony kurzem.

Krople przy mixie 1 cały czas rewelacyjne, nie widzę większje różnicy między rozcieńczonym a nierozcieńczonym BSD w tym temacie, pewnie trwałość będzie mniejsza, ale akurat na tym mi nie zależy - 2 tygodnie i tak minimum leży.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Chce kupić ojcu jakieś przyzwoite radio 2 din android do fiata Doblo 2018. Głównie chodzi o navi i obsługę kamerki cofania.
Ktoś coś poleci tak za ok 500-600 zł? Może być z aliexpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy kamerkach cofania to mam pytanie. Radio na Androidzie i przy wbiciu wstecznego taki obraz z kamerki ( wcześniej działało normalnie). Napięcie do kamerki z lampy cofania dochodzi. Podmienialem kamerkę oraz kabel idący do radia - nadal bez zmian. Możliwe że coś się wypaliło w rocznym radiu ?! 🫣 Nie wiem gdzie szukać przyczyny 

IMG_20240702_182840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, powerf napisał(a):

@Rafal9304 Pytanie na czym Ci zależy, jeśli większa trwałość to ja daję np na 105 ml gotowca:  50ml BSD, 50ml H2O, 5ml ECH2O. Ciekawa rzecz z mixem tym, bo porównywałem ostatnio 3 mixy:

1. BSD + ECH2O (25ml BSD, 5ml ECH2O, 70ml H2O),

2. CCWG + ECH2O (40ml CCWG, 5ml ECH2O, 55ml H2O),

3. AG Sapphire + ECH2O (40ml AGS, 5ml ECH2O, 55ml H2O) 

i powiem szczerze że najlepiej mi się pracowało mixem z BSD, do tego - przyciąganie kurzu - mix 1 i 2 bardzo podobnie, pozytywnie, mix 3 - tragedia - panel z tym mixem po kilku godzinach od zaaplikowania był cały oblepiony kurzem.

Krople przy mixie 1 cały czas rewelacyjne, nie widzę większje różnicy między rozcieńczonym a nierozcieńczonym BSD w tym temacie, pewnie trwałość będzie mniejsza, ale akurat na tym mi nie zależy - 2 tygodnie i tak minimum leży.

Z tego co tam mniej więcej pamiętam to chyba robiłem podobnie -  50ml BSD, 50ml H2O, 5ml ECH2O. Jutro będę mieszał 😄 Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea - kup taki filtr: https://allegro.pl/oferta/filtr-przeciwzakloceniowy-do-kamery-cofania-maly-10908126067

Powodem problemów najprawdopodobniej jest kwestia impulsowego zasilania kamery z lampy cofania - ten filtr rozwiąże ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki filtr pomoże też w takiej sytuacji: Mam oryginalną kamerę cofania w busie i obraz w lusterku, czasami podczas cofania kamera działa normalnie, czasami na chwilę włącza się niebieski ekran i kamera się wyłącza a jeszcze innym razem obraz jest do góry nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zeea napisał(a):

Tylko czy to będzie powodem skoro cały rok wcześniej działało bez tego filtra...?!

Sprawdź więc najpierw, czy przewód łączący kamerę z radiem, lub przewód zasilania kamery są ok - być może któryś uległ uszkodzeniu, lub brak jest styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, dwa pytanka 😉

1. Jaki zapach do auta aktualnie jest na topie jesli chodzi o trwałość? Przyznam, że z braku laku zamówiłem 3 odświeżacze od firmy Kala ( denim, orientalny, drzewo sandałowe) , które ktoś tu wrzucał jako polecajkę.  Testowane były california, adbl , fresso, vinove . Czy pozostaje tylko frozen mojito i aenso smellike animate?

2. Jaki alkomat do kwoty 400 zł aktualnie będzie najbardziej wiarygodny. Rozważam zakup alcofind AF-35 Premium. Coś lepszego znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2024 o 21:07, Eidos71 napisał(a):

@zeea - obstawiam więc, że jeśli z kamerą i instalacją jest ok, ww filtr pomoże.

Jednak to nie to. Podłączyłem filtr i dalej to samo. Jeszcze wtyczkę przy radiu skontroluje i jak to nie wypali to odpuszczam temat 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś załatwił mi cały bok w aucie. Większość schodzi 2facem od Honeya + Sonax 6+/3. Zostają grubasy wyczuwalne pod paznokciem, ale po spolerowaniu tego już bardzo delikatnie - było o wiele gorzej. Podejść do tego papierkiem na klocku czy szkoda zachodu i klaru (nie wiem ile jest, auto już było malowane). Jeśli tak to jaka gradacja? Na mokro czy na sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.