Skocz do zawartości

ADBL Bubble Maker


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kurde to trzeba zrobić dobry zapas bo to bardzo fajny produkt i w zime leje go nie tylko do wiadra ale tez pianownicy 😄 Aż tak słabe zejscie ma? Fakt jego koncentracja jest bardzo dobra i litrowa butelka starczy na sezon albo i lepiej ale no fajnie gdyby pozostał mimo wszystko 🙂 
Może warto tez jakas mała reklame rpoduktu zrobić bo nie każdy o nim wie i nie kazdy używa 🙂 

@ADBL a może tak po prostu zmniejszyć produkcje a zostawić produkt? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Streat napisał:

Kurde to trzeba zrobić dobry zapas bo to bardzo fajny produkt i w zime leje go nie tylko do wiadra ale tez pianownicy 😄 Aż tak słabe zejscie ma? Fakt jego koncentracja jest bardzo dobra i litrowa butelka starczy na sezon albo i lepiej ale no fajnie gdyby pozostał mimo wszystko 🙂 
Może warto tez jakas mała reklame rpoduktu zrobić bo nie każdy o nim wie i nie kazdy używa 🙂 

@ADBL a może tak po prostu zmniejszyć produkcje a zostawić produkt? 

Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Może to być ciężkie do zrobienia. Cały czas zwiększamy wydajność i robienie małej ilości czasem wychodzi drożej. 

 

Próbowaliśmy promować ten produkt na różne sposoby. Może pospolite ruszenie na sklepy spowoduje zwiększone zainteresowanie ogółem? 😉

 

A poważnie to tak jak mówiłem. Produkt typowo dla pasjonatów bo początkujący w branży nie widzą sensu albo różnicy po jego użyciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Chyba właśnie największy problem jest z tym iż ludzie nie dostrzegają jak fajny jest to produkt. Próbowaliśmy promować go na wiele sposobów ale wiemy nie od dziś ze najlepiej działa polecanie przez tych co używają ❤️. Dlatego jeszcze raz dzięki. Bardzo doceniamy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Problem tego produktu jest taki że mało osób o nim wie, a jak juz wie to gdzie on wyda 70 zł za Litr "spieniacza" a nie wie że ta piana pomaga w poślizgu plus jest inhibitorem rdzy. Sam koncze juz chyba 3 butelke i bede kupował następne bo to jeden z moich ulubionych produktów i każdemu go polecam 🙂 
 

@ADBL a tak zapytam bedzie ogolnopolska wyprzedaż tego produktu czy po prostu zniknie? Fajnie jakby zostały chociaż te 0,2L to wtedy taki buuble makre wystarczyłby na rok dla przecietnego zjadacza chleba a mozna by zrobić "zestaw promocyjny" gdzie np. do waszych szamponów 1L, 5L dorzucać 0,2L tego produktu w promocyjnej cenie. Ludzie by zobaczyli i moze by sie przekonali do tego produktu 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie chwałę ten produkt. Latem używam trochę mniej, ale jesienią i zimą pływa w wiadrze przy każdym myciu:) Latem, wykorzystuję zwykle jak samochód jest bardziej uwalony. Bardzo fajny dodatek do szamponu, myślę że jak ktoś kilka razy użyje to szybko doceni jego wartość.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie produkt bez konkurencji bo chyba nie ma nic na rynku o podobnym działaniu.

Ostatnio dodawałem do oprysku En Jee na felunek i opony i oprysk jak by bardziej napowietrzony bąbelkami powietrza. I po ataku szczotą pienił się lepiej niż bez.

Pytanie czy z taką chemią on się nie gryzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.