Jump to content

ADBL Frost Eater

Domel

Recommended Posts

• Moderator

ADBL-wizualizacja-frost-eater_01-1024x99

Opis Producenta

Cytat

ADBL FROST EATER

HIGH SPEED DEICER

Odmrażacz. Usuwa lód i szron. Błyskawiczny w działaniu, przez co pozwala zaoszczędzić czas. Bezpieczny dla elementów szklanych, lakierowanych czy wykonanych z gumy lub plastiku. Nadaje się do odmrażania szyb, lusterek oraz zamków. Zapobiega powstawaniu rys. Skuteczny nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych – działa do -60°C. Nie zamarza, zapewniając dobrą widoczność oraz bezpieczną jazdę.

Sposób użycia:

Gotowy do użycia.

Spryskaj powierzchnię.

Odczekaj 1-2 minuty.

Usuń produkt przy użyciu wycieraczek lub ręcznika z mikrofibry.

Dodatkowe wskazówki:

ADBL FROST EATER jest bardzo wydajny – stosuj 1-2 natryśnięcia na m2.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Chronić przed światłem słonecznym.

Na dworze temperatura -1*C ale na szybach całkiem skrobalna powłoka szronu.

Kilka psików i wszystko topnieje. Na szybie zostaje jakby delikatna oliwa.

Przy takich temperaturach produkt działa wyśmienicie. Zobaczymy przy większych.

Dodatkowym atutem jest fenomenalny zapach - szczególnie jeśli mają go używać przewrażliwione zapachowo żonki ;)

Produkt na duży plus. Polecam !

ps. jedynym minusem jakim znalazłem to wsysające butelki ;) ale wierzę, że wkrótce z nowymi opakowaniami te problemy się skończą ;)

2017-12-02_08.09.24.jpg
2017-12-02_08.09.27.jpg
2017-12-02_08.09.34.jpg

• Super 1

10 minut temu, Domel napisał:

jedynym minusem jakim znalazłem to wsysające butelki

Wciśnij atomizer do końca... Bo chyba na filmiku delikatnie psikasz. On odpowietrza butelkę po dociśnięciu do końca :)

• Moderator
4 minuty temu, Fredi88 napisał:

Wciśnij atomizer do końca... Bo chyba na filmiku delikatnie psikasz. On odpowietrza butelkę po dociśnięciu do końca :)

tak. zgadza się. ale nie będziemy drążyć tego tematu, wałkowanego milion razy juz. Jeden psika delikatnie inny do oporu ;) Czekamy na nowe butelki, które spełnią wszystkie wymagania :)

Skupmy się na działaniu Frost'a :)

Jestem ciekaw jak inne żonki zareagują na jego zapach :)

43 minuty temu, Fredi88 napisał:

@psemo w temacie pytań do @ADBL była wzmianka na ten temat ;) choć jak dla mnie też mało istotna opcja przy cenie 15zł/0.5l

Skoro jest taka możliwość to zawsze warto sprawdzić jego działanie przy rozcieńczeniu. Według producenta 1-2 psiknięcia powinny wystarczyć na pokrycie 1 m2

31 minut temu, Góruś napisał:

Produkt jest ok ale wciąga butelkę i dodatkowo leci z atomizera. ;)

Dlatego mimo szczerych chęci pozostanę przy "marketowym" Sonaksie za 10 zł za 750 ml, z wyśmienitym, mgłowym atomizerem i doskonałą, niewciągającą się butelką. :)

• Lubię to 5
  • Super 2

Na dworze temperatura -1*C ale na szybach całkiem skrobalna powłoka szronu.
Kilka psików i wszystko topnieje. Na szybie zostaje jakby delikatna oliwa.
Przy takich temperaturach produkt działa wyśmienicie. Zobaczymy przy większych.
Dodatkowym atutem jest fenomenalny zapach - szczególnie jeśli mają go używać przewrażliwione zapachowo żonki
Produkt na duży plus. Polecam !  

Man, podgrzewana szyba w Focusie, a ty bawisz się Frost Eater'em? Do czego to już doszło?
Dzięki za tescik. FE dodany do koszyka - właśnie dla żonki
Btw, ten gadżet z focusa, to coś za czym najbardziej tęsknię kulając się Pugiem.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

• Dziękuję 1

• Moderator
6 minut temu, CoolBreeze napisał:

Man, podgrzewana szyba w Focusie

:D chyba szybciej wychodzi psikanie i odjechanie z parkingu niż czekanie na nagrzanie ;) W zasadzie nie mialem okazji jeszcze testować tej szyby ale żonka mowi, że działa ;)

Dopiero początek mrozów. Wszystko przed nami ;)

• Moderator
21 godzin temu, ad.am napisał:

@Domel zakładajac taki niewielki mróz jak pokazałeś na filmie jak uważasz,na ile użyć starczy te 500 ml?

ciężko stwierdzić, od miesiąca mam Detailer's Magic Frost Magic i zużyłem dopiero 1/5. Na miesiąc powinno spokojnie starczyć przy codziennym psikaniu i mocnym mrozie i szronie.

U mnie paradoksem jest to że ten co chwali @david2888 ze nie leje to mój właśnie leje przy użyciu😀. A ten nowy w Froscie nie☺. Nawet sprawdziłem od razu po poście david2888 specjalnie bez rękawiczek. I też było ok i może po prostu wadliwy ci się trafił😊

A żeby nie było tylko o automizerach To @ADBL Frost mega pachnie takiego odmrażacza szukałem ☺. W dodatku jakoś mniej parują szyby w środki. Już w firmie zbieram zamówienia na frosta, mam juz ponad 10 chętnych☺😀. Tak zapach podpasował😀😃.

Ja frosta jeszcze nie mam ale potwierdzam problem z atomizerami. Na 3 które mam 2 leją mi po palcach... Wszystkie są z naklejkami więc pewnie nie ma to znaczenia. Szkoda że dobre atomizery (v2) z możliwością regulacji zastąpione zostały tymi które dają za dużo produktu i są wadliwe. Starych mam chyba z 15 sztuk i wszystkie dzialają bezproblemowo.