Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator
2 godziny temu, Lewus089 napisał:

Kupiłem komplet i jestem rozczarowany, że nie jest to na sztywno spasowane.

Jak pytasz o takie rzeczy to mógłbyś pokazać dokładnie jak to u Ciebie wygląda i na czym polega problem a nie tylko pisać. Moze dostałeś nie z kompletu. U mnie wszystko cyc, malina, kolastyna:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej "obrazowo" nie da się tego napisać i każdy zrozumie o co chodzi. Jest dokładnie tak jak u Ciebie na filmiku. Moim zdaniem powinno to wchodzić niemalże na ścisk na samo dno, tak aby przy płukaniu syfu grit się nie obracał. Takie jest moje zdanie, choć tak naprawdę nie używałem jeszcze tego zestawu i nie wiem jak się sprawuje podczas mycia. Myślę, że za tą cenę i tak ten temat powinien być bardziej dopracowany.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewus089 Ja mam wiadra Castorama i tam żeby GG wszedł na samo dno to trzeba go bardzo mocno wepchać i rzeczywiście jest wtedy pasowanie ciasne. Ma to swoje plusy, jednakże dużo ciężej idealnie wyczyścić wiadro. Coś za coś  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wiem jak inni myją ale ja nigdy nie szuram rękawicą po gritgardzie przy samym dnie wiadra. Rękawice trzymam w jednej ręce a drugą ręką szuram/czyszczę/czochram po niej zaraz przy powierzchni. Gritguard nigdy sie nie obraca ani nie wiruje po dnie.

Dlatego ja uwazam, że wiadro i separator są świetnie spasowane, ale rozumiem że ktoś może mieć wątpliwości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zawisza napisał:

Ja na grita przykleiłem po 10g ciężarków do felg na każde ramiono :D Ani nie wypływa ani się już nie obraca
 

Sadze, ze kupujac pelen zestaw wiadra+GG, nie spodziewasz sie takiej modyfikacji. Dlatego nie wiem, czy to dla kolegi @Lewus089 bedzie rozwiazanie jego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 minutę temu, piotr@sta napisał:

Pytanie czy jest taka potrzeba? Osobiście bym wolał kółka niż 3 wiadro

Jeśli masz idealnie równe i twarde podłoże kółka się sprawdza. Do tego jakieś zaczepy i miód malina.

Jeśli myjesz na trawie masz do przeniesienia 3 kółeczka i 3 wiadereczka 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.