Jump to content
Good Stuff

Wiadra Work Stuff

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze :)

Temat wiader zgłębiamy od dłuższego czasu. Niestety w miejscu gdzie zamawiamy wiadra żadna z propozycji z Waszej strony w związku z miarką jest nie do wykonania. Zostajemy przy dwu kolorowych wiadrach.

Mamy jednak dobrą informację, w naszej ofercie pojawi się inny model wiadra niż mieliśmy do tej pory :)

Poprzednie oczywiście było fajnym wiadrem ale idziemy o krok dalej.

Nowe 20L z dużo grubszego materiału HDPE o grubości 2,2 mm. Wiadro jest dużo bardziej solidne, separator jest w nim jeszcze bardziej dopasowany! 

Cena ulegnie delikatnej zmianie ale otrzymacie wiadro najwyższej jakości!

Pozdrawiamy

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Nowe 20L z dużo grubszego materiału HDPE o grubości 2,2m

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Cena ulegnie delikatnej zmianie ale otrzymacie wiadro najwyższej jakości!

Hehe, no nie dziwię się że cena wzrośnie jak ścianka ponad 2m grubości --- normalnie jak schron :D atomowy 

Kolory : Czarny i zółty ? 

Fajnie byłoby gdyby grit guardy były w innych kolorach , żeby odróżniać ten z wiadra od płukania od tego z wiadra z szamponem 

W tym roku będą ?  , szukam czegoś więc razem z waszą rękawica chętnie zakupie i sprawdzę 

Może czas odstawić wiadra z castoramy :lol:Potrzebuje wiadra ale ze szczelną pokrywką z tego względu  że jeżdżę na pobliską myjnię.Narazie tylko Megs spełnia moje oczekiwania ale dobija ceną:blink:

@DrozdekPL Raczej nowy rok ale warto poczekać :) 

@Posejdon Nowe wiadra w "standardzie" będą bez pokrywek. Pokrywka o której piszesz czyli tzw. Gamma Seal Lid nakręcana szczelna pokrywka będzie dostępna osobno do dokupienia :)

Żeby nie być gołosłownym poniżej zdjęcia nowego wiadra vs wiadro obecne :)

DSC_0027.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0031.JPG

@Good Stuff i gra muzyka:biggrin:Kupimy wiadereczko,kupimy wieczko i owe wieczko "pokryje" wiadereczko:D może z tej kopulacji wyjdzie darmowe grid guardeczko:mrgreen:

@Good Stuff nie macie może w planach trochę mniejszego wiadra tak około 12L. Wiadro wygląda super, tylko mi się lepiej pracuje z mniejszym wiadrem, o takie moje marzenie:D:D

@Posejdon :D

@keza Szczerze na tą chwilę nie planujemy. Przy mniejszych wiadrach w wielu przypadkach problemem jest szerokość dna, która jest za mała do pełnego GG. Naszym zdaniem ruchomy GG jest po prostu mniej wygodny i nie chcemy iść w kierunku czegoś co nam nie odpowiada. Dlatego przynajmniej na tą chwilę w grę wchodzą te większe wiadra, które zawsze można zalać mniejszą ilością wody ;)

@Good Stuff dzięki za odpowiedź. Konkluzja jak najbardziej słuszna, więc trzeba będzie się uzbroić w duże wiadro;) 

@Good Stuff słownictwo angielskie mi nie przeszkadza, rozumiem że jest to wymóg ekspansji poza nasz kraj i bardzo słusznie. Fajnie że chcecie podbijać inne rynki tym bardziej że macie dobre produkty w rozsądnej cenie i jest czym konkurować. Mimo wszystko fajnie byłoby mieć komplet wiaderek od Was:):)

3 minuty temu, Good Stuff napisał:

@Posejdon @Qlimaxss Z wiadrami delikatnie się przedłużyło. Prawdopodobnie będzie to LUTY, w każdym razie robimy wszystko żeby z każdą zapowiedzianą rzeczą zdążyć przed sezonem :) 

W lutym pasuje,mam urodziny:-]

Teraz, Alfa47 napisał:

@Posejdon Dokładnie jak ja, więc myślę że ktoś fajny prezent zrobi. :D

W takim układzie nie ma innej opcji:biggrin:

@Good StuffSweet:mrgreen:;) , ja prezent muszę zrobić sobie sam bo Moją jak jej mówiłem żeby mi kupiła wiadra do mycia . To mówi zwariowałeś nie będe ci wiadra kupować:D. Może jak by zobaczyła wiadra z @Good Stuff zmieniła by zdanie:mrgreen:

Jaka będzie średnica wiadra u dołu?

Do wiader będzie ten sam separator co teraz, czy jakiś inny? :P