Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=24680]przemasisko[/mention] a gdzie kupiłeś bo nie mogę znaleźć. W sklepie [mention=14870]Good Stuff[/mention] nie znalazłem, a wszędzie indziej widzę tylko te białe.
Tutaj: https://www.pielegnacjaaut.pl/work-stuff-bucket-lid-pokrywa-do-wiadra

Ale widzę, że już niedostępne...
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Good Stuff jakby ktoś pytał Was, jak dociazyc i usztywnić Wasze Guardy, w WorkStuff Bucket, to zaproście go do tego postu 😅😅😅

mini, szybka relacja.

0EC76852-536F-4E25-ACEB-D4AB47B320DD.jpeg.5386db250b1a876b564fe3e09c63b0e4.jpeg

Wiaderka dziś odebrane, wiec zabawiłem się w konstruktora dociążenia 😅

sprzęt do użycia, to śruby z fotek:

E58E0789-54E5-46DD-B6CA-8CEF05EE88E0.jpeg.538e86d951b8847c517d8296a9d6c325.jpeg44E5FC20-0F97-43F4-9CE0-A8EC75EEBCD0.jpeg.bad8a924c13802cca2724317904d4a2b.jpeg

A tak wyglada konstrukcja, złożona w guardy:

9F7297C2-9D65-4FB2-8B9E-DDE5CD34CFAE.png.6eb7dfe7105eeb48f8490697bb3fe29e.pngB388F610-B1C0-402B-898C-BDE4545FEB3C.png.9603962766131049753a385b4c933e48.png

wagowo, guardy dociążyły się konkretnie, do tego, nakładki wystają poza obręcz guarda, i w wiadrze, blokują jego przemieszczanie się. 

Patent godny detailingowego świra 😅😅 nie niszczymy guardow klejem, jak w przypadku ciężarków z alufelg. A przy okazji, usztywniamy guarda w jednej pozycji. 

@Fitte recenzja dla Ciebie 😅

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Nie kupowałem, teściu ma ich cala stodole 😎 
Szczerze, nawet nie wiem jak je nazwać. Jutro jak zdążę przed wyjazdem na Raceism, to zagadam do teścia z zapytaniem, gdzie takich szukać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bielutomek napisał:

jasne! To spakuje Ci komplet, i się zgadamy na miejscu 🙂 4szt chcesz? Idealnie wyważone, jest z 3 szt na jeden separator. 

no to jak możesz to 6szt. 😛 bo na dwa wiadra 😄 jak co to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@V1RU$ Jak najbardziej - problem leży po stronie dostępności tych wiader. W chwili obecnej jest ich jak na lekarstwo dlatego zdecydowaliśmy się zostawić je na zestawy. Jak tylko producent pozwoli zakupić nam większą ilość, wprowadzimy same wiadra 🙂 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Good Stuff napisał:

@V1RU$ Jak najbardziej - problem leży po stronie dostępności tych wiader. W chwili obecnej jest ich jak na lekarstwo dlatego zdecydowaliśmy się zostawić je na zestawy. Jak tylko producent pozwoli zakupić nam większą ilość, wprowadzimy same wiadra 🙂 

A czym one się od tych teraz oferowanych różnią. Przykrywki chyba takie delikatne nie takie masywne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, david2888 napisał:

Mi bardzo przypominaja wiadra Castorama 😄 ale nieco grubsze i z innym logo 😛 

Moje z logo Bricomarché się mi już zbrzydły. Ale separatory od WS pasują w nie jak ulał - nie trzeba dociążać śrubami młotkowymi😛😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
5 minut temu, david2888 napisał:

Pytanie o jakie próby szczelności Ci chodzi? 

Żebyś zasadził kopa w wiadra zalane i zobaczył czy szczelne 😄

Castoramowe troche nie trzymają 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Domel napisał:

Żebyś zasadził kopa w wiadra zalane i zobaczył czy szczelne 😄

Jak wyzdrowieje to zleje wiadro woda i położę je w wannie i zobaczymy czy będzie woda uciekać 🙂 ale serio przy 10l wody to nawet to wiadro nie drgnie w bagazniku

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.