Jump to content
Good Stuff

Wiadra Work Stuff

Recommended Posts

Teraz, Good Stuff napisał:

@Domel Hah :)

Wózek na tą chwilę nie pojawi się w ofercie właśnie ze względu na to ,że nie będziemy mogli zaproponować na niego fajnej ceny :) 

Po ostatniej wizycie na myjni stwierdziłem ze bardzo by mi sie przydało takie cos ;) ok git.

Ceny nie są złe, prawda? :) Ciężko będzie dostać coś lepszego w tej kasie, wiadro dość konkretnie przypomina wiadro od Meguiar's które dostajemy w dużo korzystniejszej cenie ;) Coś czuję że  @Good Stuff się popisał!;)

Fajna cena w zestawie ;) bo tak to samo wiadro nie jest jakies konkurencyjne do megsa ktorego mozna kupić za 44zł :D

@kusiu Dzięki :) 

@Gozdziu23 To wyjątkowo niska cena :) Normalnie chodzi po 52-54 zł ;) 

@skoras5 Rozumiem, ale większość mniejszych wiader ma za mały wymiar na dnie do pełnego GG a tylko taki nas interesował przy naszych wiadrach. Dla nas wiadro w okolicach 20L jest idealne. Po pierwsze nie trzeba zalewać całego a mamy sporo miejsca na pianę. Czego niestety często brakuje w mniejszych wiadrach. 

28 minut temu, Good Stuff napisał:

a mamy sporo miejsca na pianę. Czego niestety często brakuje w mniejszych wiadrach.

Z tym się jak najbardziej zgodzę :)
Czesty problem - brak piany po umyciu ok polowy auta 

Kurdę nie byłem przekonany w ogóle do tych wiader, uważałem że to niepotrzebna ekstrawagancja (patrząc że w Casto są wiadra dosłownie za kilka zl), jednakże im bliżej wiosny i im więcej czytam, to dochodzę do wniosku że takie 20l wiadro może mi się kurdę przydać :o
No nie wiem, nie wiem... 

Te wiadra są takie ładne :P 

Mi regulowany GG wszedl idealnie do wiadra z Casto 15l :) polecam :) dziś pierwszy raz testowane i jestem zadowolony :) 

@david2888 regulowanego nie chce poza tym po co regulowany jak mam nowe Megsy w domu. Teraz dobrac wiadro i bedzie bajka 

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

@david2888 regulowanego nie chce poza tym po co regulowany jak mam nowe Megsy w domu. Teraz dobrac wiadro i bedzie bajka 

:good:

Kiedy wiadra beda dostepne w sprzedazy ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

"ŁOOOO MATKO!" jak późno

@Good Stuff nie pomyliłeś ceny? 60 za wiadro z GG? Toż to śmiech. Jeśli z wózkiem wyszłoby 100 to mega tanio. Zaproponuj cenę za wózek i zobaczysz jaki odzew.
Mam nadzieję, że jakość będzie przynajmniej na poziomie pozostałych produktów.

@Good Stuff Cenowo ostatecznie jak to będzie wyglądać? ;) 49,00 zł z GG i większość osób na pewno kupi w innym wypadku wydaje mi się że ludzie będą szukać znowu alternatywy jak np. z fibrami, nie mówię że nie kupią za 40zł wiadra, ale na pewno nie będzie się sprzedawać w dużych ilościach, to tylko wiadro.

Mi osobiście żółte z miarką podoba się zajebi****! ;):wub:

Cenowo jesli mnie pamiec nie myli mialo byc na podobnyn poziomie co poprzednie. Nawet jesli bedzie troche drozej to raczej I tak bedzie spora grupa chetnych. Czekam w takim wypadku do 15 kwietnia...

też czekam na pojawienie się w sklepach :)  mialem nie kupować, ale coś czuję,że jednak wiadro wpadnie ;) 

Rowniez mialem nie kupowac... moje wiadra z casto sa w bardzo dobrej kondycji... ale tak patrze na ten caly asortyment w domu I garazu... wiadra z casto kompletnie nie pasuja.