Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Teraz, Good Stuff napisał:

@Domel Hah :)

Wózek na tą chwilę nie pojawi się w ofercie właśnie ze względu na to ,że nie będziemy mogli zaproponować na niego fajnej ceny :) 

Po ostatniej wizycie na myjni stwierdziłem ze bardzo by mi sie przydało takie cos ;) ok git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@kusiu Dzięki :) 

@Gozdziu23 To wyjątkowo niska cena :) Normalnie chodzi po 52-54 zł ;) 

@skoras5 Rozumiem, ale większość mniejszych wiader ma za mały wymiar na dnie do pełnego GG a tylko taki nas interesował przy naszych wiadrach. Dla nas wiadro w okolicach 20L jest idealne. Po pierwsze nie trzeba zalewać całego a mamy sporo miejsca na pianę. Czego niestety często brakuje w mniejszych wiadrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurdę nie byłem przekonany w ogóle do tych wiader, uważałem że to niepotrzebna ekstrawagancja (patrząc że w Casto są wiadra dosłownie za kilka zl), jednakże im bliżej wiosny i im więcej czytam, to dochodzę do wniosku że takie 20l wiadro może mi się kurdę przydać :o
No nie wiem, nie wiem... 




Te wiadra są takie ładne :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

@Good Stuff nie pomyliłeś ceny? 60 za wiadro z GG? Toż to śmiech. Jeśli z wózkiem wyszłoby 100 to mega tanio. Zaproponuj cenę za wózek i zobaczysz jaki odzew.
Mam nadzieję, że jakość będzie przynajmniej na poziomie pozostałych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Cenowo ostatecznie jak to będzie wyglądać? ;) 49,00 zł z GG i większość osób na pewno kupi w innym wypadku wydaje mi się że ludzie będą szukać znowu alternatywy jak np. z fibrami, nie mówię że nie kupią za 40zł wiadra, ale na pewno nie będzie się sprzedawać w dużych ilościach, to tylko wiadro.

Mi osobiście żółte z miarką podoba się zajebi****! ;):wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo jesli mnie pamiec nie myli mialo byc na podobnyn poziomie co poprzednie. Nawet jesli bedzie troche drozej to raczej I tak bedzie spora grupa chetnych. Czekam w takim wypadku do 15 kwietnia...

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.