Skocz do zawartości

Wiadra Work Stuff


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Czas uchylić rąbka tajemnicy co dla Was szykujemy na początek ;)

Wiadra @Good Stuff, które okazały się prawdziwym hitem, dostaną po 2 latach od premiery zasłużony lifting.

W całej tej zabawie poszliśmy krok dalej. Model wiader zostaje ten sam czyli sprawdzone 19L z metalową rączką i pokrywką.

Pasujące rozmiarem pod pełny separator z naszej oferty.

Nasze wiadra będą dostępne w dwóch kolorach!!!!!

Czarny i Żółty jak barwy Work Stuff.

Kolejną rewolucją w tym przypadku będzie pojawienie się na wiadrach nadruku a nie jak to miało miejsce do tej pory naklejki!!

Co najważniejsze wiadra Work Stuff nadal zostają w tej samej cenie!!!

Co sądzicie? Dobry ruch? :D

 

 

wiadro projekt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście;D W końcu konkurent dla Meguiar'sa . Które ekstra wyglodają ale nie za tą cene. ułatwi to na pewno prace nie trzeba będzie patrzeć które do czego. Chyba wiadra z Castoramy zostaną dla Służbówki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie!

Pomysł genialny, powiem szczerze ,że kiedyś była taka myśl ale totalnie wypadła nam z głowy. Jedyna opcja nadruku jest z zewnątrz. Nasze wiadra są "grubsze" niż te marketowe. Stąd pytanie czy miarka na zewnątrz wiadra, które nie jest transparentne mimo wszystko ma sens?

Myślę ,że z praktycznego punktu widzenia tak, ale było by to trochę lanie na "oko" chociaż zawsze było by to bliżej prawdy.

Co sądzicie? Projekt jeszcze nie oddany więc możemy zrobić taką modyfikację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alfa47 napisał:

Nie wie, czy dobrze myślę ale, jeśli wiadro jest całe czarne, to można zrobić, takie jakby okienko z tą skalą przezroczyste.

Według mnie to takie wiadro ze skalą wydaje się bardziej "Professional", ale to moje zdanie.

 

Wiadro jest pewnie wytłoczone z jednolitego plastiku barwionego w masie, a nie pomalowane na czarno dlatego okienka nie stawisz. Jest to pewnie technicznie możliwe ale nie chce znać wtedy ceny wiadra :D

 

Lepszym wyborem były by wiadra transparentne jedno z żółte półprzeźroczyste drugie czarne półprzezroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lifting super, miałem zakupić białe, ale tak myślałem, że już niedługo wyjdą nowe :) A będzie możliwość kupna w "zestawie" razem z separatorem/separatorami i cena byłaby jeszcze bardziej "fajniejsza" z punktu widzenia klienta? :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Jeśli nie ma opcji w środku zróbcie chociaż na zewnątrz. Nie uważam że jest to zbędne. Bez miarki nie mam w ogóle pojęcia co jest w wiadrze a tak przyłożę choćby rękę na zewnątrz zobaczę dokąd sięga i wiem ile wody w środku nalać. Albo metrówką sprawdzę. A tak zielonego pojęcia mieć nie będę ile tej wody faktycznie jest. Jak dla mnie lepiej że coś jest nawet jak nie do końca spełnia swoją funkcję niż jak tego w ogóle nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym miał wybierać to wybrał bym wiadro z miarką, bo gdy chce myć mniejsze auto po co mi pełne wiadro szamponu?. Na oko to taka fuszerka, byle jak, równie dobrze mógłbym kupić czarne wiadro budowlane... A jest jeszcze jedna opcja żeby zrobić miarę w środku - w formie przetłoczenia lub nadlania cyfr w kolorze, było by super, extra . W kolorze wiadra też będzie ok tylko żeby było wyraźne. Jest jeszcze opcja do wykonania wiadro w środku będzie śliskie, błyszczące ? to zrobić matowe kwadraty z cyframi błyszczącym lub kreskami w poziomie chyba nie będzie trudne do wykonania ? np. wypalenie lub nadruk laserem... Nie znam technologii ale pomysły jakieś mam . Bardzo podobają mi się wasze wiadra i chętnie bym kupił je po atrakcyjnej cenie . Miałem kupić stare czekam na okazję, ale teraz widze że nowe są ładniejsze więc czekam na nowe w promocji .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.