Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - pytania i odpowiedzi


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Co do Motorplasta - mam info, że jutro ma się pokazać na Allegro u naszego Partnera:

https://allegro.pl/uzytkownik/FILTRY_Gdansk/chemia-18903?string=TENZI&bmatch=baseline-var-cl-n-aut-1-1-0313

Co do nowej powłoki ceramicznej Quartz Coat, to jest dostępna już jako zestaw z akcesoriami za 134 zł w przedsprzedaży tutaj: https://filtrytotu.pl/pl/kosmetyki/43316-tenzi-detailer-quartz-coat.html 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krwawej felgi na lakierze, to na prawde daje rade. Miałem okazje używać jej na białym aucie i to co zobaczyłem mnie zaskoczyło, niby auto czyste a tu takie kwiatki. Udało się usunąc bardzo dużo lotnej rdzy i opiłków wbitych w lakier, efekt mega, łatwa aplikacja i fajne spłukiwanie, można na spokojnie oblecieć całe auto i nic nie przysycha, po rozprowaniu gąbeczką zaczyna się zabawa. Polecam ! 

Resized_20190513_112124.jpeg

 

Resized_20190513_111951.jpeg

20190508_211945.jpg

  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
42 minuty temu, InspektorKot napisał:

@tenzi są już gdzieś dostępne jakieś testy  nowej powłoki oprócz filmu z prezentacją? 
100 ml powłoki powinno wystarczyć na ile aplikacji na aucie wielkości Corsy D, Citroena C3 ?

Na razie jeszcze nie widzieliśmy żadnych. 100 ml to ok. 5-7 aplikacji, a może nawet więcej.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Oho! Sypnęło pytaniami 🙂 Oto odpowiedzi:

- @Viento - pracujemy nad tym, niestety częsta sytuacja jest taka, że część triggerów w regularnym zamówieniu jest innej jakości niż testowane próbki i trudno wyłapać te słabsze... JEśli podasz nam adres wyślemy Ci garść na zmianę.

- @michalwi - gdy Krwawa Felga przyschnie powinno wystarczyć dobre płukanie, albo ponowne użycie, ewentualnie jakieś szorowanie,

- @sT3VE - na podchwytliwe pytanie odpowiadam równie podchwytliwym pytaniem: a które produkty widziałbyś w takich objętościach? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.