Skocz do zawartości

Najtrwalsze woski i sealnty - tytani zimy


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, menior napisał(a):

@Strus Relo-g od Fx protect 😉

Sam pokazałeś że po 2 miesiącach hydro (kropelek) to tam nie ma i w zasadzie stan jest kiepski. Przy cenie 100 za 150ml to raczej kiepsko wypada w/g moich kryterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus w naprawde trudnych warunkach wytrzymal 3 miesiace przy czym hydro zaczęło padac powoli po 2,jak na szybki produkt typu spray to napewno zacny wynik! Na tym aucie testowalem naprawde juz wiele i jedynie PNS tyle trzymal,inne spray waxy nie miały podejscia,mysle ze w lepszych warunkach polezy spokojnie i 4/5 miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  to inny swiat 😁 tam nie ma takich forum jak choćby te gdzie mozna swobodnie wymienić sie rzetelnymi opiniami,pojecie w kwesti detailingu jest bliskie zeru 😂 jedyna znacząca grupa prowadzona jest wlasnie przez jedyny znaczący sklep w tym kraju ktory jednocześnie jest współtwórcą i dystrybutorem marki....Labocosmetica(wraz z ma-fra) jak sie domyslasz same ohy i ahy wiec odnośnie tych produktów a wszelkie krytyczne uwagi sa kasowane 😂 w rzeczywistości roznie z nimi bywa sa lepsze i gorsze,co do Cupido niby uchodzi za trwaly ale oni zapominają mowic  ze po kazdym myciu wspomagaja go wszelakimi boosterami wiec trudno uznac te opinie za wiargodne,sam Cupido nie próbowałem wiec sie nie wypowiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus Labo próbował i na rynku UK wyladowac z marnym skutkiem,to co widziales na DW to sponsorowany "test" 😉 na wloskich grupach a zwlaszcza jednym jest masa recenzji gdzie lezy i ponad pol roku a nawet rok......ale oni nie dodaja ze co mycie wspomagaja go QD lub szamponem z hydro wiec trudno powiedziec co tam w rzeczywistości leży 😁 jesli tak Cie to interesuje mogę podpytac kogo trzeba ale na cuda nie licz,sam tez szukam od dawna czegos szybkiego co by polezalo troche dłużej 

@Strus  a wiec podpytalem na szybko znajomego wlocha ktory go dobrze zna(Cupido) producent deklaruje do 4 miesiecy trwalosci a w rzeczywistości to tak 2 miesiące w porywach do 3,producent zaleca co mycie podbijac/wzmacniac QD Pefrecta ale wiadomo tak to polezy i 3 lata 😂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p podejrzewam że d*** nie urwie i że znajomy włoch @menior 'a się z prawdą nie mija.

 

Dobra lecimy dalej bo zacząłem grzebać w odmętach internetu:

1 - Duragloss 111

2 - Autoglym EGP

 

Ktoś, coś konkretnego o trwałości tych dinozaurów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus więc będzie wielkie rozczarowanie. Docieranie produktu było koszmarne więc jeżeli nie będzie rekompensował tego trwałością to d..a . Fibra dosłownie przyklejała się do lakieru. Pierwsze dotarcie krótkim włosem a później dlugim. Może cupido + perfecta pójdzie lepiej.

Ale wóz wygląda kozacko

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p no to muszę Ci jeszcze o jednej przypadlosci Cupido powiedzieć 😂 tutaj zaslynal z tego ze ciągnie kurz i brud jak szalony 🤣 prowadze w Italii grupę detailingowa,niezbyt liczna ale chyba jedyną niezależną od jakiegos sklepu,o Cupido jak i innych produktów Labo sie dużo u nas rozmawiało ale realna trwałość trudno odkryć bo wszyscy go   faszeruja dedykowanymi boosterami co mycie wiec mówienie o trwalosci jak dla mnie mija sie z celem 

@Strus DG111 nalozony z 601 potrafi poleżeć i pół roku spokojnie,ale to juz jednak inna kategoria produktu niz spray waxy o ktorych mowa wczesniej,to bardziej wosk bardziej wymagajacy,rownie dobrze mozesz postawic na jakąś powloke lightowa ktorych teraz dużo i miec trwalosc pewną  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@przemas.p no to muszę Ci jeszcze o jednej przypadlosci Cupido powiedzieć tutaj zaslynal z tego ze ciągnie kurz i brud jak szalony .


Dało się zauważyć od pierwszego dnia , perfecta 2.0 też ciągnie kurz . Może na deszczowej wyspie nie będzie to aż tak uciążliwe .

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Strus napisał(a):

Myślałem o White Diamond ale obejrzałem test Scotta długodystansowy i szybko odpadł niestety 

EDIT - nieco póżniej

I kurna kupiłem 🤣


Dla mnie fajny siuwax. Szkło petarda i ładnie wydobywa ziarno.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, zeea napisał(a):

Chłopaki konkurencja dla Fusso12? Bronie się przed nim rękami, nogami bo jakoś go nie trawie, ale czasem znajomi chcą coś trwalszego niż 3 miesięczny wosk. 

Infiniti wax diablo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea możliwe , że w agonalnym stanie dotrwa do pół roku. Na babci aucie które jest rzadko myte oraz robi małe przebiegi wytrzymał około pół roku. Ale już wręcz błagał o podbicie. 

Pryśnij auto CanCoatem , normalnie jak qd. Zużyjesz z 10ml , a pół roku to bezproblemowo wytrzyma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@AudiBlaskwiesz może ile CanCoat może stać od otwarcia?

Planuje kupić butelkę i zrobić nim dwa auta w tym roku i kolejne dwa późną wiosną przyszlego roku. Zastanawiam sie tylko czy po pol roku stania, bedzie sie jeszcze do czegos nadawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siuwaxów mam na 3 lata ale zainteresował mnie pewnien produkt ...

Adam's Graphene Ceramic Spray Coating Advenced, trwałość wg producenta 18-24 miesiące.Cena w Polsce dość wysoka ok 320 zł za 355 ml ale pewnie 10 aut by tym zrobił....

Mam Cancoat, mam Moonlight, mam Chemical Guys HydroCharge i ten też by się przydał choć obiecałem sobie przerwę w zakupach.Ale tak na urodziny, albo święta.....

Bawił się ktoś tym Adamsem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek  buteleczka ma ponad rok. Ostatnio używałem i w środku nie widziałem aby coś się krystalizowało. Działa cały czas tak samo. 

@marcineke Adamsa mam ale zbyt wiele go nie używałem. Kolega @Eidos71 chyba też ma , może powie coś więcej 🙂

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.