Skocz do zawartości

Zakup używanego auta 2


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Moniak Lord Masło napisał:

Kawał dobrej gabloty, polubisz się z tym wozem napewno. Teraz wrzucaj program na 180tke i będzie latać 😉

Muszę zdecydować

audio

converse+
program

 

Tylko na jedno wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Syrio napisał:

W tych silnikach tylko przełącza się mapę. Fajnie bo one fabrycznie sa pod 180 ztobione i nie trzeba modzić. Pytanie czy potrzebujesz koni 🙂

 

Jak wyżej. To DW10. Na C się nie załapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus to musisz zdecydować co chcesz i się bardziej przyda.

Niby programy mają gotowe nawet pod te stare silniki ale jak dla mnie bez strojenia i hamowni to takie słabe.

Z audio też nie poszalejesz.Wygluszenie drzwi to minimum,jeśli sam robisz to koszt samych mat,jeśli ktoś to koszt już rzędu 300-600 zł zależy gdzie i czym.

Converse niby koszt licznika plus zaprogramowanie u kogoś znającego się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty znam. 
Co do audio Jestem nawet pozytywnie zaskoczony mimo, że to zwykłe Sony ale chyba z tymi lepszymi głośnikami. Tak VIN twierdzi. Odkryłem przed chwilą że poza USB ma też BT audio czyli można streamować. Więc może tylko wzmak i sub po konwerterze wrzucę. Poza wygłuszeniem drzwi. 
zastanawiam się czy jak wrzucę w drzwi Audio System Carbon to będzie dużo lepiej niż te fabryczne. 
 

C+ to jakiś 1200 chyba z tym softem z bajerami. 
 

mapę mogę za 500 zrobić więc tu dramatu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus pamiętaj że to co teraz siedzi jalbo fabryka to papierzaki które nie potrzebują wiele żeby grać.Jesli masz te Audio systemy w domu to chwila do przełożenia i oceny czy jest lepiej czy gorzej.Z doświadczenia wiem że lepszy mały zewnętrzny wzmacniacz niż z samego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

KiK ktoś coś o Renault Clio 2018r, 1.2 benzyna, chyba 73KM?

Mam możliwość kupienia w dobrych pieniądzach w/w auto z przebiegiem 32tys km 😎 - krajowy, nie bity, kolega szwagra sprzedaje.

Auto z przeznaczeniem dla żony do jazdy po mieście.

Po wstępnej jeździe - mniejsze, głośniejsze, słabiej przyspiesza(Astra 115KM) niż Astra - ale to nie dyskryminuje, przemawia do mnie rocznik(Astra 2012) i mały przebieg(Astra 170tys km)

HjcPdpfl.jpg

cUcBfGBl.jpg

JHLIagnl.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj silnik nie do zajechania 😉 troche golasek 🙂 miałem clio IV, teraz mam V, jestem moderatorem grupy na fb clio IV klub Polska 🙂 Zapraszam 🙂

ale jak dobra kasa to pewnie ze warto 🙂 założysz alu i bedzie inne auto 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj ostatnio byłem na kupnie identycznego. 40kkm przebiegu, 2016 rok, pewna historia, 1 właściciel. 
Ale jak się przejechałem, to mi przeszło. To taczka, nie samochód. Silnik słabiutki, przy 90km/h już coś koło 3000 obr. W środku deska trzeszczy, boczki drzwi odlane z jednego kawałka plastiku, gorzej jak w polonezie. 
Moze jak ktoś porusza się wyłącznie po mieście i jest motoryzacyjnym ascetą, to mu to będzie wystarczyło, ale ja nie dałbym 30 kzł za coś takiego. 
Ostatecznie kupiliśmy hyundaia ix20 w automacie za te same pieniądze.
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ktm950 tak, tak czuć taniością i słabym wygłuszeniem - już w porównaniu do astry, to jest spora różnica. Żona do pracy dojeżdża po 3km w jedną stronę, 90% przejazdów jeździ sama.

Tak poza tym, to ma wszystko co potrzeba, a nawet trochę więcej w porównaniu do astry - np tempomat(którego i tak nigdy pewnie nie użyje), czy zestaw BT.

Jeżeli dogadam się cenowo, to raczej się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, krzygaj napisał:

@ktm950 tak, tak czuć taniością i słabym wygłuszeniem - już w porównaniu do astry, to jest spora różnica. Żona do pracy dojeżdża po 3km w jedną stronę, 90% przejazdów jeździ sama.

Tak poza tym, to ma wszystko co potrzeba, a nawet trochę więcej w porównaniu do astry - np tempomat(którego i tak nigdy pewnie nie użyje), czy zestaw BT.

Jeżeli dogadam się cenowo, to raczej się zdecyduję.

Ale czy Astra to nie czasem odpowiednik dla Megane?

Bo Corsa dla Clio raczej.


Więc nie oczekujcie że auto o klase ( i chyba segment) niższe będzie tak samo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz_byd tak tak - klasa niżej, ale jak pisałem, to pomimo takich różnic dla mnie nie dyskwalifikuje - jak cenowo się dogadamy, to "biere" 😎

Tylko coś czuję, że sobie narobię roboty - czarny kolor, niegarażowany... 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.