Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz taka moda, zamiast nagrać dobry film, przekazać wartościowa wiedzę nagrywa się takie gówna. Jakiś czas temu wszyscy lali jakis syf do silnika zamiast oleju... Zaczeło się od oleju kuchennego po niemalże sranie do korka oleju. Żaden szanujący się youtuber w takie coś nie popadnie więc macie odpowiedz ile dany kanał jest coś wart 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj niepotrzebnie się spinać no ale co z tego wynikło, pasta sprawdza się źle, preparat do nagrobków sprawdza się źle, cola zamiast oleju silnikowego też nie zdaje egzaminu. Dalej nie widzę w tym sensu można tak nagrywać w nieskończoność no ale nie o tym tutaj 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon od megsa Klasyk w detailingu i również stał u mnie jako pierwszy na półce.
Do tej pory trzymam w arsenale pol butli, ale żółtego ultimate.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damiancd napisał:

@DaV dokładnie tak jak mówisz, żaden szanujący youtuber nie popadnie w takie coś 😉

Zobacz jaki % filmów u Pawła jest pro, a jaki "obalaniem mitów" i trochę taką Januszerką.
Filmik powstał w czasie kiedy na kilku kanałach motoryzacyjnych pojawiły się takie porady o polerowaniu pastą i myślę, że Paweł po prostu chciał pokazać, że to nie działa. Nie mnie tu go bronić, ale chyba widać różnicę w podejściu do tematu tych dwóch kanałów. 
 

56 minut temu, Grzechu23 napisał:

Szampon od megsa emoji57.png Klasyk w detailingu i również stał u mnie jako pierwszy na półce.
 

U mnie nigdy nie zniknął z półki, a to jeden z pierwszych szamponów też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Birkhof napisał:

Zobacz jaki % filmów u Pawła jest pro, a jaki "obalaniem mitów" i trochę taką Januszerką.
Filmik powstał w czasie kiedy na kilku kanałach motoryzacyjnych pojawiły się takie porady o polerowaniu pastą i myślę, że Paweł po prostu chciał pokazać, że to nie działa. Nie mnie tu go bronić, ale chyba widać różnicę w podejściu do tematu tych dwóch kanałów. 

Zależy też czego się oczekuje 😁

Obalanie mitów nie traktuje jako wyrocznie a jako ciekawostkę. Przy porannej kawie lubię sobie odpalić jakas glupote i czymś zająć głowę przed pracą 😁 mi tam akurat pasuje że coś takiego istnieje. Nigdy bym nie wlał wody zamiast oleju, zobaczyłem czym (w jaki sposób to mniej więcej działa ) i tyle.

Wolę już te filmiki z pastą do nagrobków, woda w silniku, czy silnik bez oleju niż to co niedawno wspomniałem o swagtv... "Test niewidzialnej wycieraczki " hydrofobizacja hydrofobizacja hydrofobizacja, nalozyl, polał woda z butelki i poleca 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały 'wszystkie' to...

1. Pokazują coś czego sam bym nie zrobił - można oglądać z ciekawości, z nudów. Nie wszystko musi być naukowe, nie wszystko jest PWN.

2. Mimo wszystko zwiększają świadomość ludzi. Każdy dba jak chce i jak lubi.

 

Ostatnio na stacji chciałem pogadać z gościem, ale ten mnie wnet zabił że robi dobrze, bo to zżera gume...

Psikał K2 Roton na gąbke i wcierał w felge. Po czym odjechał - to było już po myciu.


No cóż - ciekawe którym filmem z YT się sugerował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj. Odnalezienie moich zaginionych psów. Skorzystały z okazji (lekko niedomknięta brama) i zrobiły sobie pieszą wycieczkę. Kilka godzin od zaginięcia były widziane 8 km w linii prostej od domu, ale wcześniej ktoś im zrobił zdjęcie w miejscu, które wskazuje, że dotarły tam mocno okrężną drogą. Pierwszy został złapany przez chycla właśnie 8 km od domu (pracownicy zajezdni tramwajowej dokarmili psy i zawiadomili schronisko, z którego go rano odebrałem), drugi uciekł chyclowi i dzięki komunikatom od ludzi i policji został namierzony i złapany przez nas. Wyglądało to tak, że wystraszony pies biegł środkiem ulicy, w końcu został zatrzymany przez dwóch starszych panów, którzy nakarmili go kanapkami, a w trakcie po obu stronach wytworzył się korek i nikt nie śmiał trąbić, widząc tę akcję. :mrgreen: Facebook to jednak nie jest głupia rzecz 🙂 Ale ja byłem tak wyczerpany po tym wszystkim, że poszedłem spać o 21. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof, tak 🙂 roczny 🙂 Mniejszego (to jest mieszaniec terriera ze sznaucerem) odłowili, a berneńczyka nie i z dwojga złego lepiej tak, bo berneńczyk bardzo zwracał uwagę 🙂

To Twój też pewnie jest najbardziej zadowolony przy -20*C, jak może w spokoju poleżeć w śniegu :mrgreen: Pokaż go też 🙂

Kiedyś w ogóle był wątek o pupilach, ale upadł 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.