Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Pływak napisał:

Biorąc pod uwage, ze to pewnie jakis kraj trzeciego swiata i Ci panowie za swoją robotę zgarneli pewnie taka ilość dolarów, ze na palcach jednej ręki mozna policzyc to tak zrobili mega robote bo komu na jakims zadupiu chcialo by sie chociaz wodą auto spłukać, a co dopiero tak wyszorować szczotami od kibla 😂

To prawda. Mam znajomego w Meksyku któremu gość czyści auto raz w tygodniu na zasadzie: jedzie gość na rowerze i objeżdża całą okolicę i myje auta każdemu kto go poprosi. W 40 minut obleci auto gąbką i przetrze kurz w środku. Znajomy ma świadomość, że gość nie przykłada wielkiej uwagi do lakieru, ale mu to nie przeszkadza, bo gość inkasuje od niego 40 pesos czyli całe 2 dolary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak widzę takie akcje w Pakistanie (tak film jest z PAKISTANU) czy na innym zadupiu mam podziw, ze komuś się chce takie coś robić. Tutaj jak zwykle ból tyłka o jakieś holosy i szczotki od kibla, a oni pewnie nawet na oczy nie widzieli wiekszośc dostępnych środków na rynku Europejskim. Nie od razu Rzym zbudowano to są kraje gdzie zapewne nadal jeździ więcej riksz i rowerów niż aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alXzSvc.png?1
Chłopaki z @ADBL się obrazili (?)... Komentarz usunięty i block 😝 Trochę dystansu, może ktoś dobry w PR by się Wam przydał odpowiadający humorystycznie na pstryczki? Mam kilka waszych produktów, pianę czy poślizg nawet w bańce... Ale Wasze butle i atomizery to nieporozumienie, każdy to wie i nikt się z tym nie kryje - szydera w tym temacie to nic nowego. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Moderacja jak najbardziej. Jeżeli blok to ktoś w firmie zostanie za to delikatnie mówiąc ochrzaniony ;). 

Zaraz nastąpi odblokowanie ;). 

W obiegu jest nowy atomizer który działa dobrze. Trzeba tylko chwili czasu żeby trafił do Was wszystkich. Dlatego posty o o nie działających triggerach są zbędne i wprowadzające w błąd. 

A co nie podoba Ci się w nowych butelkach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.