Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@paperson Najlepiej sprawdzać zdjęcia, jak wam się nudzi, w Google Chrome. Naciskasz prawym przyciskiem na obraz i dajesz "Szukaj obrazu w Google". Wtedy automatycznie wyszukuje podobne obrazy i strony które zawierają podobne obrazy 🙂 

citroen-c4.jpg

 

To zdjęcie pobrałem i wsadziłem na forum ze strony autocentrum. Jak zrobisz tak jak powiedziałem, to na dole wyszukiwania masz strony które zawierają te obrazy i tam powinno być autocentrum.

 

@Pływak To zdjęcie z tej aukcji za 149zł widziałem wczoraj na forum meguairsonline jak oglądałem porównanie polerki DA21mm Vs DA15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson Przydatna sztuczka, jak chcesz coś kupić i sprawdzasz, czy ktoś nie ukradł zdjęć przedstawiający przedmiot itp. Bo często widzę jak ludzie piszą, że to real photo, a okazuje się, że po prostu skopiowali zdjęcia z innego miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jestem w Kieleckim w SIELPII, 150km od Śląska. Niesamowite jak czyste powietrze tu jest. Auto stoi 20h pod chmurką, zero kurzu. Zero, nic, null, finito. Jakiś pojedyńcze paproch, komar lub pajączek. za każdym razem uświadamiam sobie w jakim syfie żyjemy na Śląsku. Tak czyste to jest moje auto do godziny po myciu, tutaj już ponad dobę. Normalnie detailerski raj....aa07ab543e1f2bbe9538ee102253f351.jpg55055c6d556747bf2891e9ee41c7970d.jpge89250caa6c01a56504dfd7f3717dc8e.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Slovak napisał:

@Domel bliżej mnie zmieniłbyś zdanie :). 

Normalnie nie mam nic do roboty, żonka się śmieje. Szukam okazji do wytarcia qd, przetarcia, przesmalcowania, normalnie nic. Teraz rozumiem że można nie myć auta przez miesiąc 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Domel napisał:

Normalnie nie mam nic do roboty, żonka się śmieje. Szukam okazji do wytarcia qd, przetarcia, przesmalcowania, normalnie nic. Teraz rozumiem że można nie myć auta przez miesiąc 😄

Latem owszem, wystarczy opłukanie z kurzu raz w tygodniu 🙂 u mnie na  szczęście krystalicznie czyste powietrze. Nawet węglem w piecach palić nie wolno, tylko gaz i drewno. Za to ptaki mają pole do popisu i codziennie 1 kleksa ścieram :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.