Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie pewno taki dzień, który pokazuje Wam, że jesteście w najgłębszej dupie. Psuje się wszystko co nakręcało Was do mobilizacji? To właśnie dziś miałem taki dzień do jakieś 17. Później wyjechałem eclipse z garażu i zmieniłem zdanie. Lakier do malowania, rys, hologramów, parujące lampy,braki bezbarwnego, pękająca szpachla i kilka odcieni lakieru... Ale wiecie co? Te 30h pracy się opłacało. Do teraz mam uśmiech na twarzy :P  Miłego wtorku Panowie. :) 

33.jpg.4719b2f3ff72148cb8390d21e0bed5ba.jpg333.jpg.bb007bac6cc3ffbc6a736a2b0c7e9385.jpg3333.jpg.ae079bc56376e8241160866347134498.jpg33333.jpg.66361a0b73ef418132f43879b5a32b97.jpg333333.jpg.b3161e258b5126001f079fd399c32ae0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek  A mi żadne auto ze stajni BMW nie podchodzi. A te nowsze BMW są już szczególnie obrzydliwe. 

@Karbo nie mówię, że to auto mi się jakoś mocno podoba, ale pamiętam, jak grałem w GTA 4 jeszcze z 10 lat temu, to takie auto mi się cholernie podobało. Dokładnie Mitsubishi Eclipse zielony 😄  Ale chyba inny rocznik/lift/wersja.

 

maxresdefault.jpg

Teraz podobają mi się troszkę inne samochody, aczkolwiek życzę powodzenia z nowym projektem 🙂 Ma się Tobie podobać a nie innym 😄 Najważniejsze to się nie poddawać i być unikalnym, a nie być jak każdy i robić projekt na Passacie B5 ,albo Golfie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YOBACK, a dla mnie wszystkie peżoty to guano. 

Przeczytaj jeszcze raz, lecz tym razem ze zrozumieniem, co napisał @zdanek

Godzinę temu, zdanek napisał:

Z całym szacunkiem, ale to Mitsu wygląda tragicznie

Twój komentarz to poziom gimbazy i dzieci neo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde haha lecicie Panowie grubo 😄😄 

@YOBACK dziękuję za miłe słówko 😎, powiem Ci że jestem projektem zajarany na grubo, nie jest to mój projekt ani moja gablota, lecz moje ręce będą nad nim czuwać.

@danielek., @tegies, @zdanek macie prawo mieć swoje zdanie i ja je szanuje. Nie podoba mi się osobiście eclipse w serii. Taka mydelniczka bezpłciowa coś jak Celica (bez obrazy dla jej fanów). Ten bodykit to akurat gruby stajl. Ale daje mi banana na twarzy i jest supcio 😄 

@Pit_Krk twój zwrot "Twój komentarz to poziom gimbazy i dzieci neo." Uważam za bezsensowny. Nie ma co się tak spinać 😉 upuść trochę ciśnienia, to że @YOBACK w jakimś celu powiedział ze BMW są brzydkie, to nie koniecznie znaczy że należy go obrażać. 

"Luźne rozmowy" to jak nazwa brzmi luźne. Nie widzę sensu się do siebie spinać, że ktoś lubi bmw a ktoś eclipse bez bodykita bez przesady haha 😄😄 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pit_Krk  Mój komentarz był tak samo wyrażeniem własnego zdania, jak komentarz zdanka. Po prostu chciałem pokazać, że każdy ma jakieś marki/modele czy projekty, którym się one nie podobają. Każdy ma inny gust o którym się nie powinno dyskutować. Ja nie lubię strasznie BMW. Nie lubię nowych aut, które się psują na potęgę.  Ale po profilu wiem dlaczego mój komentarz tak zabolał 😄 To teraz pomyśl, z czym zmagał się @Karbo czytając to co mu tam nawypisywali.

 

Po prostu trochę Panowie przesadzacie, jak ktoś wrzuca na forum w temacie co mu poprawiło humor, a tutaj same komenty z góry na dół że to auto to żenada i trzeba być odważniakiem żeby do niego wsiąść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo, a mojemu synkowi się fura podoba. Mówi, że to taki japoński driftujący łobuz z "Bujdy na resorach" 🙂 

26 minut temu, Pit_Krk napisał:

a dla mnie wszystkie peżoty to guano.  

Stąpasz po bardzo cienkim asfalcie 😜

 

Żeby było w temacie: dzisiaj humor poprawiła mi dostawa od czarnegopaliwa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YOBACK, a jakie znaczenie przy tym co napisał @zdanek, ma fakt, że posiada BMW? Co chciałeś przez to osiągnąć pisząc swój komentarz?

Skoro ktoś wrzuca na publiczne forum zdjęcia delikatnie mówiąc, dość kontrowersyjne, chyba musi się liczyć z różnymi opiniami.

 

@CoolBreeze, chyba rozumiesz kontekst, w jakim to napisałem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie takich bodykitów do jakiegokolwiek auta to wiocha 🙂 czy to tico czy eclipse, calibra czy nowe bmw za 500 tys zł. Nie ma co hejtować markę, model tylko takie oszpecanie aut. Zarówno calibra, e30, golf2/3 jak i każde inne auto może być ładne, pod warunkiem że ktoś nie przepampruje jak na foto wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, YOBACK napisał:

Przecież tam nigdzie nie było napisane, że zdanek posiada BMW. Ktoś chyba ma niezłą wyobraźnię.

Kto więc i dlaczego zaczął temat BMW?

 

@ad.am, współczuję jeśli w ten sposób musisz leczyć swoje kompleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.