Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa Panowie bo to wszystko jest piękne, lecz ma swoje lata i jak każde autko, posiada jakieś tam wady ;) dziękuję oczywiście za miłe słowa i porady, lecz na chwile obecna muszę usiąść do środka :) bo tam troszkę się opuściłem. 

@Malinek coś Ty :) za dużo już takich jeździ. Fajnie mi się robi na serduchu jak stoję właśnie koło takiej w jakimś stylu black edyszyn a i tak ludki patrzą się na moją :D choć słabiej jest jak odpale to 1.8 a on 3.0 haha ale to już inna bajka. Myślę że @Pływak doskonale wie o czym mówię, bo sam ma małego potwora i na pewno cieszy banana pod każdym światłami :D taki właśnie ananasik mi się marzy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo bardzo mało jeżdżę po mieście i na światłach nie stoję, 90% przebiegów to trasa ;) Ale humor fakt poprawia, szczególnie jak tydzień temu wróciłem z wakacji gdzie trochę się odzwyczaiłem od mocy bo jeździłem 120konnym mułem.  Na lotnisku jak wsiadłem w RS to znów poczułem się jak w pierwszy dzień po jego zakupie :D

 

P.S Chcesz kupić RS'a to się dogadamy bo wczoraj reno potwierdziło ceny nowego RS  i tak się zastanawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pływak napisał:

Ciut taniej wychodzi i30N ale podstawowe wersja Base ma 250KM, a podstawowa wersja Megany ma 280KM dopiero I30N Performance za 145K zł zbliża się osiągami do Megany.

Czytałem chyba ten sam artykuł :) Nie powiem, I30 w niebieskim wygląda fajnie. Ale megane bardziej mi leży. Może za kilka lat zmienię na coś z 3 z przodu pod maską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pływak napisał:

Z tym, ze nowa Cupra to już raczej rewir Focusa RS czy Golfa R. Napęd na 4 kapcie i moce 300+ wiec cena odpowiednio wyższa.

Napęd na 4 kapcie ma tylko wersja kombi za dopłatą. Hatchback tylko ośka więc cena poroniona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kryman napisał:

Poroniona czy nie ale szał jest. Miałem okazje jeździć poprzednią wersją i jest z tego niezły demon:mrgreen:

Co to znaczy poprzednią wersją? 265, 280, 290km? Czy leonem 2? Wszystkie miały napęd na ośkę i znośne ceny.

W tej chwili cennik startuje od 142 400 zł a w vw trzeba za wszystko dopłacać. 4drive to już 161 tyś a za performance 186 :D to są dla mnie poronione ceny. 125k za megankę wypada przy tym mega okazyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor dziś poprawilo przyciemnianie lamp oraz nowa powłoka, kierownik mówi że kwarcowa od hadwao :) jutro wpadnie cała relacja... Na razie należy wybrać zdjęcia ze 189.... I zrobić filmik ze zrzutu wody ;) a co samochodów... Na razie mam problem oszczędzić 1000 zł gdzie tu jeszcze dwa zera... Ale te megane... Mmm... 

received_1245306858944973.jpeg.4a1e24b849ec22694d1bf3e43c048c91.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem wczoraj Malucha (a mycie było dość radykalne: trafiłem ostatnio na inwazję owadów, oprócz tego na karoserii było trochę oleistych śladów po ostatnich pracach mechanicznych), więc jakież było moje wkurzenie, jak dzisiaj złapał mnie deszcz... Na szczęście do domu dojeżdżałem już po deszczu, postawiłem samochód pod dachem, przyszedłem po dwóch godzinach, a ten - jak świeżo po myciu :) UNCr, świeży RainX na szybach, SSW na kołpakach i detalach oraz Sonax Xtreme na oponach zrobiły swoje :) Cały samochód pięknie kropelkuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.