Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Gold_Car Bez spin. Dostajemy rabat 15% i to jest ten gratis 🐷.

Nie mówię tu o lidlu ( chociaż nie powiem, kupiłem kiedyś polar, do latania do roboty). Spotkałem się z tym w C&A ( odbierając żonie jakieś zamówienie internetowe i jakaś Pani przede mną usłyszała pytanie czy doliczyć torbę papierową)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Slovak napisał:

Tylko pisz kiedy, abym się zjawił na miejscu :D. 

Będzie małe tournee po polskich sklepach detailingowych :) 24h przed dam znać :)

Przy okazji mi humor poprawił @Funky Witch i to mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale może komuś poprawi humor -  https://photos.app.goo.gl/0AXqU7TaaFp1LbIW2 . Foty z tegorocznego Motor Show, mocno średnie bo przez te tłumy ciężko było ustrzelić coś fajnego. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK @Lewus089 

Mamy właśnie kalendarz imprez motoryzacyjnych i tak myślę że można by dodać opcje "fotorelacji" by można było wrzucić jakiś link lub zdjecia. Trzeba porozmawiać o tym z Arkiem. Ewentualnie można by też podsyłać to do mnie bym mógł zedytowac wydarzenie i dodać zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paperson napisał:

@Tomas22 widzę, że mocno uzupełniasz nasz kalendarz KA :good:

Bardzo ubolewam nad faktem ,że nie ma w nim naszego zlotu forumowego :(

Staram się staram.

Chyba trzeba coś zorganizować :D

Mogę zaprosić do mojego osobistego eventu czyli wizytacja MrCleaner bestseller Funky Witch kecav i może wiele innych :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sklep dzisiaj odwiedziłem w Szczecinie. Wpadłem tylko po banieczkę oleju i... musiałem uciekać. Tyle dobrodziejstwa detailingowego było
@CoolBreeze jesteś w stanie podać gdzie ten sklep? Jestem z Szczecina i wszystko z neta sciągam bo w mieście nie widziałem możliwości zakupu

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.