Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rafal9304 napisał(a):

Dokładnie, najlepszy NFS, następnie Underground 2, ten klimat... 

A Test Drive Unlimited ktoś kojarzy ? Wiele nieprzespanych nocy z ziomkami w trybie online. Jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem. Jak sobie przypomnę te czasy to aż się łezka w oku kręci. 

TDU kozak, też pełno godzin 😉

Mimo wszystko Gran Turismo najlepsze i na zawsze 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba1 GT pamiętam na emulatorze cisnąłem. Świetne granie

Z nieoczywistych staroci to Mercedes Benz world racing. Gra mocno modowana. Potem rfactor 1 który w zasadzie był platforma do modów. Oba fajnie grywalne przy czym pierwszy arcadowy chociaż nie tak jak nfsy, drugi no cóż trzeba się wjeździć.

Wspominamy czasy kiedy gry nie były click to win 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzator napisał(a):

@Kuba1 GT pamiętam na emulatorze cisnąłem. Świetne granie

Z nieoczywistych staroci to Mercedes Benz world racing. Gra mocno modowana. Potem rfactor 1 który w zasadzie był platforma do modów. Oba fajnie grywalne przy czym pierwszy arcadowy chociaż nie tak jak nfsy, drugi no cóż trzeba się wjeździć.

Wspominamy czasy kiedy gry nie były click to win 😉

Ech dzieciaki. Co wy tam wiecie o graniu .... 🤣

IMG_20240516_213708.jpg.469a711522a56c8294073d60d85b1b0b.jpg

Projekt jeszcze nie dokończny ale grać już można.

  • Lubię to 11
  • Super 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzator napisał(a):

@Kuba1 GT pamiętam na emulatorze cisnąłem. Świetne granie

Z nieoczywistych staroci to Mercedes Benz world racing. Gra mocno modowana. Potem rfactor 1 który w zasadzie był platforma do modów. Oba fajnie grywalne przy czym pierwszy arcadowy chociaż nie tak jak nfsy, drugi no cóż trzeba się wjeździć.

Wspominamy czasy kiedy gry nie były click to win 😉

Jaki emulator, układanie drewna, zdzieranie farby ze ścian, aż w końcu było upragnione PlayStation 1 😅 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wzmacniacz-streamer WiiM Amp. Trochę się wahałem nad zakupem ale po rozpakowaniu i podłączeniu nie żałuję, że w końcu się zdecydowałem na coś nowego i współczesnego. Robi robotę dźwiękowo, a praktyczność i wygoda użytkowania tego sprzętu to coś co nie było moim priorytetem a chyba zrobiło na mnie największe wrażenie.
ba805296d60dc1493f38c67ef80b1f0c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester U mnie gra z Klipschami R-41M. Po przesiadce ze starego wzmacniacza Denona z lat 90 jest duża różnica w dźwięku na +. Jednak te Klipsche to małe, zwykłe monitorki podstawkowe, a WiiM Amp ma zdecydowanie większy potencjał, więc będę chciał je też zupgradeować na coś mocniejszego i większego w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester U mnie gra z Klipschami R-41M. Po przesiadce ze starego wzmacniacza Denona z lat 90 jest duża różnica w dźwięku na +. Jednak te Klipsche to małe, zwykłe monitorki podstawkowe, a WiiM Amp ma zdecydowanie większy potencjał, więc będę chciał je też zupgradeować na coś mocniejszego i większego w najbliższym czasie. 

Kocham klipsch’e, jak składałem KD parę lat temu i pojechałem na odsłuchy to nie było odwrotu szukałem czegoś do kina i muzyki - 5.1.2 na serii RP-5xxx robi miazgę w mieszkaniu w zamyśle była seria 6xxx ale są dużo głębsze i już fęgszuji mojej lepszej połówki by się zaburzyło ale nawet jak wyłącze suba do odsłuchu pure stereo to podłogówki robią więcej niż by wskazywał gabaryt a ze wzmacniaczem u mnie stanęło na onkyo bo ma niezły wydatek na kanał i je**ięcie do filmów(lepiej mieć zapas mimo, że klipsch’e mają bardzo wysoką skuteczność) a przy muzyce jest naturalny i nie podbarwia żadnego zakresu, może trochę za mocno eksponuje wyższą średnicę. Audiofilskie toto nie jest bo gdzieś kompromisów trzeba było szukać, ale na moje potrzeby wyszło idealnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kocham klipsch’e, jak składałem KD parę lat temu i pojechałem na odsłuchy to nie było odwrotu szukałem czegoś do kina i muzyki - 5.1.2 na serii RP-5xxx robi miazgę w mieszkaniu w zamyśle była seria 6xxx ale są dużo głębsze i już fęgszuji mojej lepszej połówki by się zaburzyło ale nawet jak wyłącze suba do odsłuchu pure stereo to podłogówki robią więcej niż by wskazywał gabaryt a ze wzmacniaczem u mnie stanęło na onkyo bo ma niezły wydatek na kanał i je**ięcie do filmów(lepiej mieć zapas mimo, że klipsch’e mają bardzo wysoką skuteczność) a przy muzyce jest naturalny i nie podbarwia żadnego zakresu, może trochę za mocno eksponuje wyższą średnicę. Audiofilskie toto nie jest bo gdzieś kompromisów trzeba było szukać, ale na moje potrzeby wyszło idealnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja właśnie cicho myślę o czymś większym z serii RP, ale póki co wstrzymuje się do czasu odbioru kluczy do nowego mieszkania, no i właśnie będę musiał wziąć pod uwagę wystrój, także wybór zależy trochę od akceptacji sprzętu przez drugą połowę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień japoński w Lidlu. Oryginalny kanadyjski piasek i duża część oryginalnego kanadyjskiego psa. Już wiem, dlaczego w USA wyciągają fotele... 3a0aa1c6dbd60f443db9a6dacb881f06.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żmija" okazała się trudna. buda "plastik" - swoje lata ma.  w dodatku po wizycie u malarza a nie lakiernika - pójdzie to i owo na poprawki.  8.4 V10 i rozłożenie masy 50/50 resetuje braki 😉 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

  • Lubię to 12
  • Super 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.