Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś miał ochotę obejrzeć zdjęcia z mojego ostatniego wypadu w Tatery -----> https://photos.app.goo.gl/vUumkurF08XEobFf2;)  Zdjęcia ogólnie bardzo przekłamuję kąt nachylenia, na zdjęciach wygląda to jak spacerek a w realu było dość pod kątem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Grzegorz to teraz jak bedziesz chciał kupić kosmetyki do auta to będziesz słyszał ,,po co ci kolejne kosmetyki przecież tamte się jeszcze nie skończyły"  itp. :D Pewnie inni zaobrączkowanie użytkownicy mają podobne doświadczenia :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, towi napisał:

 Grzegorz to teraz jak bedziesz chciał kupić kosmetyki do auta to będziesz słyszał ,,po co ci kolejne kosmetyki przecież tamte się jeszcze nie skończyły"  itp. :D Pewnie inni zaobrączkowanie użytkownicy mają podobne doświadczenia :o 

Nie :) Mi żona nigdy nie robiła problemów o to że kosmetyki kupuję :shock: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@towi nie tak nie będzie , pomaga mi nawet :D 

4 godziny temu, Qlimaxss napisał:

Ja mam:D. Ja dopiero miesiąc po zaręczynach :mrgreen:. @Gesiu_15 Gratuluję 😊. Były spontaniczne czy w zaciszu domowym?:)😀

Dzięki :) Wszystko zaplanowane ;)

@keza @Fredi88 Wam również dziękuje :D

55 minut temu, BiałyGTi napisał:

Moja tez sie nie czepia ze chemia przybywa drzwiami  i oknami :mrgreen:

Ja sie nie czepiam do jej miliona par butów, a ona nie czepia sie do moich kosmetyków :D

Taaa ... Pełna szafa ubrań i znany tekst : "Nie mam w co się ubrać " :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Nie :) Mi żona nigdy nie robiła problemów o to że kosmetyki kupuję :shock: 

 

No jak wsiada do total wypicowanego auta to napewno nie będzie robiła problemów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK mega fajnie! Ja uwielbiam góry, póki co jeżdżę tylko w lecie, na zimowe wyprawy zbieram kasę na sprzęt ;) no i nie mam jeszcze zbytnio się czym pochwalić, póki co Giewont, Czerwone Wierchy, Kościelec, przełęcz Zawrat i Kozi Wierch. Marzy mi się wejście na Rysy, potem może Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem no i Orla Perć... Pozdrawiam Tatromaniak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapmen93 również pozdrawiam. :) Na szlaku to już za bardzo nie mam co robić w Tatrach, no może w Zachodnich, ale to wolę na rozchodzenie, albo lżejszy dzień w czasie wyjazdu. Od jakiegoś czasu cisnę taternickie drogi i Koronę Tatr, która jest moim priorytetem na najbliższe wyjazdy. Myślę, że ten rok i następny i WKT będzie zrobiona, zostało mi 9 szczytów. Teraz planuję jechać na przełomie lutego/marca i trzeba jeszcze gdzieś się wbić w warunkach zimowych. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mały detailer :) Stresowałem się po stokroć bardziej niż normalnie bo maluszek urodził się z wadą serca, ale jest dzielny i sobie radzi. Oby tak dalej.... najgorsze, że czeka nas jeszcze koszmarny stres przed samą operacją, ale jakoś musimy temu stawić czoła w przyszłości.
P.S nigdy nie rozumiałem tej radości z posiadania potomka dopóki sam tego nie doświadczyłem :)

LDveic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.