Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Pływak jurid ma rowniez ceramike w swojej ofercie jesli mnie pamiec nie myli. Pytelnie w duzym stopniu zalezy od tarczy. Niestety tak jak wyzej zostalo napisane to nie jest ceramika pelna geba... to takie pitupitu ale zawsze "cos" . Warto rowniez zauwazyc ze sa normalne klocki bardziej i mniej pylace... niektore w polaczeniu z odpowiednia tarcza potrafia "slabo pylic". Sam zreszta na poczatku roku zastanawialem sie nad montazem takich klockow. Klocki te mniej sie zuzywaja, tarcza rowniez... natomiast wielokrotnie slyszalem opinie, ze niestety auto ... gorzej hamuje. Mam tutaj na mysli klocki ceramic od ate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam oferty sklepów w Rzeszowie bo jutro tam będę i chciałem arsenał uzupłnić, ale część zamknięta, część nie ma tego czego szukam. Za to w jednym natrafiłem na super promo...
b7afcf13671541d8f04f91db841a2061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak wiem, wiem że to tylko domieszka ale zobaczyć przecież mogę jak to będzie działać, a i na  forum po jakimś czasie skrobne jakaś opinie ;)

Nie mam wyczynowo-sportowego auta i mój styl jazdy jest raczej zachowawczy więc powinno być ok nawet jesli hamują o kilka procent gorzej - choć jak rozmawiałem z kilkoma osobami to oni nie odczuli znaczacego pogorszenia hamowania. A przy okazji wymiany klocków C5tka przeszła caly proces regeneracji układu hamulcowego więc nie zdziwię się jak mi będzie lepiej hamować niż przed wymianą - tak to już jest z autami kilkunastoletnimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SylPio napisał:

przepraszam za reklame emoji56.png

Nie musisz przepraszać, bo Tomek jest partnerem forum i jego reklama tutaj jest w pełni legalna. ;)

Ja u niego kupuję już jakoś prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Zawsze można z nim wymienić techniczne uwagi, bo nie tylko sprzedaje, ale i się tym pasjonuje i dosłownie każde działanie wykonane przy użyciu chemii od niego kończy się wyraźną poprawą w swoim zakresie. Uważam, że jak ktoś interesuje się fachowym dbaniem o cztery kółka od strony wizualnej, to korzystanie z porządnych olejów i sprawdzonych dodatków jest naturalną konsekwencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Michał126 napisał:

Nie musisz przepraszać, bo Tomek jest partnerem forum i jego reklama tutaj jest w pełni legalna. ;)

A gdzie Tomek jest partnerem forum? Bo coś nie widzę... :)

Niemniej jednak jego nie trzeba reklamować. Ma świetną wiedzę i ulubiony wątek olejowy :)

 

PS. @Michał126 spróbuj spianować samochód i po tej pianie glinkować. Sposób dużo fajniejszy moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Michał126 od kiedy wspólnie z @Justyna używamy glinko-szmaty to nic innego jak piana w roli poślizgu nie podchodzi tak dobrze. Z procesu, który zajmował 20min zeszliśmy z czasem do max 10 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kursien napisał:

@Fredi88 A mi bardzo szkoda Żyły :( lubię go jakoś i wydawało mi się, że kto jak kto, ale Piotrek nie zepsuje tego skoku, a tu ch*j :/ 
Na szczęście reszta bardzo poprawiła humor :)

Dali radę a rano czytałem na portalach ze sytuacja z pamiętnego turnieju czterech skoczni nie do powtórzenia a tu siup 2 na podium:biggrin:No i @Fredi88 miny szkopów,za to nie zapłacisz kartą mastercard:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.