Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie te wasze kubeczki wyglądają :) gdzie dorwaliście :P ? 

33 minuty temu, BiałyGTi napisał:

pajko ma duze auto pomiescimy sie

Nie widzę przeszkód , aczkolwiek nie w sylwestra . Możemy wspólny męski wypad zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pajko napisał:

Pięknie te wasze kubeczki wyglądają :) gdzie dorwaliście :P ? 

Ja dostałem z zakupami od Pawła MX ;)

8 minut temu, Pajko napisał:

Nie widzę przeszkód , aczkolwiek nie w sylwestra . Możemy wspólny męski wypad zrobić 

Latem zapraszam :) Wtedy jest tu najpiękniej, a i grilla na działce przyjemnie się ogarnia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy deficyt odwiedzin ;) Więc zawsze chętnie i bezproblemowo. W tym roku odwiedził nas tylko mój tata... Niestety do samej Polski jadę jakieś 4-4,5h (wylatuję A1 od Ostravy), ale do miejscowości gdzie mieszkałem już 8-9 :o więc nie każdemu uśmiecha się poświęcić cały dzień na dojazd. Ze śląska to rzut beretem jest, 95% to autostrada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 ja z Tarnowa mam o tyle fajnie że wpadam na A4 i wszędzie w Europie walę "hajłejem" . Po za tym jestem z tych co wszędzie mają blisko :) w tym roku stwierdziłem z żona że odwiedzimy szwagra w UK więc trasa wyznaczona i w 10 dni zrobiliśmy prawie 5000 km po Europie zaliczając Francję i Holandię . 
Młody uwielbia jeździć a teraz mając Cheviego z TV i innymi udogodnieniami nie stanowi dla Mnie problemu wsiąść i walnąć te 800-1000 km . 

Jedyna przeszkoda to czas wolny - prowadząc 3 firmy naraz ciężko to dograć . 
Ale tak jak piszę ja na wszelkie wypady np weekendowe jestem otwarty - u mnie pod domem można zostawić auta i można jechać jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Ze śląska to rzut beretem jest

Mam czuć się zaproszony razem z resztą? :lol:

Godzinę temu, Gesiu_15 napisał:

Ja też szybciej lecę bo otworzyli ostatnio obwodnicę Pysdorfa więc 25 czy 28 km nowej autostrady cieszy michę :D Ciekawe kiedy połączą A5 z Czechami ale pewnie troszkę czasu zjedzie :o

To niemiło :D Całe życie, odkąd pamiętam, stawałem tam na stacji OMV - kiedyś jeżdżąc z rodzicami, a teraz sam. Kupuję tam zawsze winietę i ogólnie jest to pierwszy dłuższy postój po drodze na południe, bo w Czechach to się nie opłaca, godzinę po wyjechaniu, więc tylko winietka i dzida. Ale dalej będę tak jeździł, przyzwyczajenie i sentyment są zbyt silne. :D

A A5 do Drasenhofen i dalej D52 nie wybudują zbyt szybko, bo budzi to bardzo duży opór zielonych. :)

W ogóle to niedawno sobie uświadomiłem, że ten kawałek (no i przejazd przez Brno) to w przyszłym roku będzie jedyny odcinek bez autostrady aż po same chorwackie plaże. Bo słoweńską A4 budują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję małego tripa po Europie w przyszłym roku, własnie między innymi Austria też w tych planach jest. @Fredi88 daleko do Ciebie z Wiednia? ;) Po Twoich zdjęciach plenerowych podejrzewam, że tak, ale pewnie powiesz mi dokładniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:

Mam czuć się zaproszony razem z resztą? :lol:

Jak nie będziesz prowadził tabelek ze spalaniem po drodze i denerwował Pajko że ma jechać oszczędniej to możesz się zabrać :lol:;)

2 godziny temu, Gesiu_15 napisał:

Ja też szybciej lecę bo otworzyli ostatnio obwodnicę Pysdorfa więc 25 czy 28 km nowej autostrady cieszy michę :D Ciekawe kiedy połączą A5 z Czechami ale pewnie troszkę czasu zjedzie :o

Właśnie jechałem przed i po świętach. Poysdorf to zawsze była zakała na tej trasie. Teraz jedyną zakałą jest u mnie przeprawa przez Polskę. Całą AT i CZ aż do Tarnowskich Gór robię prawie w tym samym czasie co Tarnowskie - Pleszew krajówką... masakra :/

56 minut temu, KapselK napisał:

daleko do Ciebie z Wiednia? ;) Po Twoich zdjęciach plenerowych podejrzewam, że tak, ale pewnie powiesz mi dokładniej. 

Tylko 100km ;) Godzina drogi. Hönigsberg

 

Pomyślimy panowie na wakacje :-] Pajko auto ma... reszta ściepa na bene i heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi ok 1.5h autostradą :) Pomijając sam zlot vw okolice jeziora są przepiękne.

2 minuty temu, Slovak napisał:

@Fredi88, czyli można Ci w niecałą godzinę złożyć niezapowiedzianą wizytę :D. 

Jeśli z Wiednia jedziesz to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.