Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo, za zaproszenie na MKP również, jak tylko trochę się ogarnę pozakupowo to na pewno się zarejestruję  Prawdę mówiąc, to od dzieciaka każda kolejna generacja/lift mi się coraz bardziej podobały, a 6 generacja to dla mnie ideał pod wieloma względami, dlatego nawet nie rozważałem 5 gen  Zgadza się, V6 z automatem na pokładzie, wyposażenie niestety klasycznie base, ale decydując się na V6 nie było innego wyjścia  Tyle dobrego że na lato dostałem felgi od GT, więc trzeba przygotowywać się szybko do sezonu  

6gen to fajne auto pod względem prowadzenia przede wszystkim - pierwsze z niezależnym tylnym zawieszeniem (poza cobrą 4gen), cała reszta na sztywnych mostach. Druga rzecz to serwis - jako że auto jest dostępne na rynku europejskim dostęp do części jest znacznie prostszy. Stąd do tej pory tylko naprawde zapaleńcy się decydowali bo prawie wszystko trzeba na ebay’u z usa ściągać u mnie GT gen 4 w wersji na Japonię (jedyny egzemplarz w Polsce) rocznik 97’ a u mnie od września 2015 i trochę przygód za sobą już mamy ostatnio trochę za mało ma miłości ale pierwsze 4 lata to było moje daily całorocznie (oczywiście po odpowiedniej konserwacji podwozia, a potem czyszczenie i od nowa co 2-3 lata) także miłej zabawy, na pewno dużo frajdy Cię czeka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jagmar wczoraj było na kategorie -20%. 180x180x60 za 320pln. Trochę żałuję że nie kupiłem dwóch sztuk. Miałbym piwnice już z głowy.

A btw kilka lat temu kupiłem solidne pełne metalowe skręcane regały. 120x180x45. Płaciłem koło stówki. Inflacja 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chochlik437 niezła kolekcja. Kupujesz tylko konkretne modele? Masz jakiś plan jak je później ładnie wyeksponować? Ja mam już jakieś 100+ i czekam aż będę miał garaż i pomysł jak je tam umieścić/zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qukie Kupuje tylko odpowiedniki prawdziwych marek, wyjątek stanowi model z serii manga tuner, który mi się spodobał 🙂

Chciałbym je każde z osobna wyeksponować ale brakuje mi na tyle miejsca a kolekcja się powiększa. Jak na razie wylądowały nad biurkiem i cieszą oko. Pomysł z garażem jest naprawdę fajny, jak dorobie się wymarzonego garażu to pewnie tam trafią 😀

Nie rozpakowuje żadnego z modeli ze względów estetycznych bo tak ładniej wyglądają, no i kolekcjonerskich. Kto wie może kiedyś będzie to jakaś większa wartość kolekcjonerska 

Podziel się zdjęciem swojej kolekcji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chochlik437 moja kolekcja na razie spakowana w kilka kartonów leży i czeka na pomysł prezentacji. Mam prawie tylko odpowiedniki prawdziwych marek z głównym naciskiem na auta japońskie. Część mam rozpakowanych i fajnie byłoby mieć je na plastikowych torach HW pod plexi.

Bardzo możliwe, że jak już będzie garaż to po prostu kupię płytę osb albo sklejkę, pomaluję na czarno i przywieszę je w opakowaniach na pinezkach na ścianie. Wciąż szukam inspiracji, ale mam jeszcze około roku na jej znalezienie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś pięknego. Nigdy nie zrozumiem, jak można na tyle mieć wylane na potencjalnego klienta, żeby wystawić samochód w ten sposób. Podobno ostatnio modne jest "nieszykowanie"... Żeby nie było - żadna skrajność nie jest dobra. Jak widzę ogłoszenie, gdzie dosłownie po zaschniętych śladach na desce widac, gdzie był psikany plak, to też muszę łyknąć coś na serce i policzyć do dziesięciu.

f921f5a2c7277c78170c783d250f5d48.jpg7b27665015cb34c036284f5772edfe24.jpg

e7262f88b505de1d8a4573e4ca53deab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci "Panie, auto jest użytkowane na codzień, zresztą mnie sie nie śpieszy, bierzesz Pan czy nie? Bo ja mam 10 innych chientnych 😄 " Mniej więcej takie teksty można usłyszeć przy takich samochodach 😄  Ale to jak to jest brudne z zewnątrz to kij tam, ale jak patrzę na te uwalone fotele, to miałbym obawy na nich usiąść, bo później mógłbym się nie odkleić od nich 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik Bardzo dobry. Co prawda nie pamiętam wszystkiego z sezonów 1-4, ale oglądało się super. Ostatnie odcinki piątego sezonu - mistrzowsko zbudowane napięcie.

@Marros Może niepotrzebnie się czepiam, czystość auta nie jest najważniejszym kryterium przy zakupie, fakt... Jednak ja bym tak nie umiał, z szacunku do siebie i oglądających. Poza tym zawsze zastanawiam się, czy mechanika takiego samochodu była traktowana podobnie, jak jego wygląd - marginalnie... Co do tapicerki, na tej tkaninie brud widać gołym okiem, jasny kolor nie poprawia sprawy - bez prania miałbym tak samo. Na wiosnę robię powtórkę 🙂

@Streat Na innym zdjęciu były jakieś niezidentyfikowane obiekty w bagażniku - może to dywaniki 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.