Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę zmęczony i bardziej się ciesze ze na dzisiaj koniec. 

Regały wjechały i przełożył się bałagan. Do odgruzowania jeszcze daleko.

Składanie masakra ale jakośc bardzo spoko.

 

20220222_204405.jpg

20220222_204425.jpg

 

A to wygląda ładnie 🙂

20220222_204418.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik Regał na wcisk. Każda ramka półki oraz łączniki nóg szafy jest łączona na takie okrągłe bolce w profilu T, jakby nitowane. W teorii spoko. W praktyce nie złożysz tego raczej sam, bez gumowego młotka nie podchodź. Profile nóg są zagięte na trochę więcej niż 90* i kluczem, żeby to wszystko weszło i się wbiło na miejsce jest doginanie nóg. Same bolce po nieudanej próbie mogą też się powyginać. Ogólnie nie jest to przyjemne składanie.

Na plus całość nie jest zrobiona z kartki papieru. Macałem metalkasy jakieś w markecie to blacha była nieporównywalnie cieńsza i na bank sie pognie przy byle czym a sztywność/nośność jest przy zachowanych profilach tych elementów. Regały w całości są wystarczająco sztywne i wzbudzają zaufanie. Jak widzisz na foto wsadziłem na 45cm głębokości regału bokiem pudła nawet 70cm i bez obawy a jeszcze ich nie skręciłem do siebie, nie przykołkowałem do ściany.

Dobre gumowe nóżki. Lepsze niż np ikea, która kosztuje 2-3x tyle.

Lakierowanie jest okej - na pewno trwalsze niż ikea.

Półki są impregnowane więc jakaś sensowna ilość płynu nic im nie zrobi.

Są dostepne narożne, większe rozmiary i głębokości (np 150x180x60..). Można poskładać sensowne umeblowanie.

Możliwość zrobienia z nich blatu - przydatne jak się coś chce przepakować itd. Pewnie jak już wszystko poustawiam docelowo i wpadnie jeszcze z 2-3 sztuki to dorzucę jakiś marketowy blat na górę.

Cena do jakości spoko. Cena w brico chyba najniższa. 

Brak akcesoriów do łączenia regałów - trzeba coś dokupić.

Wybrałem świadomie. Zawiodłem się tylko na samym montażu.

180x120x45 z fotem 199 brutto.

 

Łatwiej pokazać niż powiedzieć.

20220223_120548.jpg

20220223_120552.jpg

20220223_120600.jpg

20220223_120615.jpg

20220223_120622.jpg

20220223_120628.jpg

20220223_120636.jpg

20220223_120658.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na chemię trzy regały metalkas i dla mnie są spoko jak za tą cenę, co prawda jakość nie jest najlepsza ale za cenę ~100 zł za jeden regał nie ma co wymagać. Obciążenia dużego też na nim nie ma bo stoją woski, butelki i pudełka, do tego mam jeszcze przykręcone dwa uchwyty na butelki Poka 80 cm, regały połapane do siebie trytytkami i stabilnie to stoi 😄 Potrzebuje jeszcze dwóch regałów na trochę cięższe rzeczy i chyba przejadę się do Brico i ogarnę te co Ty masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 z tego co widzę metalkas też ma podobny system do AR SHELVING.

https://www.edrabiny.pl/regal-metalowy-metalkas-rivmet175-175kg-180x90x40-pd624/?v_Id=425&gclid=Cj0KCQiA09eQBhCxARIsAAYRiykF787T97lOkRXJjuTuGOCw-K_zGcphPkgMy9e4EfCpdEyUCcdvMnkaAlKXEALw_wcB

btw. mógłbyś pokazać jak masz zamontowane te uchwyty na butelki poka do regału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup co prawda weekendowy, ale już od kilku dni mi poprawia humor 😇

Marzenie z dzieciństwa spełnione. Od zawsze chciałem mieć Mustanga, choćby przez chwilę 😛 Pracy przy nim szykuje się dość sporo, bo wymaga choćby jakiegoś one stepa, do tego ceramika na lakier i dwa komplety felg, wnętrze do wyprania itd. 😛 Tyle rzeczy do zrobienia, że zacząłem od zakupu świeżych opon na lato 😈😆

MUSTANG.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Apovsky napisał:

Zakup co prawda weekendowy, ale już od kilku dni mi poprawia humor 
Marzenie z dzieciństwa spełnione. Od zawsze chciałem mieć Mustanga, choćby przez chwilę  Pracy przy nim szykuje się dość sporo, bo wymaga choćby jakiegoś one stepa, do tego ceramika na lakier i dwa komplety felg, wnętrze do wyprania itd.  Tyle rzeczy do zrobienia, że zacząłem od zakupu świeżych opon na lato 
 


Gratuluję zakupu! chociaż szkoda, że zdecydowałeś się na VI generację ale wybaczalne bo jeśli to dziecięce marzenie to znaczy, że zakup podyktowany pasją taki wewnętrzny żart sam posiadam Mustanga, ogólnie z ojcem i bratem są 4 sztuki i jako członek Mustang Klub Polska zachęcam do dołączenia do klubu i dzielenia się pasją widzę, że masz wersję V6, automat/manual?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrian89 napisał:


Gratuluję zakupu! chociaż szkoda, że zdecydowałeś się na VI generację emoji6.png ale wybaczalne bo jeśli to dziecięce marzenie to znaczy, że zakup podyktowany pasją emoji16.png taki wewnętrzny żart emoji38.png sam posiadam Mustanga, ogólnie z ojcem i bratem są 4 sztuki i jako członek Mustang Klub Polska zachęcam do dołączenia do klubu i dzielenia się pasją emoji4.png widzę, że masz wersję V6, automat/manual? emoji1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję bardzo, za zaproszenie na MKP również, jak tylko trochę się ogarnę pozakupowo to na pewno się zarejestruję 🙂 Prawdę mówiąc, to od dzieciaka każda kolejna generacja/lift mi się coraz bardziej podobały, a 6 generacja to dla mnie ideał pod wieloma względami, dlatego nawet nie rozważałem 5 gen 😛 Zgadza się, V6 z automatem na pokładzie, wyposażenie niestety klasycznie base, ale decydując się na V6 nie było innego wyjścia 😛 Tyle dobrego że na lato dostałem felgi od GT, więc trzeba przygotowywać się szybko do sezonu 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.