Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10183903/The-ingenious-TikTok-car-cleaning-hacks-showroom-quality-finish.html
 

Porady jak utrzymać auto w czystości😁 jednak tiktok to jest rak trawiący internet😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michał82 napisał:

Dotarł ostatni element układanki i X pojechał  do warsztatu. 

 

Ja wczoraj też zamówiłem takie przewody do swojej fury, ale na zamówienie w PizzaBrake bo do mojego modelu nie ma fabrycznie gotowych zestawów.

Coś jeszcze zmieniasz bo ja właśnie stoję przed dylematem czy swap'ować hamulce na większe (360mm) czy zostawić to co mam (334mm), ale z dobrymi, tarczami i klockami + regeneracja i odnowienie zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, V1RU$ napisał:

Jasne. Muszę żonę uprzedzić bo mi logo zniknie :-)

Oko jest chyba naklejone, mi przekręciło literkę "N". Będę w domu podeślę fotkę jak śmiesznie to teraz wygląda 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patol moje przewody były robione pod zamówienie. Przy okazji wyszedł mały błąd w ofercie sprzedającego i okazało się, że do X5 e70 muszę zamówić zestaw 6szt (po dwa na stronę z tyłu) co oczywiście wiązało się z dopłatą. Nie robię poza tym żadnych modyfikacji. Z przodu fabrycznie mam tarcze 365mm także rozmiar małej pizzy😄 Za to wymieniam kompleksowo: tarcze, klocki,  piasty z łożyskami, zestawy naprawcze zacisków, płyn i wspomniane przewody.  Taki zestaw z przodu i z tyłu. Przy okazji płyn wspomagania i olej w tylnym dyfrze. Także trochę roboty kumpel ma. Ja na koniec tylko pomaluję zaciski - taka wisienka na torcie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.